tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@taris Spokojnie, na wszystko jest czas, wszystko jest pod kontrola. Mówię to ja Lapcio. Niech nie zapomną w niedziele Silve kupić
1
@Marcelinho99 Po co ważne ze pierwszy jest przecież :) "LaLiga potrzebuje jeszcze kilku godzin na analizę liczb prezentowanych przez Barça"
0
Eh Iga mogła iść już dalej, niestety przełamanie
2
No i mamy 1-1. Brawo Iga
0
@Pawlak1992 zaczęła grac mocniej mam wrażenie i ogromnie dużo ląduje w aucie albo w siatce.
0
@PatrykBarca wina tebasa, FDJ itd :) ale oby nie bo to będzie katastrofa niczym 2-8 z BM na skalę światową. Muszą mieć plan c, d
1
5-2 powinno być łatwiej już w tym secie.
1
Iga znowu dwa Breaki psuje. No kur.. M...
0
Iga dwa breaki miała. Szkoda :(
0
@PatrykBarca Messi na podpisie umowy dostał bana. Lapcio gra na granicy od zawsze. Ryzyko zawsze jest
0
Może prezes tej firmy od 4 dźwigni jest na urlopie bez zasięgu.
0
@Cvzx nie wolno tu obiektywnie Igi oceniać. Zjada ciebie że się nie znasz itd
0
Pkt przy zagrywce przeciwnika. Iga 5, Brazylijka 23! Demolka
0
@Cvzx nie krytykuj bo ciebie tu pojadą
0
@kuz godz. 22. To nie jest normalne jeśli wszystko jest w porządku
4
@taris Calma, Lapcio zawsze dotrzymuje słowa oraz zawsze zgodnie z prawem, przepisami
0
Oj Iga krwawi. Oby dała radę.
0
@Lionel_Messi10 I dlatego siedzą w czwartek z Laporta o 21.20 w biurze. Taki spokój że gruby po nocach siedzi? A gdzie Romero, gdzie Calma
2
@Lionel_Messi10 grubo, ale Calma Calma, Tebas się ugnie przecież. Trochę śmierdzi jak Messim do ostatnich minut
3
@kiper09 karta wielowalutowa w banku+konto w euro. Kupujesz online walutę z minimalnym spreedem w banku, kantor i płacisz kartą. Kasa leci z euro bez oprocentowania itd. Ja tak w mBanku robię zawsze.
1
@adi7adi8 na co na Romero wczoraj? Czekam na rejestrację tak szczerze i oczywiście info o odejściach.
0
Romero coś dziś szalał. Wczoraj miało być gorąco, a tu mega cisza z rejestracją, odejściami itd. Czy coś mnie ominęło?
0
@barcanawieki odpal wyniki trofea tych 3 ziomków. I wtedy zobacz obiektywnie czy moga być najlepszych trio
0
@tomek8756 możemy jak pozbędziemy się FDJ. A się nie zanosi, więc logiczne że nie możemy
23
@Kgorecki2500 Facjata tam pasuje idealnie
0
@doc chyba 30zl z rocznym kontraktem :) Albo do nas wraca Arthur za 29,90
0
@MesQueUnClub96 jeśli prawda to pomnik. Bo to naprawdę ogromna decyzja. @fenix1983 ma,ale pokaż mi tych co mają i rezygnują z 50baniek?
1
@doc poświęcić czy przesunąć. Bo to różnica
2
@JohnnyBarca ciekawe czy to taki Kozak jak go opisują, ale jak odpali za 10 baniek to szacunek dla City
0
Jest banalny sposób na nie słuchanie Polskich komentatorów. Ja to zrobiłem dwa lata temu, rozwiązałem c+ i eleven. Jest footybite w jakości HD. Fakt na lapsie, ale polskich koemntatorow nie da się słuchać. Ogląda się dużo spokojniej.
Polecam program jeszcze adguard, nie ma problemów z reklamami wtedy