5

@taris Spokojnie, na wszystko jest czas, wszystko jest pod kontrola. Mówię to ja Lapcio. Niech nie zapomną w niedziele Silve kupić

1

@Marcelinho99 Po co ważne ze pierwszy jest przecież :) "LaLiga potrzebuje jeszcze kilku godzin na analizę liczb prezentowanych przez Barça"

0

Eh Iga mogła iść już dalej, niestety przełamanie

2

No i mamy 1-1. Brawo Iga

0

@Pawlak1992 zaczęła grac mocniej mam wrażenie i ogromnie dużo ląduje w aucie albo w siatce.

0

@PatrykBarca wina tebasa, FDJ itd :) ale oby nie bo to będzie katastrofa niczym 2-8 z BM na skalę światową. Muszą mieć plan c, d

1

5-2 powinno być łatwiej już w tym secie.

1

Iga znowu dwa Breaki psuje. No kur.. M...

0

Iga dwa breaki miała. Szkoda :(

0

@PatrykBarca Messi na podpisie umowy dostał bana. Lapcio gra na granicy od zawsze. Ryzyko zawsze jest

0

Może prezes tej firmy od 4 dźwigni jest na urlopie bez zasięgu.

0

@Cvzx nie wolno tu obiektywnie Igi oceniać. Zjada ciebie że się nie znasz itd

0

Pkt przy zagrywce przeciwnika. Iga 5, Brazylijka 23! Demolka

0

@Cvzx nie krytykuj bo ciebie tu pojadą

0

@kuz godz. 22. To nie jest normalne jeśli wszystko jest w porządku

4

@taris Calma, Lapcio zawsze dotrzymuje słowa oraz zawsze zgodnie z prawem, przepisami

0

Oj Iga krwawi. Oby dała radę.

0

@Lionel_Messi10 I dlatego siedzą w czwartek z Laporta o 21.20 w biurze. Taki spokój że gruby po nocach siedzi? A gdzie Romero, gdzie Calma

2

@Lionel_Messi10 grubo, ale Calma Calma, Tebas się ugnie przecież. Trochę śmierdzi jak Messim do ostatnich minut

3

@kiper09 karta wielowalutowa w banku+konto w euro. Kupujesz online walutę z minimalnym spreedem w banku, kantor i płacisz kartą. Kasa leci z euro bez oprocentowania itd. Ja tak w mBanku robię zawsze.

1

@adi7adi8 na co na Romero wczoraj? Czekam na rejestrację tak szczerze i oczywiście info o odejściach.

0

Romero coś dziś szalał. Wczoraj miało być gorąco, a tu mega cisza z rejestracją, odejściami itd. Czy coś mnie ominęło?

0

@barcanawieki odpal wyniki trofea tych 3 ziomków. I wtedy zobacz obiektywnie czy moga być najlepszych trio

0

@tomek8756 możemy jak pozbędziemy się FDJ. A się nie zanosi, więc logiczne że nie możemy

23

@Kgorecki2500 Facjata tam pasuje idealnie

0

@doc chyba 30zl z rocznym kontraktem :) Albo do nas wraca Arthur za 29,90

0

@MesQueUnClub96 jeśli prawda to pomnik. Bo to naprawdę ogromna decyzja. @fenix1983 ma,ale pokaż mi tych co mają i rezygnują z 50baniek?

1

@doc poświęcić czy przesunąć. Bo to różnica

2

@JohnnyBarca ciekawe czy to taki Kozak jak go opisują, ale jak odpali za 10 baniek to szacunek dla City

0

Jest banalny sposób na nie słuchanie Polskich komentatorów. Ja to zrobiłem dwa lata temu, rozwiązałem c+ i eleven. Jest footybite w jakości HD. Fakt na lapsie, ale polskich koemntatorow nie da się słuchać. Ogląda się dużo spokojniej.

Polecam program jeszcze adguard, nie ma problemów z reklamami wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?