tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@franegpro Jutub będzie 19.30
0
@Suzu Tak to jest jak masz w ch.. siana i możesz sobie robić co chcesz. Powinien zrozumieć ze nikt tu go nie chce, ale twardo stoi na swoim
1
Jak to Manu z takim składem jest na szczycie list płacowych to ja nie wiem. 30% piłkarzy to ja nawet nie znam.
1
@Cvzx Tu chodzi ze rok temu go wygwizdali, się obraził. PEwnie nie chciał powtórki.
1
@KrychaFCB Jaka fota :D Przecież to pokarm dla memowcow. Będzie koleś znany coś czuje
2
@Messibestplayerintheworld to my nie Silve a Verratiego do nas. Za Busiego nie ma lepszego na rynku
53
Psg nie odda verratiego. Kompletnie nie możliwe
4
@MarcinVeB10 Ja pamietam np. że w każdym roku coś wygrywaliśmy. To LL, to LM, to PK, ale tak , poprzedni sezon być cudowny, piękny, bez niego byliśmy drużyna.
2
@Messibestplayerintheworld Za Koemana wiecznie to słyszałem.
1
@Messibestplayerintheworld nie będzie jeszcze numerów, bo jest kilku piłkarzy którzy muszą odejść. Przynajmniej tak mi się wydaje
0
@skorupa1117 nie zarejestrowaliśmy jeszcze piłkarzy. Więc średnio z numerami będzie
0
@marcin62 Mnie trochę znudził. Ale na kacu byłem, może dlatego, obejrzę drugi raz
0
@R-Dinho rakiety wystrzeliły krasnoludki
0
@R-Dinho No debil
2
@Medium kur to ze nie doleciały to ich broni? Zabili terrorystę to co tez źle?
1
@Medium A czy to czasem Palestyna nie pierwsza zaatakowała wczoraj?
0
@Azi Muszą, to członkowie pierwszej drużyny
0
@Medium no właśnie najlepsza że zawsze wszyscy jadą Izrael, a nie Islamistów.
4
@kewin Dudek dostał masc na odleżyny dupska. Siedział dwa lata
1
@FCBparasiempre kiedyś to były problemy. A teraz krzyczą, GEJ!!
2
@marcin62 ale Borek, Bonki i inne Madryckie opcje powiedzą Ci ze Leo jest zarozumiałym kurduplem. Mental ma zero szacunku do klubu, interesują go tylko indywidualne rekordy, nic więcej
1
@Cule1234 Lewego podałeś ze zmiennymi. Kounde to 50+12,5.
8
@OnlyCules zamiast Silvy, biorę i za 80 Baniek Trenta
3
@Antimadridista_WR Bartomeu Zakała rodziny.
0
@Nieznajomy Jest oficjalnie podane, 59024.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 jak widzisz cisza. Po Miami morda im się nie zamykała, teraz cichutko siedzą, i czekają jak to Lewy nie strzelił, źle zrobił itd
1
@SuperPatsonFCB dokładnie 59.090 wydano wejściówek
0
@LukaszJ A gdzie masz napisane że on całkowicie zrezygnował z pensji?
0
@Messibestplayerintheworld po co to wrzucać? To sport. Przypominam że tylko plotki wrzucają. FCB nuc z FDJ zrobić nie może. Tylko gdy on będzie chciał, więc news z dupy
0
@jacobFCB w sumie Dunczyk też był na nie. A w presezonie naprawdę fajnie wyglądał. Pamiętajmy ze Chelsea zdobyła LM grając bardzo dobrze w obronie.