1

@Pawel13sz Busi to jednak Dm. Ale fakt zapomniałem. Nie ma Pedri jest Gavi, Pjanic też rozgrywa, FDJ też, Torre skąd wiemy że nie poziom?

1

@Lionel_Messi10 kompletnie nie czuje tego transferu. Środek pola, Pjanic, Pedri, Gavi, Nico, Torre, FDJ. Nawet pozbywając się FDJ nie rozumiem po co on nam.

1

@PatrychoO może średnio ten Bruno daje rade już w City.

0

@Mads dlatego piszę, że wolę już gejów których oglądać nie muszę i są nie groźni. Groźna za to jest druga skrajna strona

1

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM to sport. Wiarygodność niższa od Matiego

1

@Kondziubarca kur ale na czyje życzenie nie ma formy?

8

@Rl9k1nG I dokładnie tak samo Trump by olał Ukrainę.

0

@Derean za rok może się okazać że potrzebujemy wzmocnień gdzie indziej.

0

@KrwawiaceoczyVEB ale o kogo ci chodzi?

1

@Arczek2001 walnij 100-tke i będziesz chodził jakbys co najmniej to robił z 10 lat.

0

@Cule1234 Już ch. Zostawić go i FDJ obniżyć im pensje. Bernardo za rok będzie za połowę ceny.

2

W piątek ból dupska polskich dziennikarzy. Lewy będzie miał prawdziwa prezentacje i pewnie krytykanci z prezentacji z Miami nic nie napiszą.

1

@Hosh tylko co z tego, ten skecz już był. 85% powiedzieli co ostatnio, a i tak ludzie Andrzeja wybrali. Pojebanych kraj

1

@Rl9k1nG Ale tu mówi jak jest. Wykorzystanie broni nuklearnej to koniec Rosji na każdym terenie. Gospodarczo itd.

0

Nikt oprócz sportu nie potwierdza, więc poczekamy sobie

1

@dafik85 Barca to Depaya za tyle nie sprzeda

0

@Vampir707 odnoszę się ze mamy podwyżkę vatu, a nie obniżkę

10

@Patrykl145 taktyka jest prosta, zamurować bramkę a później Laga na Lewego

1

@stone80 wszędzie inflacja, więc wiesz :)

0

@Messibestplayerintheworld taka betonowa strasznie.

2

@MesQueUnClub96 na strumyku pewnie lecą dlatego

2

@jaras121 dla niego mało. Ten koleś to jeden z najbogatszych piłkarzy świata. Ma ogromna firmę w USA

0

@Lionel_Messi10 Przeciez on ma 6 mln za sezon. Razy dwa sezony to 12

0

@Lionel_Messi10 ale wiesz ze wtedy musimy mu kasę wypłacić?

1

@Vampir707 ale ty wiesz ze oni zlikwidowali 9% zdrowotnego, więc tak jakby 12+9 to więcej niż 17?

0

@KrwawiaceoczyVEB mówił że masz jeszcze miesiąc wakacji i do szkoły

0

Może ktoś ogarnie lepiej Marketing.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?