tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Busi to jednak Dm. Ale fakt zapomniałem. Nie ma Pedri jest Gavi, Pjanic też rozgrywa, FDJ też, Torre skąd wiemy że nie poziom?
1
@Lionel_Messi10 kompletnie nie czuje tego transferu. Środek pola, Pjanic, Pedri, Gavi, Nico, Torre, FDJ. Nawet pozbywając się FDJ nie rozumiem po co on nam.
1
@PatrychoO może średnio ten Bruno daje rade już w City.
0
@Mads dlatego piszę, że wolę już gejów których oglądać nie muszę i są nie groźni. Groźna za to jest druga skrajna strona
1
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM to sport. Wiarygodność niższa od Matiego
1
@Kondziubarca kur ale na czyje życzenie nie ma formy?
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28745903,wlochy-zabil-nigeryjczyka-golymi-rekami-przechodnie-nagrywali.html#do_w=60&do_v=309&fallback=true&do_st=RS&do_sid=717&do_a=717&s=BoxNewsImg6
Jakby to skomentować. Nacjonalista się zdenerwował
0
https://www.facebook.com/145408678934265/posts/pfbid02o2JVH8rdkiqzMJxkxXPGi8qPqRENMEYzd8rT7qApPwFY4iYwtDr8RMVPLLuiryytl/
Narodowosciwcy i ich argumenty.
8
@Rl9k1nG I dokładnie tak samo Trump by olał Ukrainę.
0
@Derean za rok może się okazać że potrzebujemy wzmocnień gdzie indziej.
0
@KrwawiaceoczyVEB ale o kogo ci chodzi?
1
@Arczek2001 walnij 100-tke i będziesz chodził jakbys co najmniej to robił z 10 lat.
0
@Cule1234 Już ch. Zostawić go i FDJ obniżyć im pensje. Bernardo za rok będzie za połowę ceny.
2
W piątek ból dupska polskich dziennikarzy. Lewy będzie miał prawdziwa prezentacje i pewnie krytykanci z prezentacji z Miami nic nie napiszą.
1
@Hosh tylko co z tego, ten skecz już był. 85% powiedzieli co ostatnio, a i tak ludzie Andrzeja wybrali. Pojebanych kraj
1
@Rl9k1nG Ale tu mówi jak jest. Wykorzystanie broni nuklearnej to koniec Rosji na każdym terenie. Gospodarczo itd.
0
Nikt oprócz sportu nie potwierdza, więc poczekamy sobie
1
@dafik85 Barca to Depaya za tyle nie sprzeda
0
@Vampir707 odnoszę się ze mamy podwyżkę vatu, a nie obniżkę
10
@Patrykl145 taktyka jest prosta, zamurować bramkę a później Laga na Lewego
1
@stone80 wszędzie inflacja, więc wiesz :)
0
@Messibestplayerintheworld taka betonowa strasznie.
2
@MesQueUnClub96 na strumyku pewnie lecą dlatego
2
@jaras121 dla niego mało. Ten koleś to jeden z najbogatszych piłkarzy świata. Ma ogromna firmę w USA
0
@Lionel_Messi10 Przeciez on ma 6 mln za sezon. Razy dwa sezony to 12
0
@Lionel_Messi10 ale wiesz ze wtedy musimy mu kasę wypłacić?
1
@Vampir707 ale ty wiesz ze oni zlikwidowali 9% zdrowotnego, więc tak jakby 12+9 to więcej niż 17?
0
@KrwawiaceoczyVEB mówił że masz jeszcze miesiąc wakacji i do szkoły
0
Może ktoś ogarnie lepiej Marketing.