tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik dlaczego z NATO. USA jak już to samo tam wjedzie, krajów NATO wątpię
0
@Kgorecki2500 chyba wszyscy wiedzieli ze Putin wjedzie
0
@czółkovsky przecież gdyby to był agent FDJ to by wiedzieli
0
@bartekvisca a jak nic nie wygramy a raty zostaną?
0
17 baniek za sezon za bycie głównym sponsorem? Coś tu chyba za mało
0
@Pilka_jest_okragla trener po Xavim :)
2
@Survier yhy bo z Setienem było już tylko lepiej. A Bartek i tak był już skończony
0
@FCB24 to chyba wiele o nich mówi.
0
@misiek12319 taktyk. Wrócę tu za miesiąc
0
@abram3k podpowiem. Barca chce, FDJ nie
0
@barcelonaLM jak Rosja zaatakowała przeczytałem jakiś artykuł geopolityka, nazwiska nie pamiętam, że jak Rosja zaatakuje Ukrainę to Chiny na 100% pójdą po Tajwan, więc raczej pytanie kiedy a nie czy. Dodam że ten geopolityk napisał to w 2019r i w 100% trafił jak Rosja się zachowa z Białorusią, Ukraina itd. Ale fakt też jest taki że Chiny mają czkawkę w gospodarce, a to może ich powstrzymać
0
@mateusz1989VeB nie chodzi mi o jego zachowanie po za. Bardziej chodziło mi o jego jakość. U nas ważne że ktoś ma na liczniku 20, poda do przodu i orgazm sięga zenitu. A tymczasem seniorska piłka bardzo weryfikuje.
0
@Dojt zależy kto pisze. 90% to syf nic więcej. Oceniam jak jest. A piłkarzy oddajemy za free, sory ale nie to nie jest top.
0
@Ali3231 może nie ten poniedziałek :)
0
@Pilka_jest_okragla po takich transferach i wypowiedziach Lapcia i Xaviego. Tak na taczkach media, kibice będą wywozić Xaviego jak nic nie wygra. Niestety ale taki los bycia trenerem wielkich klubów.
0
@mateusz1989VeB teraz beka, ale ilu tu Koemana wyzywało że tak wielki talent marnuje?
2
@Dojt a tymczasem tylko Lenglet wypożyczony. Reszta to ploty, a zarobimy na tym ogromne, wielkie Faktycznie Top
6
Boniek z Borkiem pojechali, wieś robić
0
@Criss18Barca po co to, skoro to nie sport
5
@messi564 skoro mógłby grać w tych klubach co wymieniłeś, to dlaczego ofert nie było
0
@Mads gdzie USA rozkręciło teraz wojnę. Teraz za czasów Lewaka Bidena
0
@Mads nie ma to jak pogadać i pisać z wykorzystaniem argumentow.Gdzie napisałem że żyje się źle? Napisałem że wojny rozkręcają.
1
@ZiggyStardust kosztuje 60 baniek
0
@zenoowity ale Putina zablokowali, bez względu co Biden ma w głowie lub nie. Trump by Ukrainę olał
0
@wojopancer zdecydowanie nie, u nas problem to nie kasa za transfer a pensja, a ta u Haaland jest z...
2
@SelloutCrowd nic nie trzeba
0
@Colon lubię go cisnąć jak on pokazuje ta sprawę dla reportera, ale tu odcinek mistrzostwo :)
1
@mauerinho pogadamy na koniec sezonu. Nazwiska same nie grają, PSG też kupowało wielkich graczy i nadal bez lm, ba nawet w lidze nie wygrywają wszystkiego. Trochę pokory nam się przyda.
8
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,28748233,szalenstwo-w-barcelonie-pelny-stadion-ma-przywitac-lewandowskiego.html#do_w=91&do_v=419&fallback=true&do_st=RS&do_sid=768&do_a=768&s=BoxSportMT
Trzeba będzie filmiki wysłać do Borka, Bońka, Dudka, Gortata itd jak się wita Polaka w jednym z największych klubach świata.
8
@JohnnyBarca no i szybko tam zniknie, tyle pokus, zabaw, Holyłod itd