tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azacca i zawsze portki za wysoko założone. :)
0
@Lisek myślę że to co podałeś jest realne, może jeszcze PK.
0
@stone80 posłuchaj grubego i Romano którzy sami to potwierdzili ze Kounde był już w Chelsea ale Xavi go przekonał. Typie
0
@parpe tylko ze prawda była. To nie jest robota zarządu, Alemany a Xaviego to on nakręcił Francuza by odrzucił Chelsea. Tak naprawdę Kounde był już spakowany do Londynu
5
@Kondziubarca to niech zapyta swoich kibiców czy też są tego zdania że porażka z Barca nic nie znaczy dla nich.
0
@Borneo Dembele po meczu z RM krytykowany, beznadziejny, Juve dwie bramki znakomity. W sumie to samo było z Ryśkiem jak 3 razy dobrze podał. Szkoda marnować czas na takie dyskusje
0
@Borneo po 20 minutach się nadaje. W Turcji chu.. Wielki grał, a u nas normalnie man of the match
0
@Cule1234 każdy dziennikarz chce wpadki Lewego u nas z jednego powodu. 90% z nich ma ego białych pajaców.
0
@barcelonaLM A o Czulemanim czy jak mu tam napisali. Koleś 100baniek wart po dwóch meczach?
0
@Culer_1906 jak kazdy biały fanboj. Ego milion dolarów.
0
@AllBundy koleś zagrał 3 piłki w 30 minut i widzę że już podstawę trzeba my dać :)
0
@Mucha1992 jak dla ciebie 18 brutto/9 netto to giga. To nie wiesz jakie pensje mają pozostali albo w Angli
1
@michal26 Pjanicia już nie. Czytam że był wyborny wczoraj i mimo zajeb wysokiej pensji powinien zostać. @Aragorn33 on obniżył pensje tylko na wyprawę do Turcji. Teraz ma normalna
0
@MontelQ to tak jak my
0
Czyli co LM, LL, no I może PK chodź to ostatnie bez obowiązku, jednak nie będzie?
1
@MadafakinGuy Dobre bareczki są, chodź boli jak się robi:) ale zdecydowanie nienawidzę cardio i nóg.
1
@Gaucho Jak 9-tka która nie ma piłki i biega po boisku bez celu.
0
@Criss18Barca poszukaj filmiku, gdzie mówi że trzeba płacić godnie inaczej nikt pracować nie będzie. W prdl to on jest pierwszy, a Konfa to chce wrócić do czasu z przed unia gdzie właśnie tak to wyglądało. Dałbym Panu więcej ale nie mam i cyk nowe auto,wycieczki itd.
1
@escarabajo nawet gdy umieszcza i tak będą ludzie pytać. To forum to normalne
0
@Mucha1992 Roberto ma 2 banki teraz
18
O ho czytam, Pedri nieobecny, a Lewy zrobił błąd, że przyszedł i mamy problem bo 4 lata kontrakt. :) po 60 minutach w 45stopniach wywalają kolesia już. Szybko poszło La Bambie
0
@Pawel13sz ten dziennikarz to szmaciarz ala sport, MD. Było jasno komunikowane, Barca potrzebuje redukcji to 3 dźwignie odpali. Do tego redukcję kapitanów itd. Jestem spokojny
6
O, biorę w ciemno. Pewnie pójdzie za 3mln. Wysrywy dziennikarzy to kabaret :)
2
@kkbarca ja bym się zesrał prowadząc tam auto :)
5
@Striker I to są kibice, wow. A u nas tylko FDJ wypier. Nie sprawdziłeś się
5
@Lionel_Messi10 haha piętro niżej news że są zerwane, a tu że odbudowane :))) podsumowanie dziennikarskiego ścierwa
0
@Pawel13sz w Portugalii jest, więc on chyba z buta idzie do tej Barcelony od 3 dni. Ale to dobrze, formę złapie
0
@Janas11224 jestem nie daleko :) pzdr
7
@ObiektywnyKibic121 wyobraź sobie Leo. To byłaby jazda po nim. Nawet tu by wyszła z nor armia krytykantów, jaki to on zarozumiały
0
@Cule1234 widać wyraźnie akcje agenta. Wymuszają byśmy rozwiązali kontrakt i wypłacili sianko za pozostały kontrakt.