tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean nie, bo brakło jeszcze mentalu
1
@ElTomas no poród też nie lada gratka. Stoisz obok jak ta cipa i nic nie zrobisz.
4
@MESSIah16 ale LM ugrali, więc radzą sobie dobrze
0
@arasz1819 spokojnie nowi coś tam źle zagrają, to napisze że miał rację, że przepłaceni, że będziemy bankrutami itd.
1
@ViscaBarca123 ok, widziałem tylko jeden post jak o nim pisałeś i nie było tam plusów. Ma 23 lata wiadome że ma coś do poprawy
0
@ViscaBarca123 zacząłeś szukać plusów. On ma 23 lata, więc wiadomo że robi błędy
0
@tomek8756 I to jest przemyślany plan. Oby zima była sroga, nawet gdybym miał raznac to pozbędziemy się tych idiotow.
1
@sonek tak jak my ciśniemy za ich Wernera i tego drugiego Niemca.
0
@Kondziubarca pytanie za ile. Monako zazwyczaj bardzo dobrze zarabia na swoich piłkarzach
10
@HansFCB Czytając wczoraj opinie, to chyba bardzo dobre informacje dla nas. Taki obrońca za free. Za rok z Pique już raczej na pewno się pożegnamy
0
@Bartek22 no ale prawda jest taka, że jeśli nie będzie wyników to i problem z kasą będzie. My jedziemy sporo na kredytach. Ale paka robi się zacna, wyniki powinny być.
1
Ten Caio Henrique ma spoko staty w Monako.
0
@TR3YWAY po czym wnosisz ze to drugi Lenglet? Bo to Francuz?
9
@TR3YWAY a czy okienko się zakończyło?
0
@MesQueUnClub96 wystarczyło pokonać Benfike. Nie pisze ze jego wina, ale jednak odpadliśmy z Benfika.
0
@MesQueUnClub96 i odpadł z LE I LM.
10
@MesQueUnClub96 to chyba trzeba mu powiedzieć by meczu też nie traktował jak trening
0
@MesQueUnClub96 Nowi piłkarze jeszcze nie gwarantuje powrotu do TOP. Mam nadzieję że tak będzie, bo jedziemy na kredytach
27
@Deviler Mats na standardzie po cholere się rzucać jeszcze siniaczka nabije
4
@DonAndresFCB I to mnie martwi. Może Pena go wygryzie
0
Ciekawe czy Xavi nie będzie chciał grać na 3 środkowych
2
@HERORICH2 Ibra gra za banke. Ronaldo za 15 i jest wielki bo w wieku 37 lat obniża wynagrodzenie :)
0
@malicinho tylko wojna Azpi - Chelsea może go wypuścić. Ale wątpię by to zrobił, jest ich kapitanem
0
@Marcelinho99 a o czym mają pisać jak tam wieje chu..jedyne na co reaguje tamtą społeczność to dotknięte ego wielkości
7
Reguilon dobry, ale Madryckiego ścierwa ja tu nie chce
0
@BoreekxD lekko dostaje info ze ma odejść
0
@darek60 a czy De Jong chce odejść? Co mają mu gnata do skroni przyłożyć? Mają wynegocjowane 85mln co jest dobrym wynikiem
0
@Comentateiro Kounde też gra na skrzydle. Geniuszu
2
@VamosRakieta Jeśli u nas wyląduje to jest najlepszy obrońca świata :) a jak w Chelsea to średniak przereklamowany
0
@ricardo0705 Pique to nasz najlepszy środkowy obrońca z poprzedniego sezonu. Ale powinniśmy go wywalić na zbity pysk, no bo to przecież amigos.