0

@Derean nie, bo brakło jeszcze mentalu

1

@ElTomas no poród też nie lada gratka. Stoisz obok jak ta cipa i nic nie zrobisz.

4

@MESSIah16 ale LM ugrali, więc radzą sobie dobrze

0

@arasz1819 spokojnie nowi coś tam źle zagrają, to napisze że miał rację, że przepłaceni, że będziemy bankrutami itd.

1

@ViscaBarca123 ok, widziałem tylko jeden post jak o nim pisałeś i nie było tam plusów. Ma 23 lata wiadome że ma coś do poprawy

0

@ViscaBarca123 zacząłeś szukać plusów. On ma 23 lata, więc wiadomo że robi błędy

0

@tomek8756 I to jest przemyślany plan. Oby zima była sroga, nawet gdybym miał raznac to pozbędziemy się tych idiotow.

1

@sonek tak jak my ciśniemy za ich Wernera i tego drugiego Niemca.

0

@Kondziubarca pytanie za ile. Monako zazwyczaj bardzo dobrze zarabia na swoich piłkarzach

10

@HansFCB Czytając wczoraj opinie, to chyba bardzo dobre informacje dla nas. Taki obrońca za free. Za rok z Pique już raczej na pewno się pożegnamy

0

@Bartek22 no ale prawda jest taka, że jeśli nie będzie wyników to i problem z kasą będzie. My jedziemy sporo na kredytach. Ale paka robi się zacna, wyniki powinny być.

1

Ten Caio Henrique ma spoko staty w Monako.

0

@TR3YWAY po czym wnosisz ze to drugi Lenglet? Bo to Francuz?

9

@TR3YWAY a czy okienko się zakończyło?

0

@MesQueUnClub96 wystarczyło pokonać Benfike. Nie pisze ze jego wina, ale jednak odpadliśmy z Benfika.

0

@MesQueUnClub96 i odpadł z LE I LM.

10

@MesQueUnClub96 to chyba trzeba mu powiedzieć by meczu też nie traktował jak trening

0

@MesQueUnClub96 Nowi piłkarze jeszcze nie gwarantuje powrotu do TOP. Mam nadzieję że tak będzie, bo jedziemy na kredytach

27

@Deviler Mats na standardzie po cholere się rzucać jeszcze siniaczka nabije

4

@DonAndresFCB I to mnie martwi. Może Pena go wygryzie

0

Ciekawe czy Xavi nie będzie chciał grać na 3 środkowych

2

@HERORICH2 Ibra gra za banke. Ronaldo za 15 i jest wielki bo w wieku 37 lat obniża wynagrodzenie :)

0

@malicinho tylko wojna Azpi - Chelsea może go wypuścić. Ale wątpię by to zrobił, jest ich kapitanem

0

@Marcelinho99 a o czym mają pisać jak tam wieje chu..jedyne na co reaguje tamtą społeczność to dotknięte ego wielkości

7

Reguilon dobry, ale Madryckiego ścierwa ja tu nie chce

0

@BoreekxD lekko dostaje info ze ma odejść

0

@darek60 a czy De Jong chce odejść? Co mają mu gnata do skroni przyłożyć? Mają wynegocjowane 85mln co jest dobrym wynikiem

0

@Comentateiro Kounde też gra na skrzydle. Geniuszu

2

@VamosRakieta Jeśli u nas wyląduje to jest najlepszy obrońca świata :) a jak w Chelsea to średniak przereklamowany

0

@ricardo0705 Pique to nasz najlepszy środkowy obrońca z poprzedniego sezonu. Ale powinniśmy go wywalić na zbity pysk, no bo to przecież amigos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?