tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@darek60 podaż nazwiska na kim ma zarobić.
0
@AlexDark00 zrobimy jak PIS. Powiemy mamy dobrych piłkarzy, wibitnych piłkarzy i zrobimy filmik na yt z SR. A i najważniejsze pokażemy jak mega ekstra jest w napadzie. I ch.. Wielki z obrona jest dobrze. Ale i tak nic nie wiadomo, z Kounde nadal dziwnie cicho. Sumarycznie to wielka walka o Francuza
0
@FCBMati10 pewnie bo wszyscy piszą jak to im zabraliśmy Lewego i Raphinhe.
0
@FCBMati10 będzie miał Azpi, Kounde, Koulibaly. Więc w dupie ma Barcę
0
@Cule1234 I co to jednak Chelsea nas wydymalo :) tracimy cały pomysł na wzmocnienie obrony. Ale mamy 40-tu napastników damy radę.
0
@Cule1234 Chelsea pięknie nas zawinęła. Kounde, Koulibaly i jeszcze ban Azpi. Przynajmniej na to się zanosi
0
@Hrzan dawaj przekręty Po.
4
Torresa to najbardziej kojarzę z meczu z lvp 2-3. Był poprostu fatalny.
0
@Pilka_jest_okragla to pamietaj by za pół roku nam wygarnąć jak miałeś rację a większość nie.
0
@GeneralXavi Obaj to hipokryci. TVP kontra Konfa, Korwin i ich wypowiedzi. Kabaret
0
@Janas11224 no to mamy jasność. Ekspert LL się wypowiedział, wszyscy się nie znacie, nie oglądacie, nie widzieliście a się wypowiadacie :) uwielbiam takie komenty i nie pisze o jakości obu, kto lepszy ale sama ocena :)
1
@Sysia11 Ile meczów. "tego Chorwata " widziałeś?
0
@szymon6847 Dokładnie porównywanie statystyk z AB vs poziom Ligi Mistrzów, a do tego klubu który gra kompletnie inaczej. Nie mówie że gość jest zły, ale takie porównania nic nie dadzą.
0
@michal26
Po pierwsze Korwin = Kacapy
Po drugie drugi lider Braun = faszysta
Po trzecie Bosak = Węgry / czyli wiadomo
A Mentzel pozbył sie kolegi z partii bo gadał jak chciał, a przecież niby wolnościowcy.
Nigdy, fałszywi do krwi, do tego skrajne ugrupowanie.
0
@Mns21 za drogi.
0
@Cule1234 sport to jest na równi z Morawieckim. Usiada i cos wymyśla pod publikę. Zero wiarygodności
0
@michal26 myślałem że ci przeszło. Widzę że rosyjska Opcja niczego ciebie nie nauczyła
1
@barteq ale Azpi jest starszy :) do tego staty nie zachęcają.
1
@Culer_1906 podaj do dika :)
0
No to jak. Kounde 58mln nie, Inaki 50 tak? Jak zdania? Wkoncu Inaki lepszy, więc chyba ok
1
@Lionel_Messi10 w godzinę z 60 na 50.idzie dobrze
0
@Cule1234 Za drogo. Alemany jak na opinie przystało, powinien coś ugrać
1
@FCB24 wiedzą że to nasz plan d. Więc ugrają jak najwięcej, no i nie mają nikogo w zamian
2
@Kondziubarca A za dwa lata będą się dziwić ze nikt go nie chce a jemu się ślicznie mieszka w cudownej Barcelonie i nie chce odejść
0
@AlexDark00 Nie potrzebna Ironia, Inaki jest lepszy i tyle, a Kounde popełnia błędy, ma 23 lata i nie powinien już popełniać błędów.
1
@takisobiektos Dodam wiecej. Po co nam Kounde, mamy 4 topowych obrońców, Kounde jednak nie, Inaki TAK, ale sie przyda Inaki, bardzo solidny obrońca.
0
@Pawelec7 Juventus kozackie transfery.
1
@Pilka_jest_okragla PRzeciez my z nim nie negocjowaliśmy. Dlaczego wnioskujesz ze nie zmniejszyłby siana?
1
@AdiKingu96 Ale ty wiesz, że rezygnacja jest po Sevilli opłaca sie Chelsea? U nas zaakceptował 6-7 baniek vs 12 w Chelsea
1
@AllBundy To zależy, bo jak mecz skończył sie np. 114 do 98 to już średni :D