0

@darek60 podaż nazwiska na kim ma zarobić.

0

@AlexDark00 zrobimy jak PIS. Powiemy mamy dobrych piłkarzy, wibitnych piłkarzy i zrobimy filmik na yt z SR. A i najważniejsze pokażemy jak mega ekstra jest w napadzie. I ch.. Wielki z obrona jest dobrze. Ale i tak nic nie wiadomo, z Kounde nadal dziwnie cicho. Sumarycznie to wielka walka o Francuza

0

@FCBMati10 pewnie bo wszyscy piszą jak to im zabraliśmy Lewego i Raphinhe.

0

@FCBMati10 będzie miał Azpi, Kounde, Koulibaly. Więc w dupie ma Barcę

0

@Cule1234 I co to jednak Chelsea nas wydymalo :) tracimy cały pomysł na wzmocnienie obrony. Ale mamy 40-tu napastników damy radę.

0

@Cule1234 Chelsea pięknie nas zawinęła. Kounde, Koulibaly i jeszcze ban Azpi. Przynajmniej na to się zanosi

0

@Hrzan dawaj przekręty Po.

4

Torresa to najbardziej kojarzę z meczu z lvp 2-3. Był poprostu fatalny.

0

@Pilka_jest_okragla to pamietaj by za pół roku nam wygarnąć jak miałeś rację a większość nie.

0

@GeneralXavi Obaj to hipokryci. TVP kontra Konfa, Korwin i ich wypowiedzi. Kabaret

0

@Janas11224 no to mamy jasność. Ekspert LL się wypowiedział, wszyscy się nie znacie, nie oglądacie, nie widzieliście a się wypowiadacie :) uwielbiam takie komenty i nie pisze o jakości obu, kto lepszy ale sama ocena :)

1

@Sysia11 Ile meczów. "tego Chorwata " widziałeś?

0

@szymon6847 Dokładnie porównywanie statystyk z AB vs poziom Ligi Mistrzów, a do tego klubu który gra kompletnie inaczej. Nie mówie że gość jest zły, ale takie porównania nic nie dadzą.

0

@michal26
Po pierwsze Korwin = Kacapy
Po drugie drugi lider Braun = faszysta
Po trzecie Bosak = Węgry / czyli wiadomo
A Mentzel pozbył sie kolegi z partii bo gadał jak chciał, a przecież niby wolnościowcy.

Nigdy, fałszywi do krwi, do tego skrajne ugrupowanie.

0

@Mns21 za drogi.

0

@Cule1234 sport to jest na równi z Morawieckim. Usiada i cos wymyśla pod publikę. Zero wiarygodności

0

@michal26 myślałem że ci przeszło. Widzę że rosyjska Opcja niczego ciebie nie nauczyła

1

@barteq ale Azpi jest starszy :) do tego staty nie zachęcają.

1

@Culer_1906 podaj do dika :)

0

No to jak. Kounde 58mln nie, Inaki 50 tak? Jak zdania? Wkoncu Inaki lepszy, więc chyba ok

1

@Lionel_Messi10 w godzinę z 60 na 50.idzie dobrze

0

@Cule1234 Za drogo. Alemany jak na opinie przystało, powinien coś ugrać

1

@FCB24 wiedzą że to nasz plan d. Więc ugrają jak najwięcej, no i nie mają nikogo w zamian

2

@Kondziubarca A za dwa lata będą się dziwić ze nikt go nie chce a jemu się ślicznie mieszka w cudownej Barcelonie i nie chce odejść

0

@AlexDark00 Nie potrzebna Ironia, Inaki jest lepszy i tyle, a Kounde popełnia błędy, ma 23 lata i nie powinien już popełniać błędów.

1

@takisobiektos Dodam wiecej. Po co nam Kounde, mamy 4 topowych obrońców, Kounde jednak nie, Inaki TAK, ale sie przyda Inaki, bardzo solidny obrońca.

0

@Pawelec7 Juventus kozackie transfery.

1

@Pilka_jest_okragla PRzeciez my z nim nie negocjowaliśmy. Dlaczego wnioskujesz ze nie zmniejszyłby siana?

1

@AdiKingu96 Ale ty wiesz, że rezygnacja jest po Sevilli opłaca sie Chelsea? U nas zaakceptował 6-7 baniek vs 12 w Chelsea

1

@AllBundy To zależy, bo jak mecz skończył sie np. 114 do 98 to już średni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?