0

@gaucho104 Nielegalny wzmacniach TM powinien zgłosić do UKE. Bardzo szybko sa wstanie to zakończyć bo kazy za takie urzadzenia sa z kosmosu. Olewaja ciebie.

0

@tristan87 To po co go wrzucacie? Ruch mu wzrósł na Tweetku wiec grzeje temat dalej.

0

@Jakchcesz Masz nawet artykuł, znajdz sobie. Fake to pierwsi kur jestescie by powielac.

0

@Jakchcesz on ma kur 18 BRUTTO zrozumcie to końcu. A 9 baniek Netto jest mu Barca krewna bo w pierwszym sezonie dostał 3 banki a później 6. Zamiast 9 jak w kontrakcie. Ile można wrzucać tu tych bzdur o tych jego 40 bankach Brutto

1

@Jasialdinho To był dobry obrońca. Dużo nie kosztował, a że później pewność siebie sie posypała.

10

@Krystian1588 Bardzo dobrze, niech dzieciaki się uczą.

0

@VALERON marketing ciebie nie obchodzi, ale jest ważny dla sponsorów, dla kupna koszulek itd. Nie to nie jest śmieszne, social w obecnych czasach jest zajeb ważny w marketingu.

1

Ciekawe co Laporta jeszcze potrzebuje by zrozumieć ze osoby odpowiedzialne za Social robią katastrofalna robote. Wszyscy sie z nas smieja. Może jakaś rodzinka zatrudniona, bo troche to tak wyglada.

0

@jareksk100 Najlepsze jest to że my od lat jestesmy naprawde zajeb. w Lekkiejatletyce, ale i zarazem od wielu lat widze wojne miedzy zwiazkiem a sportowcami.

17

Potrzeba 100 mln oprócz tych 530mln? Dziwnie napisane

3

@ranger3120 a u nich by mieć co jeść. Diabli go wiedzą jak to się skończy.

0

On chociaż nie siedzi jak pasożyt.

0

@Kazragore no bo klimatycznie nie jest dobry. Przecież zielone ludziki nie myśleli że Kacapy odetna Europę od Gazu. Każdy teraz mądry. Mnie tylko zastanawia czemu uparcie atomówki są wyłączane

0

@Uukasz_93 z nami zagrał świetne spotkanie.

0

@Maker0 Pique się łamie, Eric Garcia co grał i gdzie na najwyższym poziomie? Zostajesz z Araujo i Christiansen, Wielka niewiadoma. Do tego Kounde może grać na skrzydle. Ja właśnie najbardziej liczę na ten transfer. Obrona to nasza najsłabsza formacja. Dest dodam że 3/4 leży w szpitalu. To zostaje ci Roberto albo 34 Azpi jak go kupimy

2

@Peszko07 oni chociaż węgiel mają :)

3

@jacobFCB Jego nawet nie powołaja. On jest po 2 treningach.

0

@Cvzx Bardziej załatwił nam kontakty do tej Amerykańskiej firmy co kupuje od nas te prawa TV.

0

@Emhyr Jak patrzę na świat i różne prezentacje piłkarzy. To jest tragiczny

1

@Emhyr Pewnie Lewy przeszedł badania. Naprawdę te nasze social m. To jest jakaś podstawówka, prowadzi to chyba wnuk Lapcia który chodzi do Gimnazjum.

1

@mateusz1989VeB Poprostu chce bysmy z nim rozwiazali umowe, sianko dostanie za pozostały kontrakt. Kompletnie bez ambicji koles.

6

@Archie Bo Leo to obronca.

1

@Kondziubarca Nie kupować na siłe. Jak bedzie Azpi, to mamy na prawa Dest, Azpi, Roberto. Dest wtedy jak Alba wypadnie może za niego grać. Na rynku nikogo ciekawego nie ma na lewej.

4

@Pawel13sz Ten dziennikarz tydzień temu, w Niedziele powiedział ze Raphinha oddala się bo dembele zostaje. Po 2 godzinach wszyscy już mówili ze Raphinha klepnięty. Ale chyba wszyscy wiedza ze ta dźwignią zostanie w tym tygodniu odpalona, bo musi

11

@Pawel13sz W ich obronie najważniejszy to jest Kurtuła. Cholernie im go zazdroszczę

0

@Emhyr Ale Romero nie mówi ze Kounde tylko Barca. Czekaja na ofertę, trochę inaczej niż u Lewego, bo Lewy mówił tylko Barca, tu tak nie jest z tego co mówią dziennikarze. Kurde strasznie będzie szkoda jak go nie zakontraktujemy, bo obrona to obowiązek do wzmocnienia.

2

@Przemooooo95 większość tu nie ogląda. Ale jest moda na jechanie po Holendrach, więc grał beznadziejnie

3

@Deviler Lewy to się już skończy w drugim meczu, albo już po pierwszym będzie wycie ze biega i jest lepszy od Leo i Suareza

0

@szkutnik91 no po coś tam leci. Raczej nie na plażę :)

0

@michal26 tylko nikt 5 nie chce dać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?