La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

0

Płacę normalnie i uczciwie rachunki za tel komórkowy i internet w domu oraz mobilny w T-MOBILE.
Internetu nie mam cały czas a jak zgłaszam to do nich to mówią że to nie ich wina bo ktoś używa nielegalnych wzmacniaczy sygnału i nie poczuwają się do odpowiedzialności a ja płacę dalej i nie korzystam!

Miał ktoś podobny problem? Mam szansę się odwoływać?

0

@gaucho104 Nielegalny wzmacniach TM powinien zgłosić do UKE. Bardzo szybko sa wstanie to zakończyć bo kazy za takie urzadzenia sa z kosmosu. Olewaja ciebie.

0

@gaucho104 Miałem u nich telefon i uciekłem przy pierwszej okazji co polecam każdemu :)

konto usunięte

0

@gaucho104 Zagroz im ,że zgłosisz to do rzecznika praw konsumenta. Może coś ich ruszy wtedy.

konto usunięte

0

@gaucho104

Napisz do UKE albo lokalnego rzecznika praw konsumentów w tej sprawie.

0

@tbas jest zgłoszone i sprawa ciągnie się od początku kwietnia i nic...
@sevs mówiłem że zgłoszę to i kazali napisać i że to nic nie da :P
@Piernik jest zgłoszone do UKE i sprawa się ciągnie...
@Azi już teraz będę wiedział, ale sprawdzałem mapki zasięgu i tylko T-Mobile ma u mnie jakikolwiek zasięg, więc nie miałem zbytnio wyboru...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?