tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy co jadą po FDJ że zarabia pierdyliard. On ma 14 brutto plus bonusy. W nastepnych dwóch latach rośnie pensja bo 10 netto odłożył w czasie. To tak wiecie jazda po nim trochę słabo. 14 brutto to 7 netto.
0
@Barca-Messi10 Polscy dziennikarze i ich ból dupy o Barcelone.
5
@Mads odnoszę się do kontuzji, jakby Dembele łamał się specjalnie. Przypomnij mi kolego gdzie jest sztab medyczny Ansu i Dembele który ich leczył? Podpowiem Ci wyjeb. Ich Lapcio więc chyba miał powody prawda?
0
@Bartek22 w tym że agent chciał ugrać lepszy kontrakt, ale trzeba jechać Osmana.
4
@Mads A ja do kontuzji Ansu. Wtedy tez Ansu skrytykujesz?
4
@Messibestplayerintheworld hehe, te newsy to kabaret
0
@Vitoo Dembele od samego poczatku chciał zostać. Rola Agenta jest wynegocjowac najlepszy kontrakt, skończyło się że Alemany agenta załatwił. Tyle z historii
4
@Fabik87 on mówi :)
1
Leo ma wrócic za rok do nas. Wierze ze tak bedzie. :)
6
@sergio5 Dziennikarz właśnie sie wrzucił do koszyka Spamu ala Sport, MD
18
@Kgorecki2500 Nie pisze o tym kto ma byc a że połaczenie funkcji jest łamaniem zasad praworzadnosci. To samo jak nie powinny byc laczone funkcje szefa NBP, TK, sadu z partia rzadzaca.
0
@Wojcio ale kolega raczej pisze o świecie, a nie naszej patologii
0
@kamil9040 Troche szybko na ocene. Inflacja to coś co w historii było, po prostu przyzwyczailiśmy sie tylko do pędzących gospodarek. Idzie spory hamulec, ale pewnie za 2,3 lata zacznie wracać do normy.
0
@Jasialdinho Mam nadzieje, że nie. Ansu na tej 9-tce moim zdaniem sie marnuje. Wiem że kiedys w młodzikach grał na 9-ce, ale u nas sporo traci na tej pozycji.
1
@Uukasz_93 wczoraj był najpewniejszy z wszystkich piłkarzy. Jeszcze się wszyscy zdziwią ile on będzie grał.
1
@bartekvisca miałem we franku kredyt, pozbyłem się, jeszcze podałem ich do sądu i zwrócili mi trochę sianka. Nowy kredyt brałem bez problemu. Nadplacaj i się nie zastanawiaj.
1
@Emhyr tylko że my nie mamy na teraz 50melonow.
0
@Rhaan pytanie czy podstawowym będzie
77
Dla kobitki najważniejsza jest plaża, sklepy, pogoda, a nie tam kariera chłopa
1
Co oni robili przez ten tydzień treningów. Masakra, Xavi nic nie ugra.
0
@Derean naszej strony nie obrażaj. Po zmianach działa genialnie
7
@Deviler ten dziennikarz to jakiś debil. Mowa ciała
0
@Geble oby postarał się zagrać lepiej :) inaczej kredycik na niego będzie problemem. Jak to w życiu raty płacić trzeba :)
11
Białe ząbki jak Cou. Przypadek? :)
0
@tomek8756 no przecież podobno jesteśmy już bezpieczni z ogrzewaniem na zimę :) to jak z covidem który był w odwrocie
0
@Chaoss Jedyne o co Rosja poprosi to zwrot wszystkich Januszy
0
Na zlotowce jest katastrofa. Dolar widać że jest atakowany, wydaje się że NBP próbuje interweniować, ale zaraz po spekulanci grzeją dalej na osłabienie złotówki
6
@taris wiesz 5 baniek droga nie chodzi. Bayern też ma presję pozbycia się go teraz. Nie bawmy się w Bartka i wszystko płaćmy na maksa
5
@Deviler za chwilę będą go krytykować ze wodę piję i nie płaci za nią. To są Szwaby i ich mental dumy. Nigdy nie są winni, wojny na Ukrainie i sponsorowania kacapow też nie są winni
0
@pyra92 dlatego go chcą pogonić.