1

Wszyscy co jadą po FDJ że zarabia pierdyliard. On ma 14 brutto plus bonusy. W nastepnych dwóch latach rośnie pensja bo 10 netto odłożył w czasie. To tak wiecie jazda po nim trochę słabo. 14 brutto to 7 netto.

0

@Barca-Messi10 Polscy dziennikarze i ich ból dupy o Barcelone.

5

@Mads odnoszę się do kontuzji, jakby Dembele łamał się specjalnie. Przypomnij mi kolego gdzie jest sztab medyczny Ansu i Dembele który ich leczył? Podpowiem Ci wyjeb. Ich Lapcio więc chyba miał powody prawda?

0

@Bartek22 w tym że agent chciał ugrać lepszy kontrakt, ale trzeba jechać Osmana.

4

@Mads A ja do kontuzji Ansu. Wtedy tez Ansu skrytykujesz?

4

@Messibestplayerintheworld hehe, te newsy to kabaret

0

@Vitoo Dembele od samego poczatku chciał zostać. Rola Agenta jest wynegocjowac najlepszy kontrakt, skończyło się że Alemany agenta załatwił. Tyle z historii

4

@Fabik87 on mówi :)

1

Leo ma wrócic za rok do nas. Wierze ze tak bedzie. :)

6

@sergio5 Dziennikarz właśnie sie wrzucił do koszyka Spamu ala Sport, MD

18

@Kgorecki2500 Nie pisze o tym kto ma byc a że połaczenie funkcji jest łamaniem zasad praworzadnosci. To samo jak nie powinny byc laczone funkcje szefa NBP, TK, sadu z partia rzadzaca.

0

@Wojcio ale kolega raczej pisze o świecie, a nie naszej patologii

0

@kamil9040 Troche szybko na ocene. Inflacja to coś co w historii było, po prostu przyzwyczailiśmy sie tylko do pędzących gospodarek. Idzie spory hamulec, ale pewnie za 2,3 lata zacznie wracać do normy.

0

@Jasialdinho Mam nadzieje, że nie. Ansu na tej 9-tce moim zdaniem sie marnuje. Wiem że kiedys w młodzikach grał na 9-ce, ale u nas sporo traci na tej pozycji.

1

@Uukasz_93 wczoraj był najpewniejszy z wszystkich piłkarzy. Jeszcze się wszyscy zdziwią ile on będzie grał.

1

@bartekvisca miałem we franku kredyt, pozbyłem się, jeszcze podałem ich do sądu i zwrócili mi trochę sianka. Nowy kredyt brałem bez problemu. Nadplacaj i się nie zastanawiaj.

1

@Emhyr tylko że my nie mamy na teraz 50melonow.

0

@Rhaan pytanie czy podstawowym będzie

77

Dla kobitki najważniejsza jest plaża, sklepy, pogoda, a nie tam kariera chłopa

1

Co oni robili przez ten tydzień treningów. Masakra, Xavi nic nie ugra.

0

@Derean naszej strony nie obrażaj. Po zmianach działa genialnie

7

@Deviler ten dziennikarz to jakiś debil. Mowa ciała

0

@Geble oby postarał się zagrać lepiej :) inaczej kredycik na niego będzie problemem. Jak to w życiu raty płacić trzeba :)

11



Białe ząbki jak Cou. Przypadek? :)

0

@tomek8756 no przecież podobno jesteśmy już bezpieczni z ogrzewaniem na zimę :) to jak z covidem który był w odwrocie

0

@Chaoss Jedyne o co Rosja poprosi to zwrot wszystkich Januszy

0

Na zlotowce jest katastrofa. Dolar widać że jest atakowany, wydaje się że NBP próbuje interweniować, ale zaraz po spekulanci grzeją dalej na osłabienie złotówki

6

@taris wiesz 5 baniek droga nie chodzi. Bayern też ma presję pozbycia się go teraz. Nie bawmy się w Bartka i wszystko płaćmy na maksa

5

@Deviler za chwilę będą go krytykować ze wodę piję i nie płaci za nią. To są Szwaby i ich mental dumy. Nigdy nie są winni, wojny na Ukrainie i sponsorowania kacapow też nie są winni

0

@pyra92 dlatego go chcą pogonić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?