tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zenoowity a to nie :) walczyć nie będę zatem.
1
@Deviler poprawił się. Nie odrzucili, a nie ma odpowiedzi poprostu
3
@Wojcio co rozumiesz przez słowo walczyli. Kamieniami na broń palna masz na myśli?
3
@Barca1992 jesteśmy w celu inflacyjnym. 15% mamy a cel był 3.
1
@ikar34 kontuzje kupił na allegro, spóźnienia były na początku co do reszty twojej wypowiedzi to poziom gimnazjum. Zachowanie rodem mierd obrażające swoich piłkarzy.
1
@szkutnik91 odpuścić i tyle. To nie Neymar kur
0
@Inko jest coś takiego blokuj, ignoruj. Ja skorzystałem
0
@Medium z ciekawości, a co nie wolno?
0
Zniżkę oferują na gali :) szopka
6
Przerażająca gala upośledzonych ludzi.
0
@Emhyr bo jesteśmy frajerami nadal.
1
@macio_944 ciekawe co to wyjdzie
2
Świetny artykuł, dzięki.
0
@Kondziubarca ta bo sport wie cokolwiek
0
@MesQueUnClub96 a gdzie byli fani Verstapena kilka lat temu?
1
@kuz tagliafico ma gorsze staty niż Alonso, a do tego gra w Holandii. Ale te 70 baniek to dużo, ogromnie dużo jak za Brazylijczyka z Leeds. Oglądałem i nie, Vinicius to on nie jest.
0
@Emhyr pytanie czy odejdzie czy zapłacimy za odejście
4
Skoro Dembele zostaje to 70 baniek za Raphinhe? Naszym największym problemem jest obrona, bramkarz, a całe siano walimy w 15 napastników. Mi się to nie podoba, ale z chęcią zobaczę jak w sezonie wszyscy mordę mi zamkną wynikami.
2
@DonAndrzejos masakra cena.
3
@doc brawo Xavi.
0
@Kondziubarca średnio w to wierzę. Ney, Leo, Mbappe. Wątpię by wykładali na 34 latka spore pieniądze
0
@Lionel_Messi10 chyba 60 baniek raczej nie możemy potwierdzić przed druga dźwignią
0
@qchulainn jak masz taki sam poziom. To co robisz w necie. Myślę że na poziom reprezentacji jesteś
4
@DaPidejpi Na igrzyskach był najlepszy. Sam meczu nie wygra
0
@Ali3231 nawet w sobotę nie da odpocząć
0
Nie dobrze. Nie wiem czy inni się znajdą dla niego
0
@Kgorecki2500 bardzo dobrze, jechać z Ruskim onucem.
2
@fenix1983 może i tak, tylko ich też nie wysyłają. Nic nie robią.
1
Breit też powinien już zostać w szatni
1
@DonAndrzejos po czym wnosisz ze ten dziennikarz jest rzetelny?