0

@zenoowity a to nie :) walczyć nie będę zatem.

1

@Deviler poprawił się. Nie odrzucili, a nie ma odpowiedzi poprostu

3

@Wojcio co rozumiesz przez słowo walczyli. Kamieniami na broń palna masz na myśli?

3

@Barca1992 jesteśmy w celu inflacyjnym. 15% mamy a cel był 3.

1

@ikar34 kontuzje kupił na allegro, spóźnienia były na początku co do reszty twojej wypowiedzi to poziom gimnazjum. Zachowanie rodem mierd obrażające swoich piłkarzy.

1

@szkutnik91 odpuścić i tyle. To nie Neymar kur

0

@Inko jest coś takiego blokuj, ignoruj. Ja skorzystałem

0

@Medium z ciekawości, a co nie wolno?

0

Zniżkę oferują na gali :) szopka

6

Przerażająca gala upośledzonych ludzi.

0

@Emhyr bo jesteśmy frajerami nadal.

1

@macio_944 ciekawe co to wyjdzie

2

Świetny artykuł, dzięki.

0

@Kondziubarca ta bo sport wie cokolwiek

0

@MesQueUnClub96 a gdzie byli fani Verstapena kilka lat temu?

1

@kuz tagliafico ma gorsze staty niż Alonso, a do tego gra w Holandii. Ale te 70 baniek to dużo, ogromnie dużo jak za Brazylijczyka z Leeds. Oglądałem i nie, Vinicius to on nie jest.

0

@Emhyr pytanie czy odejdzie czy zapłacimy za odejście

4

Skoro Dembele zostaje to 70 baniek za Raphinhe? Naszym największym problemem jest obrona, bramkarz, a całe siano walimy w 15 napastników. Mi się to nie podoba, ale z chęcią zobaczę jak w sezonie wszyscy mordę mi zamkną wynikami.

2

@DonAndrzejos masakra cena.

3

@doc brawo Xavi.

0

@Kondziubarca średnio w to wierzę. Ney, Leo, Mbappe. Wątpię by wykładali na 34 latka spore pieniądze

0

@Lionel_Messi10 chyba 60 baniek raczej nie możemy potwierdzić przed druga dźwignią

0

@qchulainn jak masz taki sam poziom. To co robisz w necie. Myślę że na poziom reprezentacji jesteś

4

@DaPidejpi Na igrzyskach był najlepszy. Sam meczu nie wygra

0

@Ali3231 nawet w sobotę nie da odpocząć

0

Nie dobrze. Nie wiem czy inni się znajdą dla niego

0

@Kgorecki2500 bardzo dobrze, jechać z Ruskim onucem.

2

@fenix1983 może i tak, tylko ich też nie wysyłają. Nic nie robią.

1

Breit też powinien już zostać w szatni

1

@DonAndrzejos po czym wnosisz ze ten dziennikarz jest rzetelny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?