tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc nie, koniec tematu
0
@kuz dementi nikogo nie interesuje. Tak to działa, fake - milion newsów, komentarzy. Dementi, cisza
0
@qbuteq Dolar kosmos, złotówka to g..
0
@Popitek12 miesiączki dostała.
1
@KrwawiaceoczyVEB A ok, długośc kontraktu. Dzieki za wyjaśnienie.
6
Lapcio potwierdził, że druga dżwignie uruchomią w drugiej połowie Lipca - Rozejść się z ploteczkami transferowymi, dziś nic sie nie wydarzy, ani jutro.
2
@arasz1819 Bajeczny Kontrakt - 14 brutto. Sorry, ale to nie jest jakiś kosmos, nawet z dodatkami, to Netto nie przekracza 10 baniek. Teraz to się robi problem bo przeniósł FDJ sporo kasy na nastepne lata bo kasy nie mieliśmy. Ogólnie bardzo dużo polityki u Lapcia.
5
@tomek8756 Czyli To Ruscy pisali te maile? Czy może Ruscy włamali sie do skrzynki, nic to nie zmienia. Dla mnie jak PS przegra ona będzie siedzieć, musi siedzieć.
0
@KrwawiaceoczyVEB nie ma przepisu który im to zabrania. On ma rok kontraktu. Sporo ryzykują nie przedłużając teraz umowy. Bo od stycznia będzie wolny na rynku
0
@marcinK0000 Ile meczy Tagliafico ogladałeś?
Statystyki Alonso znacznie lepsze i oparte o gre np w Chelsea, a nie w Ajaxie. Wiek obaj 30,31 lat. Sory ale wole Alonso, chodź obaj i tak Alby nie wygryza
0
@Pustelnik tu chodzi o dumę Bayernu. Zrobią wszystko by to kibice powiedzieli ze ma odejść. By nie winić klubu. Lewy pojedzie na trening jak będzie trzeba, cała ta szopka to nic innego jak wyciągnięcie za Polaka jak najwięcej
2
@Peciak Bolta sobie zatrudnij jak chcesz by dużo biegał. A porównanie z Suarezem to kpina jakas
0
@jeyx77x zobacz główny artykuł. 14
0
@Emhyr no przed wyciekiem było 20 netto :)
0
@Bogan na głównej masz artykuł Marci. Jest bardzo szczegółowy co daje dużo prawdopodobieństwa
0
@Emhyr jest mit że FDJ dostał z 20 netto normalnie. Masakra jak ploty nakręcają ludzi.
1
@mekston Djoko go dojedzie.
2
Co do FDJ. Chłop ma 14 brutto to 7 netto, to Kessi tyle dostał. Przełożył kasę z dwóch sezonów i chce je odzyskać, ale hejt widzę leci jaki to on na kasę.
0
To jest Djoko ja bym go nie skreślał.
2
@Robert1603 zdecydowanie Rafa
2
@Messibestplayerintheworld Lapcio prawa tv opieedzielil to na dupy chłopaki idą
0
@barcelonaLM Ale zarobia na tym. A Państwo :) w plecy kosmicznie. Poczuje sie niczym klienci banków z kredytem hipotecznym na 8%
1
@Emhyr Potwierdze podkrecenie jak w koncu kogoś oddadza. Na razie plotki.
0
@ViscaBarca123 Trzeba pilnowac by po 16 roku podpisał z nami kontrakt. Bo chyba tak jest ze pierwszy profesjonalny kontrakt po 16 roku?
0
@macio_944 A byłes, że oceniasz Opener jako słaby? Po drugie było w sobote tylu ludzi, że nie da sie ocenić ile Dawid przygarnął, na Taco było wiecej, to co Taco lepszy? Dodam, że w Sobote było zdecydowanie najwiecej ludzi w całym festiwalu, wynika to bardziej że była to sobota, a nie bo grał The Killers np. Byłem oprócz Czwartku we wszystkie dni, festiwal był zajeb.
0
@Bogan Dlatego pisze ze moze jest opcja na skrzydło.
1
@Bogan Kounde jest duzo lepszy technicznie. Do tego może grac na skrzydle, myśle że Xavi chce go mieć właśnie z tego powodu by w przyszłości grał na prawej stronie. Koulibaly to fizyczny obrońca, jak Araujo, Pique czy nawet nowy Duńczyk.
0
@Cule1234 zmusić go do obniżenia pensji też nie mogą. Saga trochę potrwa
0
@doc Leo v2. Chodź tu jestem spokojny, dźwignie pomogą
0
@Kondziubarca on ma umowę na czas nieokreślony teraz? :)