tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kamilos84 nie powiem zobaczenie mordy Ziobry jak go wypieprzają, ba aresztują, bezcenne.
1
@doc no bo obaj będą
0
Skoro już raczej pewne, załóżmy ze to jednak blizej 70mln. Alemany TOP or no TOP?
0
@kodi77 czy top to ci powiem w zależności za ile Raphinha
2
@ViscaBarca123 prawda, sporo wie od czasów nowego zarządu. Mnie tam szopka jego nie przeszkadza, wolę szopke od bzdur MD, sportu itp. @CzeksonFCB1899 pomyslales że to te same osoby? :)
1
@TheCaptainVeB chyba gorzej być nie mogło :) strasznie się z nimi męczymy
0
@michal26 ale jak przyjdzie Raphinha i Dembele to bez opcji by został. Za dużo by ich było moim zdaniem.
0
Ta rozwiązać i może jeszcze mu cała pensje wyplacmy.
0
@Kondziubarca Auba trenował. Nie wrócił jeszcze Depay
1
@Emhyr no ale prawdę powiedział. Koleś kosztowal 55 baniek.
1
@don'T.R.I.P.e jednak ma coś z Beny Hila :)
1
@michal26 pierwszy raz się z tobą zgadzam. Aż mi się ręce trzęsą jak to pisze
0
@takisobiektos Izrael to też mendy, jakiś inny argument czy się skończyły? Jeśli można wykluczyć każdy kraj gdy jest w stanie wojny dla mnie ok.
0
@takisobiektos oczywiście że zabili.
0
@Barcanajlepszyteam tak, Chiny jak na Tajwan pójdą też. Wiesz co robili Amerykanie i Europejczycy jak Szwaby w 39r nas mordowali. Nic, grali sobie, żyli jakby nigdy nic. Dokładnie jak my teraz
0
@Barcanajlepszyteam no i gdzie napisałem że dobrze zrobili? Z drugiej strony czy USA atakowali cywili?
11
@Pawel13sz I jak co roku jakiś młodzian będzie biegał jak szalony i LR uzna go za ogromny talent, sprzedając wszystkich oraz potwierdzając, nikogo nie potrzebujemy mamy sixtet od razu :)
0
@Rewolucja123 wiesz jak to działa. Barca info wrzuci to i leci na LR. Zresztą załoga też w plotach transferowych umieszcza sport, MD kompletnie nie rozumiem po co. Dlatego nawet tam nie zaglądam
0
@Barcanajlepszyteam dawaj wal przykładami o jakich wojnach mówisz. Daj mi przykład tego co robią Kacapy
2
@doc jak możesz pisać że sans to źródło. Chłopie usiadł perodysta po kotlecie z ziemniakami w niedzielę i wymyśla sobie newsy, nic więcej
2
@daniel32778 ale jak widać poglądów już nie.
11
@barcelonaLM ma sens. Nie powinni grać i tyle. Niech grają na wiecu swojego wodza. Brak gry, brak siana, niech na ropie sobie zarabiają
15
@barcelonaLM w szczególności jak po meczu na pytanie wykluczenia Rosji i wojny jej wodza, powiedziała że źle słyszy, a później nie rozumie angielskiego. Wzór sportowca faktycznie.
7
@fenix1983 wyluzuj to bardzo ale to bardzo słabe źródło. MD to ma taktykę dementowania wszystkiego
0
@Sysia11 gdyby baba miała wąsy.
5
@Lionel_Messi10 nawet gdy otworzy, to więcej niż 50 baniek nie dawać. On ma 34 lata,sa granice dymania nas. Wzmocnić obronę, powalczyć o Silve, już nawet ten Raphinha będzie. Napad i bez Lewego będzie dobry
1
Djoko pięknie to wybronił :) nie lubię go, ale jednak kosmita.
0
@Colon miał, dobrze napisane :)
0
@ikar34 Cou odszedł bo my go nie chcieliśmy, Wielka różnica której nie zrozumiesz.
0
@ikar34 to ty się kompromitujesz. To że kogoś nie chcesz nie znaczy że możesz obrażać. Fanem jestem tylko Leo. Oceniasz kontuzje, a powiedz mi o kontuzjach Cou, Ansu, Sergi Roberto, Dest, procentowo jeszcze dłużej mają nawroty, powtórki itd. Dlaczego nie ma ani jednego fizjoterapeuty, lekarza nikogo, wszyscy zostali zwolnieni, rozumiem że to wina Dembele, dlaczego Cou i Ansu leczą się po za Barcelona? Można kogoś nie lubić i sobie oceniaj jak chcesz. Ale obrażanie, dla mnie patologia kibica.