0

@Kgorecki2500 bardzo dobrze, jechać z Ruskim onucem.

2

@fenix1983 może i tak, tylko ich też nie wysyłają. Nic nie robią.

1

Breit też powinien już zostać w szatni

1

@DonAndrzejos po czym wnosisz ze ten dziennikarz jest rzetelny?

1

@don'T.R.I.P.e grubo 51. Dzięki

1

@arasz1819 jak był zdrowy staty miał nie tylko w rundzie wiosennej. Ja się mega cieszę że zostaje

0

@TR3YWAY podpisujemy najlepszego piłkarza rundy wiosennej.

0

@Messibestplayerintheworld Sergi Roberto za FDJ. Maszyna

1

@tomek8756 massianfcb jak myślisz?

0

@Cule1234 wczoraj były godziny, dziś już nie

1

@Pedri16Future a tak Breit będzie problemem. Rysiek pójdzie na wypożyczenie

2

@doc najtrudniej z Umtitim będzie. No i może Pjanicem

0

@Emhyr Chelsea negocjuje z Sevilla. Nawet dziś był news. Może i się wycofali, ale temat był

0

@Emhyr skąd wiesz czy Kounde do nas nie trafi?

0

@Emhyr odnosiłem się do plotek z dzisiejszego dnia. Ale Romero twierdzi że jednak obaj.

0

Może taki był układ by Raphinie odpuścić Chelsea, wtedy oni dają Azpi, Alonso i może Kounde odpuszcza?

1

@DonAndrzejos wczoraj się oddalał

1

@GeneralXavi przed snem opierd duża dawkę vit c i bcaa. Mega pomaga na drugi dzień, sam jestem w szoku, a całe życie ciężko kaca przechodzę

1

@Herbert inne dziennikarz właśnie napisał szczegółówo że cały wymiar.

0

@arasz1819 ty to wogole jestes dziwny. Jak mozna chciec FDJ w składzie. Nawet gdy nikt nie przyjdzie on nas okrada, trzeba go sprzedać. Poradzimy sobie mamy armie 19-latków

2

@Kubsoleon 15 meczów w pełnym wymiarze. Lekko nie bedzie

0

@Essos Całe 21 lat

0

@panczo to może nie sprzedawać?

0

Czyli wywalamy FDJ, nikt w zamian. Faktycznie Alemany i Lapcio TOP

1

@Kondziubarca nikt inny go nie chciał. Znowu u nas zostanie

0

@barcelonaLM nikt w zamian tez dobrze?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 przywiązanie do polityki powiadasz. To jest wojna a nie wiec poparcia. Giną ludzie. Widać że skrajny prawicowiec jesteś. Tu sportowcy nic nie robią jak i cały ten pojebanych kraj by zatrzymać wojnę. Dalsza dyskusja zbędna

0

@michal26 nowocześni to niech będą Rosjanie i ci mieszkający zagranicą niech jawnie mówią że są przeciw wojnie. Tymczasem siedzą cicho

9

@michal26 dla ciebie głupota, a dla mnie nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?