tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 bardzo dobrze, jechać z Ruskim onucem.
2
@fenix1983 może i tak, tylko ich też nie wysyłają. Nic nie robią.
1
Breit też powinien już zostać w szatni
1
@DonAndrzejos po czym wnosisz ze ten dziennikarz jest rzetelny?
1
@don'T.R.I.P.e grubo 51. Dzięki
1
@arasz1819 jak był zdrowy staty miał nie tylko w rundzie wiosennej. Ja się mega cieszę że zostaje
0
@TR3YWAY podpisujemy najlepszego piłkarza rundy wiosennej.
0
@Messibestplayerintheworld Sergi Roberto za FDJ. Maszyna
1
@tomek8756 massianfcb jak myślisz?
0
@Cule1234 wczoraj były godziny, dziś już nie
1
@Pedri16Future a tak Breit będzie problemem. Rysiek pójdzie na wypożyczenie
2
@doc najtrudniej z Umtitim będzie. No i może Pjanicem
0
@Emhyr Chelsea negocjuje z Sevilla. Nawet dziś był news. Może i się wycofali, ale temat był
0
@Emhyr skąd wiesz czy Kounde do nas nie trafi?
0
@Emhyr odnosiłem się do plotek z dzisiejszego dnia. Ale Romero twierdzi że jednak obaj.
0
Może taki był układ by Raphinie odpuścić Chelsea, wtedy oni dają Azpi, Alonso i może Kounde odpuszcza?
1
@DonAndrzejos wczoraj się oddalał
1
@GeneralXavi przed snem opierd duża dawkę vit c i bcaa. Mega pomaga na drugi dzień, sam jestem w szoku, a całe życie ciężko kaca przechodzę
1
@Herbert inne dziennikarz właśnie napisał szczegółówo że cały wymiar.
0
@arasz1819 ty to wogole jestes dziwny. Jak mozna chciec FDJ w składzie. Nawet gdy nikt nie przyjdzie on nas okrada, trzeba go sprzedać. Poradzimy sobie mamy armie 19-latków
2
@Kubsoleon 15 meczów w pełnym wymiarze. Lekko nie bedzie
0
@Essos Całe 21 lat
0
@panczo to może nie sprzedawać?
0
Czyli wywalamy FDJ, nikt w zamian. Faktycznie Alemany i Lapcio TOP
1
@Kondziubarca nikt inny go nie chciał. Znowu u nas zostanie
0
@barcelonaLM nikt w zamian tez dobrze?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 przywiązanie do polityki powiadasz. To jest wojna a nie wiec poparcia. Giną ludzie. Widać że skrajny prawicowiec jesteś. Tu sportowcy nic nie robią jak i cały ten pojebanych kraj by zatrzymać wojnę. Dalsza dyskusja zbędna
0
@michal26 nowocześni to niech będą Rosjanie i ci mieszkający zagranicą niech jawnie mówią że są przeciw wojnie. Tymczasem siedzą cicho
9
@michal26 dla ciebie głupota, a dla mnie nie.