1

@MesQueUnClub96 gdzie dają 3-ke? Jaki region?

0

@Kubsoleon no ale to jego marzenie. Płaćmy za marzenie

1

@tomek8756 chude dupsko jakieś takie

0

@barteq mniej niż 6 baniek? Free zawodnik. Znajdzie

0

@Ojciec5tkidzieci co to jest vs wały Pisu

2

Komentarz usunięty

1

@Kondziubarca Robert 12 baniek. Ale najważniejsze koszt Raphini sam transfer to 60 baniek. Na prawde nie mozemy isc w kierunku 8-9 baniek a nie wykładac za Brazylijczyka. Srednio w to wierze, tzn w ten news.

1

@barteq ma dwa miesiące by znaleźć klub. Znajdzie uwierz mi

0

@Janiama Na awans do LM za rok wystarczy

0

@barcelonaLM Ta bo on za Niemcami. A że w Niemczech spadła tego juz w TVP nie powiedza.

0

@zibiku U Dojcze inflacja spadła.

0

@Zoker poczytaj komentarz wyżej kolegi. Dodaj sobie statystykę i wyjdzie ci ze to nie były pojedyncze głosy.

6

Historia La Bamby jak rok temu gdy Leo odchodził.
- I dobrze, czas na niego
- mamy Ansu, Depaya
- za dużo zarabia, tylko stoi.
- czas na mlodych

A w sezonie modlenie nie o chociaż puchar Tymbarku, a o awans do lm na następny sezon.

Dembele wybitny nie był, nawet b. Dobry nie był. Ale nie mieliśmy skrzydłowego i na teraz nie mamy który się zbliża do niego. Mamy Abde, Trincao, Collado, śmiech na sali z takim skrzydłem. Raphinha za 60 baniek, kabaret. Ciekawe kogo za niego zarząd znajdzie. Trzymam kciuki

0

@tomek8756 naciśnij na link w SMS. To wal poprostu

0

@damian16161212 wszyscy którzy go leczyli wylecieli, więc coś to też mówi o ich fachu.

0

@MrPGG zostaniemy z Abde, Trincao, zobaczymy co ugramy.

2

@GeneralXavi Ja uważam ze leczenie kontuzji to bardziej wina sztabu medycznego. Zwróć uwagę nie ma tu nikogo z poprzedniej ekipy medycznej. Miał na początku problemy z baniakiem, ale jednak uważam ze dałby radę.

1

@GeneralXavi Jestem jednym z nie licznym. Nie, chciałbym by został i nie chciałbym Raphinhi tu za 60 baniek, a Kounde

0

@barcelonaLM uwielbiam gościa

1

@Messibestplayerintheworld głupi pomysł. 60 baniek, wierzyć się nie chce. Od Usmana on nie jest lepszy. Oby to nie były takie pieniądze, albo nie zamknie mi mordę i udowodni że tyle wart.

1

@Janiama dobry pomysł z tym zakładem ci powiem. Z Cornet też ciężary będą :)

0

Teraz wygrać i będzie git.

3

Ale piękne piłki w tym gemie u Igi

0

@daniel32778 a to ciekawe pierwszy set wygrała komentowałem, poprzedni mecz komentowałem wygrała, cały RG wygrała komentowałem. No chyba że nie wolno komentować.

0

@adi7adi8 dlaczego miałbym to zrobić?

0

Fiu fiu, szybko pójdzie?

1

@michal26 no ciężko się nie zgodzić. Dlatego nie nakręcam się na Ige w Wimbledonie.

1

Kobiecy tenis to jedna wielka miesiączka. Męski to przepaść, tu nie wiesz czy po 3 piłkach kolejnych 5 nie straci. No ale gramy dalej

1

Za dużo błędów, za dużo siatek, autów. Dziwny mecz Igi

0

Nerwy, nerwy. Czyżby set w plecy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?