0

@Marcelinho99 a ok, tego to już w ogóle nie wiedziałem.

1

@Hubsao ok, thx za doprecyzowanie. No grał zarabiał na bank na tym.

3

@takisobiektos Oby Juve się zgodziło. Wtedy z Kounde zrezygnują i nam ułatwia negocjacje

0

@Hubsao czym się różni, grał w ustawionych meczach od prowadził drużyne w ustawionych meczach? Bo piłkarzem to on nie był.

2

@Cwaniak4 Pytanie kto za niego. Wtedy ocenie

1

@JORD10 dziś sprawdzałem. Nie ma obowiązku szczepień, testów maseczek itd

4

@JohnnyBarca Chciałbym byśmy wrócili z kompromitacjami w finale, półfinale lm

1

@Przemek2323 uwaga musisz zatankować jednorazowo 50 litrow. Czyli wykluczyli połowę kraju :)

2

@Kgorecki2500 Historia, Wina Tuska, rzeczywistość Lech i Jarosław Kaczyńscy wielcy wladcowie Polski

0

@Emhyr Jesli Dembele zostanie, to zaoszczedzimy na pomocniku. Ale mam mieszane uczucia, bo jakoś takiego wielkiego meczu jego nie widziałem.

1

@BARCA1899Messi Nie, nie warto. Wystarczy spojrzeć na statystyki, skończmy z tym modleniem sie do średniaków. Abde zdecydowanie lepsze wrażenie już robił.

1

@Kidd Wiem, ale prognozy sa spoko, chociaz w środe burza może być.

0

No dobra karnecik na Opener jest. Zapowiada sie masa swietnych koncertów. A i o dziwo pogoda też może pozytywnie zaskoczy

4

@PatrychoO ja go chce

1

@Kidd nie bo dolar mocno drożeje.

5

@DonMatteo901 skrajne ugrupowania to katastrofa. Nigdy nie dać władzy

0

@marcinK0000 to nie skarbonka. Brak trofeów = brak kasy, słabe miejsce lm to brak kasy. Bez wyników Barca będzie się latami odbijać, potrzebujemy topowych piłkarzy by mieć kasę na lepszych i młodszych

0

@Emhyr koleś jest gwiazda Holandii, młody, dlaczego mamy chcieć mniej niż za Nuneza?, Czumolubny itd?

0

@przemek1920dm Bayern zostawi go do końca kontraktu. Oni go potrzebują. Co nie zmienia faktu że 50mln to za dużo, grubo za dużo

1

@P33ck za mało 35 pkt albo wypad. A TS ma wybronić 17 karnych

0

@Encore Ale skapia. No dajcie jakieś jeszcze z 80mln.

0

@Emhyr Zrozumiał, że bez Barcelony lige dostanie w dup marketingowo, a to przekłada sie na zyski dla LL

0

@Janas11224 To idz do restauracji. 40zł to już standardzik.

4

@Kondziubarca Dopiszcie jeszcze, opluł klub. Koles może zostać za darmo + pensja. Nigdzie skrzydłowego nie znajdziemy na takim poziomie. A wodzić sobie może, to są piłkarze maja kontrakty a nie cyrografy.

3

@Kondziubarca Zanim ocenisz, zobacz kto jest w źródle.

0

@Kondziubarca Ludzie, on kosztuje 50mln, oficjalnie mowi że nie chce mu sie juz grac bo nie ma czasu na zabawe, a pensja to * 10 przekroczenia naszego budzetu. Nie ma i nie było tematu Neymara u nas.

0

@doc I słuszna decyzja, tyle co za niego chca to sobie moga robić co chca.

1

@Messibestplayerintheworld Takie teksty dziennikarzy nie pomagaja w negocjacji jak najwiekszej kasy z MANU

0

@Kondziubarca Bo było blisko, ale PSG chciało kuriozalnych pieniędzy

1

@Lisek zablokować sprzedaż zagranice. Sami obniża ceny, teraz nas doją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?