tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 a ok, tego to już w ogóle nie wiedziałem.
1
@Hubsao ok, thx za doprecyzowanie. No grał zarabiał na bank na tym.
3
@takisobiektos Oby Juve się zgodziło. Wtedy z Kounde zrezygnują i nam ułatwia negocjacje
0
@Hubsao czym się różni, grał w ustawionych meczach od prowadził drużyne w ustawionych meczach? Bo piłkarzem to on nie był.
2
@Cwaniak4 Pytanie kto za niego. Wtedy ocenie
1
@JORD10 dziś sprawdzałem. Nie ma obowiązku szczepień, testów maseczek itd
4
@JohnnyBarca Chciałbym byśmy wrócili z kompromitacjami w finale, półfinale lm
1
@Przemek2323 uwaga musisz zatankować jednorazowo 50 litrow. Czyli wykluczyli połowę kraju :)
2
@Kgorecki2500 Historia, Wina Tuska, rzeczywistość Lech i Jarosław Kaczyńscy wielcy wladcowie Polski
0
@Emhyr Jesli Dembele zostanie, to zaoszczedzimy na pomocniku. Ale mam mieszane uczucia, bo jakoś takiego wielkiego meczu jego nie widziałem.
1
@BARCA1899Messi Nie, nie warto. Wystarczy spojrzeć na statystyki, skończmy z tym modleniem sie do średniaków. Abde zdecydowanie lepsze wrażenie już robił.
1
@Kidd Wiem, ale prognozy sa spoko, chociaz w środe burza może być.
0
No dobra karnecik na Opener jest. Zapowiada sie masa swietnych koncertów. A i o dziwo pogoda też może pozytywnie zaskoczy
4
@PatrychoO ja go chce
1
@Kidd nie bo dolar mocno drożeje.
5
@DonMatteo901 skrajne ugrupowania to katastrofa. Nigdy nie dać władzy
0
@marcinK0000 to nie skarbonka. Brak trofeów = brak kasy, słabe miejsce lm to brak kasy. Bez wyników Barca będzie się latami odbijać, potrzebujemy topowych piłkarzy by mieć kasę na lepszych i młodszych
0
@Emhyr koleś jest gwiazda Holandii, młody, dlaczego mamy chcieć mniej niż za Nuneza?, Czumolubny itd?
0
@przemek1920dm Bayern zostawi go do końca kontraktu. Oni go potrzebują. Co nie zmienia faktu że 50mln to za dużo, grubo za dużo
1
@P33ck za mało 35 pkt albo wypad. A TS ma wybronić 17 karnych
0
@Encore Ale skapia. No dajcie jakieś jeszcze z 80mln.
0
@Emhyr Zrozumiał, że bez Barcelony lige dostanie w dup marketingowo, a to przekłada sie na zyski dla LL
0
@Janas11224 To idz do restauracji. 40zł to już standardzik.
4
@Kondziubarca Dopiszcie jeszcze, opluł klub. Koles może zostać za darmo + pensja. Nigdzie skrzydłowego nie znajdziemy na takim poziomie. A wodzić sobie może, to są piłkarze maja kontrakty a nie cyrografy.
3
@Kondziubarca Zanim ocenisz, zobacz kto jest w źródle.
0
@Kondziubarca Ludzie, on kosztuje 50mln, oficjalnie mowi że nie chce mu sie juz grac bo nie ma czasu na zabawe, a pensja to * 10 przekroczenia naszego budzetu. Nie ma i nie było tematu Neymara u nas.
0
@doc I słuszna decyzja, tyle co za niego chca to sobie moga robić co chca.
1
@Messibestplayerintheworld Takie teksty dziennikarzy nie pomagaja w negocjacji jak najwiekszej kasy z MANU
0
@Kondziubarca Bo było blisko, ale PSG chciało kuriozalnych pieniędzy
1
@Lisek zablokować sprzedaż zagranice. Sami obniża ceny, teraz nas doją