tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@szkutnik91 no cały czas latają z Polski do Barcelony :)
0
@Dalhi a z czego masz wyższe ceny, zobacz na koszty. Co rośnie i ma największy wpływ na przedsiębiorstwa
0
@Worny I zaraz bedzie. Pique znowu imprezuje, zwolnić, wywalić, pijak.
0
@Barca1992 I tu macie odpowiedz co nakreca Inflacje. Stopy procentowe gówno tu pomoga.
0
@Tomix_83 A skad wiesz co chce BM? Wróżka?
12
Xavi powedział to przy 11 dziennikarzach z Hiszpanii, a nadal jednej wersji nie maja.
1
@Tomix_83 To już nie twój problem. To ty sobie ubzdurałes ze oni chca Kane. I że Mane nie jest za Lewego.
1
@ViscaBarca123 My takich pieniedzy nie mamy. Lewy 40-50 baniek, skrzydłowy tez tyle, środek 60mln? Za co? To bzdury dziennikarskie
0
@Messibestplayerintheworld No to jak Lapcio, to śpimy spokojnie, nie przyjdzie.
1
@Tomix_83 Ta już Totki puszczaja Kane. Nie ma takiej opcji.
1
@Arab_ek A Zieliński?
0
Ale Włosi się posypali, a wynik Anglików to masakra :D
0
Fajny mecz dla kibica. Co do Lewego przecież on tam sam jest, a i tak coś tworzy. Dla mnie spoko gra, bardzo nam się przyda jak przyjdzie oczywiście
3
Zieliński odpalił czy jeszcze nie?
1
@adi7adi8 nas zmuszają do sankcji wszystkiego, a sami jak ich dotyczy to jednak biznes wazniejszy
0
@magister97r 1,1mln osób. Matko bosko, jaka to jest skala
1
@Fenelon jesteśmy największe jelenie
0
@ViscaBarca123 świetny pomysł z tym wywiadem. . A bez szydery zróbmy to samo ze sportem i MD i zadajmy jedno pytanie. Skąd biorą inspiracje na te wszystkie fake newsy :)
0
@Emhyr dis łik najwazniejszy. I tak będzie szło to do końca sierpnia.
0
@Rewolucja123 super, zawsze rozwój strony to super wiadomość. Tylko doceńcie a nie marudzenie
1
@MesQueUnClub_87 Widział w teleexpresie.
0
@martin3131 Mi też, ale nadal lepszych brak. I to nie wina Pique a całego zespołu, do tego katastrofy na ławce trenerskiej.
25
@kewin Widza ze czołówka jest tak słaba, że emerytki wracaja :D
0
@martin3131 Tak np z Lvp 3-0, np z Roma 4-1, np z PSG 6-1, np z BM 3-2. Skoro mówisz o tylko tych meczach. Cały zespół jest winien porażek, chyba że ktoś indywidualnie, ale indywidualnie nie możesz miec uwag do Pique, jak beda lepsi sam odejdzie, ale lepszych nie ma.
2
@martin3131 A zobacz na statystyki gdy gra, a jak nie gra. A co Pique to jedyny obrońca, bramkarz ma wpływ? Pomoc, taktyka, trener? Czy ważne by dojeb sie do amigosów, ne mając nikogo lepszego na ławce
0
@_catalan jechali jaki zły zanShakire, a okazuje się że od dawna nie żyją razem. Ze Shakira w szpitalu a to ojciec. I co cisza, po dementi zero komentarzy. Dziennikarze to straszne ścierwo
1
@Tomix_83 If = Jesli. Wiesz ze to news na zasadzie jak wygram w totka to wylece na Karaiby? Nie kupimy Lewego alternatywa omze byc ktos tam ktos tam
0
@AlwaysBlaugrana dodaj, prąd, gaz, opłaty pracowników bo chcą podwyżki, wszystko dookoła drożeje. Więc będą grzać ceny i oni. Polski Ład za wiele w inflacji nie zamieszał, są teraz kosmiczne naciski na ceny z każdej strony. Koszty kredytów też są ogromne teraz
0
@AlwaysBlaugrana Nowy ład pogorszył warunki Przedsiebiorca i lepiej zarabiajacym, wiec powinien nie wpływac na inflacje. No bo przecież zabranie kasy = spadek inflacji. Prawda jest taka ze to gówn.. prawda. Zabranie kasy firmom i przedsiebiorca powoduje ze wszystko podnosza przezucajac na ceny. Ale zdecydowanie najwiekszy wpływ na inflacje maja media, koszty, Chiny, transport itd.
15
@Peszko07 Wpierd. nas na setki lat w zadłużenia.