tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blazeq czyli czuje ze cvc podpiszą
1
@Emhyr Jeśli wpłacimy 500mln ( patrz spotkanie ocios 16.06 i kwestie sprzedaży praw telewizyjnych itd ) to możemy od sprzedaży wydać 100%. Czyli jak FDJ sprzedamy za 100 mln to 100 możemy wydać
0
@Emhyr Jakoś nie słychać by oprócz MU ktoś się nim interesował.
3
@Transu96 No nie można tu linków do meczy dodawać. To gdzie ma udostępnić? Wole link do meczu niż milion newsow od sportu od redakcji
1
https://www.instagram.com/reel/CegrcTcgwfL/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
I to jest frieak fight.
2
@AlexDark00 nie zrozumiałeś, 500mln na spłatę zadłużenia
0
Reasumując to co Tebas powiedział.
Sprzedajemy dźwignie za 500mln, sprzedajemy De Jonga za 100mln to całość na zakupy pójdzie. Nie uruchamiamy dźwigni za 500 mln to możemy z tych 100mln wydać 33mln, na Lewego np.
3
I na karnet do pizzy hut. Prdl bzdury Sportu.
1
@ProMILs Ale jakie przestrzenie, chopie bedziemy miec pół kilometra pastrucha wywieszonego, nikt tam z rywali nie wejdzie.
3
Prawa strona:
Torres - Roberto / Przecież my pobijemy wszystkie rekordy gdy Leo mieliśmy.
1
@Emhyr Nawet artykuł "ploteczki transferowe" to 90% Sport, MD, Goal itd. Czyli najgorsze źródła, nie wiem po co to robia.
0
@Hubsao Czesi znacznie szybciej zaczeli podnosic stopy niz my, a zobaczcie co maja. Pisze od dawna bo kazdy mysli ze 10% jak walniemy to inflacja sie uspokoi, nie nie spokoi do czasu az ktos nie zrobi czegos centralnie z kosztami firm. Prad, gaz, Benzyna - wszystko
3
Dziś dostanie pamiątkowy długopis i powiedza mu by kontynuował kariere po za strukturami FCB.
1
@Vebrol pierwszy wstęp już był. Leo najlepszy piłkarz
13
@Adamski69 Daj naszym broń. Gwarantuje ci to samo.
1
@Seledynowy Maja naszego Ferrana, on jeszcze zaskoczy
1
@vangoor z Ferranem to śmiertelne połączenie. Świat nasz
1
@Axoon Jak widzi kosmiczny problem Barcy to chyba przestaje wierzyć, że my możemy kogokolwiek kupić.
2
@DLFCB Pięknie to napisał. Tak zrobiłem.
0
@Vebrol Chyba dostał info. Robert jednak nie możemy ciebie kupić.
0
@maniak33333 Nie mówie że upadna, odpowiedzialem co by było gdyby. Interesuje mnie po prostu co Lapcio ma za pomysł, bo na razie przesuwa wynagrodzenia, podpisał sponsorów, ale nie wiemy za ile.
0
@Marcelinho99 Jak to w firmie, upadłość, komornicy, sprzedaże mienia itd, spadamy do nie wiem której ligi, bo to pewnie LL ocenia
1
@xVENUMx Mi dobrze wchodzi cm3. Ale kreatyny to raczej bardziej nie firma a to czy mono czy Jabłczan
8
Dobrze ze 16.06 jest spotkanie socios, coś wiecej sie dowiemy o finansach i pomysle. Bo plotki transferowe to osiagnely skale parodii. Jeden wielki bełkot bez poparcia. Cały świat kupujemy, ale potrzebujemy 0,5 mld by nie ogłosić upadłości.
0
@Tomix_83 Nie ma i nie bedzie Silvy u nas. Mamy kosmiczne problemy finansowe by nie bankrutowac. Sa to tylko plotki i nic wiecej.
0
@Rekker Znam juzka z pod bloku, gra w piłke i ma 18-lat. Rozumiem że dla ciebie najwazniejsze by był młody. Bo raczej nie masz pojecia czy dobry koles czy nie.
0
@Borry gdize czytałeś tą statystykę.?
2
@PabloVEB no tylko u nas cena aż tak pikuje
0
Monako ciśnie kolesia za 120 baniek a my max 80
1
@Kondziubarca a ja nie wykluczam że sprowadzimy 15 nowych piłkarzy. Tyle warte te newsy dziennikarskie. Nic nie wiadomo do czasu wyjaśnienia pomysłów zarządu na zadłużenie.