19

8 raz juz jedzie. Tyle warte te komunikaty Sportu i MD, kiedys trafia z data w koncu.

4

@gumaz ludziom puszczają nerwy.

0

@mindbender84 dodaj koszty mediów teraz i nas i te 2015r. Może policz przed rządami PO I na końcu rządów PO. PKB Niemiec a nasze dla kraju który się rozwija to inny świat ale dla ciebie za trudny by zrozumieć. Złapałeś sobie wygodna dla swojej teorii narrację która jest gówno warta

0

@Hubsao dziwne bo tebas powiedział ze Barca nie może zarejestrować Lewego. Kupić może ale nie zarejestrować, ciekawi mnie porostu plan Lapcia, bo chyba jakiś ma

0

@Hubsao No jak BM powie bierzcie a się okaże ze nie możemy tak jak z Leo to będzie wstyd

0

@AduŚ07 Na bogato jak 98 tankujesz

3

@Worny Dzięki niemu zakochałem się w Barcy.

20

@Pawel13sz skrojona pod niego. Bardzo brakuje go u nas.

1

@macio_944 Obawiam się ze może być jak z Leo. Trochę liczyli ze tebas się ugnie z zasadami. Jedyna furtka to było cvc, ale powiedzieli ze tego nie podpiszą, to tebas im centa nie odpuści

0

@Lisek Myślisz ze po wystąpieniu Lewego znowu coś w zarządzie BM peknie? Myślę ze powiedzą to samo, ma ważny kontrakt itd.

4

@kkbarca Ciekawe jak się skończy saga. Ciekawe gdy BM nagle powie ok, Laporta 50 baniek i wasz. Czy Lapcio ma w ogole takie pieniądze, co wtedy zrobi, sory myślałem ze za darmo go oddacie?

3

@AmigoBlancos Wlasnie go oglądam. Dobry jest

0

@IronSanHybrid Xavi powie ze to najlepszy bramkarz świata, bez szans.

2

@Messibestplayerintheworld a później Xavi zadzwonił do dziennikarza i mu to powiedział

0

@IronSanHybrid wtedy Marc Focha walnie.

0

@betonito Ta za rok

4

@draxidox Konfederacja, wiarygodność i zaufanie
Wybierz jedno

0

@Rekker A nie odwrotnie, ? Troche dziwne 25 mln a 60 mln zmiennych.

0

@SeWo77 Akurat BM zazwyczaj kupuje w dobrych cenach. Mają sporadyczne wpadki, ale sensownie grają na rynku w przeciwieństwie do nas.

0

@PoGGi klopp przedłużył kontrakt.

6

@iniesta44 cala polityka to hipokryzja.

1

Eric dwie świetne interwencje, młody jest. Będzie błędy popełniał

0

@dziaraka Nie pamietam kiedy jakiś piłkarz z tego skorzystał. Wątpię by poszedł aż tak po bandzie

0

@barcelonaLM to wiadomo, pokonanie Djoko wszędzie to wyzwanie, ale ten młodziak może to zrobić

0

@barcelonaLM Alcaraz już pokonał Djoko

6

Olympique Marsylia zapytała o Pjanicia. [@porteranunez] (2️⃣)

Jest Pjanic? - nie Ma. Ok.

0

@talizmo to nasz burdel to wymusza. Tebas nie pomaga ale i też nie robi nic po za prawo

5

@Kondziubarca a ty obniżasz swoją pensje bo twój pracodawca doprawadzil do takiej a nie innej sytuacji?

0

@kkbarca A kto to jest?

0

@MESSIah16 tylko Rafa. Ale młody nue ma nic do stracenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?