13

@Kondziubarca On mówił juz rok temu ze po zakonczeniu chce śmigac do USA.

1

@Tomix_83 20 baniek za sezon. Grubo

0

@gaucho104 Nie mamy siana. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

1

@Zoker JA zawsze bede twierdził - dobry bramkarz to podstawa. :)

18

@Przemek2323 Ale koszty im wzrosły, np parówki poszły o 10ty %. A że Parówki kupuja od rodziny Obajtka to już inna kwestia. Ktoś kiedys powiedział że za aferą osmiorniczkowa bedziemy jeszcze tesknic i miał racje. Poziom nepotyzmu, wałów, marnowania kasy, płacenia kar tego rządu przebija całą Europe. A oni nadal 30% poparcia.

3

@Przemek2323 niech startuje i tak go ludzie nie wybiorą

0

@DonMatteo901 Gowno prawda, nadal promil ludzi wsiada po kielichu, odblokujesz to wszyscy wsiada więc prawdopodobieństwo wypadku znacznie wzrośnie. Wstajesz rano i nie idziesz do kiosku ruchu po krechę itd bo nie ma, musisz wiedzieć u kogo kupic, stanie się legalne to wstajesz i idzie zoo narkotyki. To samo z bronią, ciężko ja zdobyc i niech tan pozostanie. Nawet gdy 99,90% będzie miało do obrony to pozostała część może bardzo sporo zaszkodzić

2

@tomek8756 Już to widzę jak KO z Lewica się łączy. I wielki mit ze konfa wie jak zarządzić krajem bo Slawus wizjoner

0

@pax Alves teraz jest na emeryturze, nie chodzi mu już o kasę. Ale wcześniej za takie pieniądze by nie raz, ale fakt zarobki wielu piłkarzy Barcy to kuriozum.

7

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi nie pokazuje twoje myślenie. Bo skoro nie możemy zabronić alkoholu to może pozwólmy jak to konfa chciała by można było jeździć na gazie. Tak samo jest tu, skoro noża nie zabronimy to dajmy broń.

0

@GeneralXavi Pytanie na zasadzie skoro są pijani kierowcy to zabronić alkoholu? Co ty na to?

0

@Emhyr Może tak być

0

@DonMatteo901 Naćpani ludzie z bronią = cyrk. Twoje zdanie. @GeneralXavi wpisz w google nozownik, zobacz ile juz w tym roku było, a to srednia broń, daj ostra to zobaczysz znacznie wiecej.

1

@Rekker Mirror, The sun? Syfu nie wstawia?

1

@Bartas7VeB Ben Achraf pisał, a to jest najlepsze źródło Barcy. FDJ kupił chatkę w Barcelonie i nigdzie się nie wybiera bo czuje się u nas komfortowo. Wczorajszy news

0

@DonMatteo901 mowie o Polakach. Dajmy broń Polakom jak to chce konfederacja.

3

@Rekker Źródło z tostera. FDJ powiedział wczoraj ze nie chce odchodzić z FCB.

0

@DonMatteo901 Szmaciarz i tyle. Chce niech sobie negocjuje ze szwabami, ma takie prawo, ale po co kłamie

0

@DonMatteo901 dajmy im broń

1

@Luciano99 pojechałeś. istny gwałt, a sami szczekacze LR

1

Ogladam sobie Gromde, co oni się leja. Wiem ze wczoraj było

10

@Kgorecki2500 Pierwszy raz widzę ze on kogoś oprócz Ruskich i skrajnej prawicy chwali.

2

@Janiama Z Belgia dobrze bronił bramkarz? Przecież bramka na 5-1 to parodia

1

@PatrykBarca To powinien być nasz priorytet. Zmiana bramkarza. Bonnie wierze by go odzyskali

5

Co robi dobry dzień bramkarza. Pokażcie mi TS z takimi dniami, ja tylko Rsss kojarzę, wtedy nam dupsko uratował.

1

@pacior95 Ja to 70 bym się nie obraził

1

@Kondziubarca Moim zdaniem powinien już nawet opaskę oddać. I kilka baniek

0

@Salchent całego RM, zobacz jak RM grał za każdym razem gdy odwracał mecz na swoją korzyść. Mistrzostwo

0

Krychowiak :) kabaret

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?