tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 I zobacz ze on wpuszcza na 1 gol wiecej niz 1 gol. To jest mistrzostwo
0
@Jestjakjest No patrz jak mojemu synowi sie wakacje zaczynaja też szafke opróżniamy. A jakoś wraca po wakacjach.
0
@KrwawiaceoczyVEB "Mimo wszystko podobne zarobki do Pedriego to lekka przesada."
2
@doc Został zaoferowany, a nie ze chcemy.
0
@Kondziubarca Troche dziwne bo viceprezydent Barcy powiedział w zeszłym tygodniu, że CVC nie bedzie. Że za długo itd. Zreszta jak Barca ma inne warunki to kluby by musiały sie zgodzić. Patrzcie jak inni mówia tak dajmy Barcie lepsze warunki. News z dupy na tych warunkach moim zdaniem.
0
@Cule1234 Roczny kontrakt 42mln funtów. Życie
6
@KrwawiaceoczyVEB Reprezentant Hiszpanii 17 lat, 4 mln zarobki = przesada? Grubo was juz powykrzywiało.
1
@Barca1992 Ludze łapia sie gdy perodista z 16 obserwujacymi pisze komentarz wyssany z dup.. to co dopiero od Romero. Chodź trzeba powiedzieć że przy nowym zarzadzie Gerard coś tam wie.
0
@Jestjakjest Zawodzi mnie Lapcio na kazdym kroku.
0
@Emhyr Dać go do nas za darmo za rok.
3
Interwencja ala TS. Jedna raczka, ale ważne by parada byla
1
@michal26 Mentzen mówił też że jest partia wolnościową a wyjeb kolegę bo miał inne zdanie. Ale co tam dalej wierz sobie w te bzdury. Mówiłem o tobie, bo Ty cały czas twardo twierdziłeś że wojny nie będzie
1
@michal26 jak dobrze ze nie rządzisz i nie masz wpływu. Uciekaj głosować na Konfe tak jak wiedza czy Rosja zaatakuje Ukrainę, widzę że wiedzę masz identyczna w obu aspektach, z wojna wyszło jak wyszło, z gospodarka wyszło by Ci identycznie
2
@michal26 a to super rozumiem że w Polsce 40mln pracuje jak ty w it. W najlepszym sektorze gdzie jest kosmiczny deficyt pracowników więc ludzie walczą. A co z pozostałymi co się przebranżowić nie mogą? Czy tylko liczy się co ty masz.
6
@michal26 zapytaj rodziców jak przedsiębiorcy żyli sobie przed UE. Masz klasę wysoka i niska. Zero średniej, brak pilnowania przedsiębiorców to najgorsze gówno jakie pamiętam za tamtych czasów.
3
@Uukasz_93 zrozum co oni chcą zrobić. Wolność dla przedsiębiorcy. Bo każdy z nich ma biznesy. Twierdzą że wolna amerykanka w zatrudnianiu pracowników to dobro. A prawda jest taka że skończyłoby się jak za czasów przed UE. Dałbym Ci więcej ale nie mam, i jep nowe auto, wycieczka itd.
0
@Cule1234 skoro wczoraj lewy znowu cisnal, to BM nie ma zamiaru go sprzedać. Nie mają i obawiam się nie szukają nawet jego zastępcy
9
@bartekvisca wina Tuska. Nie zadawaj prostych pytań
0
@Emhyr A widziałes go chociaż raz? Ja widziałem, nie oceniam 100 baniek, ale na taki wiek, wygląda bardzo dobrze.
0
@Messibestplayerintheworld Supcio, wpadnie 200k. Grosz do grosza i na Roberto bedzie.
3
@Jakchcesz Beda kminić jak mówić tylko po katalońsku.
0
@Kidd Oceniam wpis, a nie ciebie.
2
Bo nigdy by tej propozycji nie dostał. Tak jak ja nie będe astronautą.
0
@Kidd Jesli myslisz ze 500+ robi robote z inflacja to nie wiesz na czym to polega. 500+ to pinat obecnej sytuacji. Problem jest zdecydowanie gdzie indziej.
0
Idzie petarda. Już nie 15,16 - ta emerytura
Pary, które wzięły ślub co najmniej 40 lat temu miałyby dostawać po 500 zł miesięcznie - proponują autorzy petycji, która jakiś czas temu wpłynęła do Sejmu. Jak podaje "Fakt", we wtorek zajmą się nią posłowie. Była ministerka rodziny Elżbieta Rafalska zachwala pomysł. - Piękna inicjatywa, warto ją rozważyć - oceniła w rozmowie z dziennikiem.
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28552621,bedzie-500-plus-dla-malzenstw-fakt-poslowie-zajma-sie-tym.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
0
@patrix211 W ch.. cięcie też zajęcie.
0
@Essos Zrobia prezentacje na stadionie, pokaza filmik i bedzie git. Lapcio obiecał że legenda przedłuży umowe i dotrzymał słowa.
0
@Matheo23 Wdzydze Kiszewskie. Uwielbiam to miejsce, las i ogromne jezioro
0
@bartekvisca ale już ich od pasożytów wyzywają :)
0
@Janas11224 ale paskuctwo. Co kto lubi