0

@_catalan jechali jaki zły zanShakire, a okazuje się że od dawna nie żyją razem. Ze Shakira w szpitalu a to ojciec. I co cisza, po dementi zero komentarzy. Dziennikarze to straszne ścierwo

1

@Tomix_83 If = Jesli. Wiesz ze to news na zasadzie jak wygram w totka to wylece na Karaiby? Nie kupimy Lewego alternatywa omze byc ktos tam ktos tam

0

@AlwaysBlaugrana dodaj, prąd, gaz, opłaty pracowników bo chcą podwyżki, wszystko dookoła drożeje. Więc będą grzać ceny i oni. Polski Ład za wiele w inflacji nie zamieszał, są teraz kosmiczne naciski na ceny z każdej strony. Koszty kredytów też są ogromne teraz

0

@AlwaysBlaugrana Nowy ład pogorszył warunki Przedsiebiorca i lepiej zarabiajacym, wiec powinien nie wpływac na inflacje. No bo przecież zabranie kasy = spadek inflacji. Prawda jest taka ze to gówn.. prawda. Zabranie kasy firmom i przedsiebiorca powoduje ze wszystko podnosza przezucajac na ceny. Ale zdecydowanie najwiekszy wpływ na inflacje maja media, koszty, Chiny, transport itd.

15

@Peszko07 Wpierd. nas na setki lat w zadłużenia.

40

@Tomix_83 I co nas to ma niby obchodzić?

2

@Emhyr JEsli maja obowiazek wykupienia, to ani centa mniej. Jak nam sprzedawali to wyjechali maksa, + jeszcze dopłaciliśmy bo nas podpierdzielili, że z nim negocjowaliśmy, chyba z 15 baniek jeszcze dopłaciliśmy. No chyba, że wykupia w tym okienku, patrzac jak siana potrzebujemy to zrozumiałe.

2

@Luciano99 Ale darmowa woda w poczekalni.

2

0

@Rewolucja123 Lepiej poinformowani niż katalońskie smietniki.

3

@Katalonbar Tego dziennikarz nie wie, niedosłyszał z kibla jak ich podsłuchiwał.

0

@RobiS stosowną ofertą +100mln

10

@DonMatteo901 Podsumowanie świata. Dziwactwa, psychole, mordobicia itd w modzie

0

@Ilovefcb_95 I co z tego, strata jest ogromna. Wstyd

1

@AmigoBlancos gdyby trafił do RM to byś powiedział ze pewnie przez kontuzje tak zle strzelił

0

@endriuuu2 dobrze specu. Tak jak z KPO, a kasy nie ma, tak jak z uchodźcami a kasy nie ma. Ae lepiej wiesz, może tez tak jak Niemcy którzy mieli wysłać wszystko a nie wysłali nic. Może tez tak jak respiratory uszkodzone co zamówili, i wiadomo od kogo.

16

@Comentateiro tak, śmiertelnie ale przeżyłem

0

@don'T.R.I.P.e a może wpierw oddaliśmy a teraz prosimy. To debile, wszystko możliwe

1

@Kondziubarca walą do Indii, a Indie dalej. Biznes się kręci i będzie kręcić.

0

@cracker czyli jak ciebie wypieprze w połowie miesiąca to ci wypłaty nie muszę wypłacić?

1

@Xwowrak oni nadal z nim robią biznesy.

0

@Fabik87 źródło najlepsze, ale nie znaczy że zostanie w sierpniu się dowiemy.

1

@SwieteOfficjum ja bankiera czytam,

2

@Krystian1588 Helenka twierdzi że Xavi liczy na niego. Zdania jak zwykle podzielone u śmietnikowych dziennikarzy

1

@tomek8756 zapierdal. W szczególności gdy ten człowiek z kumplami z rządu będą siedzieć sobie zagranicą, albo w schronach.

0

Giełda, waluta, znowu rynsztok. Długo się nie podniesiemy

0

@pax Bo to nie takie proste. Taki Sancho, gwiazda BVB, a w Manu słbo, nawet średnio bym powiedział. Ale łatwiej zawsze krytykować Pique no bo przecież emeryt.

0

@pax Dokładnie to samo miałem napisać. A później przychodza Gomesy, Desty a nawet Eric. Czy Eric jest teraz lepszy od Pique? Może będzie ale teraz zdecydowanie nie jest. Czy Nico jest lepszy do Busiego? Czy Depay lepszy od Leo, kto lepszy pd Alby. Nikt nawet nie zbliża sie do ich poziomów.

30

Puściła mu oczko na Instagramie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?