0

@Azi mam nadzieję że ze zrozumieniem :) jak nie masz kapitału to tak jest. Nie rozwiną blm. Dlatego potrzebują inwestora.

0

@Sulimo 1,5 mln i Raków ma gówno do gadania

0

@kuz czekam aż któryś zapyta czy firma będzie z Katalonii

2

@AziWiceprezydent ds. finansowych Edua Romeu: Musimy uczynić ten biznes wielkim. Jest o wiele większe pole do działania, ale potrzebujemy partnera, aby dostarczyć tego kapitału, którego nie mamy. Czego chcemy – 100% firmy wartej 10 milionów, czy 51% firmy wartej miliard? Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Nawet gdyby Barça nie znajdowała się w trudnej sytuacji, najmądrzejszą rzeczą byłoby przeprowadzenie takiej operacji

@Azi Cos dla ciebie

0

@Tomix_83 Lech, Legia powinny go wykupić

0

@Stagiryta wpisz Disney konto na allegro i cyk 13zl

0

@Viajero w f1 podstawa jest auto. Jak dostanie odpowiednie to tak

1

@Emhyr odpowiedź ci jak oni Myśla.dac grać młodym, nic nie wygramy ale będzie fajnie bo to młodzi. A 1,2mld spłaci się samo

3

Co operacja przyniesie klubowi?

Guiu: Prowadzimy różne negocjacje, ze względu na poufność nie możemy tego wyjaśnić, ale przeprowadzimy najlepszą możliwą operację.

I weź tu głosuj :)

4

@kuz z Leo pomnożyli byśmy to razy dwa. No ale wiadomo on tylko człapie na boisku. Naszym problemem jest to że nie mamy gwiazdy w składzie. Medialnej Gwiazdy

0

@KrwawiaceoczyVEB oferta jest, ale negocjują

3

@kejdzi pisałem to tydzień temu. Sprzedać 49% kompletnie nie ma sensu ta formuła

1

@TR3YWAY Pamiętaj byś był z tyłu, bo i wódka tobie nie pomoże.

11

Spójrzcie na jego mordę na zdjęciu, czy ona może kłamać?

0

@Piorun nike jest drogi. Bez szans

4

@Kgorecki2500 skrajne ugrupowanie to banda idiotow. Lewak - Pracować nie, bo za ciężko, prawak - pracuj tyle ile przedsiębiorca chce, wolnościowa gospodarka i to pracodawca decyduje jak długo i za ile.

0

@kkbarca To ze przedłuży jest bardziej niż pewne. Na spokoju

6

@Hubsao jeszcze tego rudego napinacza też powinni wyjaśnić. Jezu jak ja takich ludzi nie lubię

2

@Kondziubarca Spokojnie godzinę temu pisali ze 40mln. Gowno wiedza

1

@Mocher91 jutro się dowiemy

4

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28586458,wlochy-zyly-porwaniem-5-latki-dziewczynke-zabila-matka-cialo.html#do_t=32&do_g=8&do_s=A&do_w=46&do_v=644&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsLink

"Martina powiedziała, że odebrała swoją córkę z przedszkola, a następnie, gdy już wróciły do domu, zabiła ją nożem. Ciało owinęła workami na śmieci i zakopała na opuszczonej działce w miejscowości Mascalucia, 600 m od miejsca zbrodni. Kobieta wskazała śledczym, gdzie znajduje się ciało dziewczynki."

Co trzeba mieć w głowie, nie potrafię takich sytuacji zrozumieć

1

@Janiama Wszystko realne, oprócz Kounde, w to nie wierze

2

Ale platforma Disneya wymiata z contentem vs nf. W końcu człowiek sobie będzie chciał odpalić obcych to walnie cala kolekcje

0

@Kondziubarca znowu pewnie będzie frekwencja 15% socios. Zapytają czy po katalońsku można kupić hot dogi na stadionie i zagłosują na tak.

0

@maniak33333 Ja mam bez pływaka.

0

@pikass14 a ja kupiłem ta.
https://allegro.pl/oferta/pompa-cisnieniowa-do-wody-podlewania-glebinowa-9728656448

10 metrów pod ziemią, ciśnienie jak z zaworu z chaty. Ona łapie z dołu w twoim przypadku, może na dnie masz mol jakiś czy coś. Wiem że banalne, ale wąż gdzieś tam Ci się nie zgiął czy coś.

0

No a teraz śmigaj gdzie chcesz jak taki dobry

0

@tomek8756 no tak skoro nie płacą podatku to stawka jeszcze wyższa od tych co płacą? Ogólnie powinni być równo i tyle

6

Anka tam jest od miesiąca na wakacjach :) nic to nie zmienia

0

@tristan87 no stara jest Majorce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?