tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi mam nadzieję że ze zrozumieniem :) jak nie masz kapitału to tak jest. Nie rozwiną blm. Dlatego potrzebują inwestora.
0
@Sulimo 1,5 mln i Raków ma gówno do gadania
0
@kuz czekam aż któryś zapyta czy firma będzie z Katalonii
2
@AziWiceprezydent ds. finansowych Edua Romeu: Musimy uczynić ten biznes wielkim. Jest o wiele większe pole do działania, ale potrzebujemy partnera, aby dostarczyć tego kapitału, którego nie mamy. Czego chcemy – 100% firmy wartej 10 milionów, czy 51% firmy wartej miliard? Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Nawet gdyby Barça nie znajdowała się w trudnej sytuacji, najmądrzejszą rzeczą byłoby przeprowadzenie takiej operacji
@Azi Cos dla ciebie
0
@Tomix_83 Lech, Legia powinny go wykupić
0
@Stagiryta wpisz Disney konto na allegro i cyk 13zl
0
@Viajero w f1 podstawa jest auto. Jak dostanie odpowiednie to tak
1
@Emhyr odpowiedź ci jak oni Myśla.dac grać młodym, nic nie wygramy ale będzie fajnie bo to młodzi. A 1,2mld spłaci się samo
3
Co operacja przyniesie klubowi?
Guiu: Prowadzimy różne negocjacje, ze względu na poufność nie możemy tego wyjaśnić, ale przeprowadzimy najlepszą możliwą operację.
I weź tu głosuj :)
4
@kuz z Leo pomnożyli byśmy to razy dwa. No ale wiadomo on tylko człapie na boisku. Naszym problemem jest to że nie mamy gwiazdy w składzie. Medialnej Gwiazdy
0
@KrwawiaceoczyVEB oferta jest, ale negocjują
3
@kejdzi pisałem to tydzień temu. Sprzedać 49% kompletnie nie ma sensu ta formuła
1
@TR3YWAY Pamiętaj byś był z tyłu, bo i wódka tobie nie pomoże.
11
Spójrzcie na jego mordę na zdjęciu, czy ona może kłamać?
0
@Piorun nike jest drogi. Bez szans
4
@Kgorecki2500 skrajne ugrupowanie to banda idiotow. Lewak - Pracować nie, bo za ciężko, prawak - pracuj tyle ile przedsiębiorca chce, wolnościowa gospodarka i to pracodawca decyduje jak długo i za ile.
0
@kkbarca To ze przedłuży jest bardziej niż pewne. Na spokoju
6
@Hubsao jeszcze tego rudego napinacza też powinni wyjaśnić. Jezu jak ja takich ludzi nie lubię
2
@Kondziubarca Spokojnie godzinę temu pisali ze 40mln. Gowno wiedza
1
@Mocher91 jutro się dowiemy
4
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28586458,wlochy-zyly-porwaniem-5-latki-dziewczynke-zabila-matka-cialo.html#do_t=32&do_g=8&do_s=A&do_w=46&do_v=644&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsLink
"Martina powiedziała, że odebrała swoją córkę z przedszkola, a następnie, gdy już wróciły do domu, zabiła ją nożem. Ciało owinęła workami na śmieci i zakopała na opuszczonej działce w miejscowości Mascalucia, 600 m od miejsca zbrodni. Kobieta wskazała śledczym, gdzie znajduje się ciało dziewczynki."
Co trzeba mieć w głowie, nie potrafię takich sytuacji zrozumieć
1
@Janiama Wszystko realne, oprócz Kounde, w to nie wierze
2
Ale platforma Disneya wymiata z contentem vs nf. W końcu człowiek sobie będzie chciał odpalić obcych to walnie cala kolekcje
0
@Kondziubarca znowu pewnie będzie frekwencja 15% socios. Zapytają czy po katalońsku można kupić hot dogi na stadionie i zagłosują na tak.
0
@maniak33333 Ja mam bez pływaka.
0
@pikass14 a ja kupiłem ta.
https://allegro.pl/oferta/pompa-cisnieniowa-do-wody-podlewania-glebinowa-9728656448
10 metrów pod ziemią, ciśnienie jak z zaworu z chaty. Ona łapie z dołu w twoim przypadku, może na dnie masz mol jakiś czy coś. Wiem że banalne, ale wąż gdzieś tam Ci się nie zgiął czy coś.
0
No a teraz śmigaj gdzie chcesz jak taki dobry
0
@tomek8756 no tak skoro nie płacą podatku to stawka jeszcze wyższa od tych co płacą? Ogólnie powinni być równo i tyle
6
Anka tam jest od miesiąca na wakacjach :) nic to nie zmienia
0
@tristan87 no stara jest Majorce :)