tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca tylko od 50 w górę. Czyli Barca da 60, nie 50. Bo kur MD wie cokolwiek. To są bzdury nic więcej
0
@Danyys Neto, proszę cię.
0
@Tomix_83 zapłaciliśmy 135baniek za Dembele bo Bartek i jego przydupasy gadali jak musimy go sprowadzić za Neya. Prezydent Manu zdobił to samo, że ma kasę, że trener stawia warunek że FDJ być musi
1
@Emhyr gadał, byla jego wypowiedź tutaj umieszczana. Może nie zacytuję ale kontekst był taki ze sobie z Lewym pogadali i powinna zakończyć się przepychanka w mediach, ponieważ panowie sobie ustalili co u jak. Co raczej świadczy że Lewy dostał jakieś info ze jest prawdopodobne że go puszcza
0
@Pilka_jest_okragla Rynek u Angoli jest szalony.
1
@Bogan I tak powiedza że poszedł za Kasa. Jak z Leo, wyjeb. go z klubu, ale się mówi, że u Szejków gra za kase.
0
@Gwyn True, masz racje.
0
@reloaded Za 2500zł możesz wytargać.
https://www.ceneo.pl/122871200
0
@DonAndrzejos Podsumowując: Negocjacje sie jeszcze nie rozpoczęły, ale trwają rozmowy :DDD No to sie zaczęły czy nie? :D
0
@Jakchcesz Ale fizycznie wyglądał bardzo słabo. Poczekamy po okresie przygotowawczym.
0
@sendesara talentem na pewno tak. Głowa zdecydowanie nie
1
@Toretto kraj to łyka niestety. Banda złodziei
3
@Kondziubarca a przed podpisem, cyk, RM dzień dobry, ok podpisuje. Tak było z vinim i Rodrigo
1
@against_modern_football a widzisz i już mają wymoweczke. Paliwo może być tanie, ale wtedy cała Europa wjedzie na koniu i nam je zabierze. Dziwne ze nikt na Węgry nie wali
0
@DonAndrzejos z moich informacji między pon. A czwartkiem. Ale ja słabe źródło jestem
1
@MarioVeB! W życiu. Barca wpierw informuje dziennikarzy, a później składa oferty
0
@patrykzmc2000 w 6-ciu piszą w łordzie. Oferta 50 mln. Podpis Lapcio. Wyślij
3
@QAnon pierwsza randka i już cyk do kolesia. Tępa dzida
0
@kkbarca Benkowi jednak wierzę, on pisał nie ze jest nawrót, a że Ansu nie jest w formie i czuje dyskomfort, ale tej pierwszej kontuzji.
1
No i kacap umoczyl. Brawo Hubi
0
Kacap znowu odpali jak w Australii gdy sędziego wyzywał. Dajesz Hubi, wypierdz. Pajaca.
1
@Kgorecki2500 powinni pójść w model Niemiecki. Budowa bloków, mieszkania od państwa spółdzielcze itd. Oraz zmiany kredytów hipotecznych, pójść w stronę UE, głównie stałe oprocentowania ale na zasadach UE. Średnia rrso to 3,5% a nie 6,5% jak u nas
0
Nie jest źle. Miało być u mnie zimno, jest 22 i słoneczko.
2
@DonAndrzejos czyli wróciła pierwsza kontuzja :)
1
@Pawci023x Zadłużenie ma w Play słyszałem.
0
Jakie puchy na trybunach :)
2
Walka mistrzowska, zasypiam razy 19-cie
1
@AdamaTraore Majora. Najpiękniejsze miejsce
0
@Kgorecki2500 wyjebac Węgry i wtedy damy radę
5
@Kondziubarca Ta, później on wjedzie sobie do UA, wstawi swój rząd i będzie miał wtykę w UE która blokuje wszystko Druga wersja Orbana