0

@PatrykBarca zobaczymy jaki trener przyjdzie

5

@mateusz1989VeB ja prdl. No to znowu min pół roku

1

@pero1983 Jakie problemy? Ok teraz doczytałem

0

@Deviler zobaczymy niebawem

0

@DLFCB my na świecie nie mamy innych problemów.

0

@mrboom oni za to grube banki płacą

0

@Szklaner zapraszam do 3miasta.ma być jutro 18. Dziś spoko bo 30

0

@Rewolucja123 Marc i dalej nie ma co czytać. Bez wybitnego bramkarza nie można oczekiwać trofeów

1

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 a weź mnie nie wkur..

0

@PatrykBarca Wypromowali Mbappe, Bernardo Silva

3

@Corriere dello Sport, MD, Marca, The Athletic, Sport, The Sun, A Bola - armia bardzo dobrych źródeł.

0

@DaPidejpi zazdroszczę, nad morzem krzyczy ze będzie cale 19

0

@gumaz zapraszam na północ, tu slonca brak. Jutro ma być cale 19stopni.

3

@Solmyr LE powołując go powiedział, że Ansu nie zagra. Coś jeszcze ci wyjaśnić?

0

Tylko ze on miał leczone kolano a nie biodro. Jaki nawrót?

0

@Luciano99 Papcio mówił ze maja oferty 200-300 mln i mniej niż 200mln nie podpiszą

0

@P33ck Ja jestem tego nawet bardziej niż pewny.

0

@kkbarca opinia dziennikarza nie poparta niczym. To tak jakby Borek powiedział, że Lewy nie poradzi sobie w FCB bo ma za dużą głowę, ale to tylko opinia Borka.

6

@kkbarca LE mówił że powoła Ansu tylko po to by wrócił do kadry, ale raczej nie zagra. No ale dziennikarze to dziennikarze

0

@sokot po pierwsze to głąbem jesteś Ty, gramatyka się kłania. Po drugie nie oglądam tv od kilku lat, więc nikt mnie nie nakręca. Rosjanie mieszkający po za Rosja nie mają propagandy tv Rosyjskiej. I gdzie oni są? Widziałeś gdzieś by wyszli na ulicę? Wychowani są by być wielkim i dumnym narodem.

0

@taris Będą walczyć do końca bo wszyscy za Realem i Roberta nie chcą w Barcie.

9

@sokot Tacy normalni ze 80% za Putinem, tacy normalni a zagranica widzisz gdzieś by wyszli na ulice?. Byli i będą zadumanymi kacapami. Wojnę może powstrzymać tylko Bunt Rosjan. Nie sankcje bo Putin sobie poradzi. Ale oni nie wyjdą

2

@PatrykBarca jeśli w psg jest już ten dyrektor z Monako to koleś ma czucie do kupowania przyszłych gwiazd

0

@jaras121 z niego taki bezstronny kibic jak ze mnie gwiazda opery

0

Rozumiem można przegrać. Ale to katastrofa a nie porażka

0

@Gall Nawet bez amortyzacji i oszczedosc na pensji jestest to dla nas mega transakcja.Ja go lubię, ale nie daje ile zarabia

11

@Encore Chłop średnio się sprawdził, kosztował masę, zarobki kosmos, zarobić możemy sporo. Finansowo - wymarzona transakcja.

0

@doc nie oceniasz powiadasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?