2

@JohnnyBarca wiele ta kaucja?

1

@szymon6847 nunez 100baniek, czumarumba do RM 100baniek. My też 100baniek

1

@DonAndresFCB I wszystkim dał pensje z kosmosu. Razy dwa jak nie 3 vs rynek. Biznesmen kur. Taki Breit ma nawet nie wiadomo czemu taka pensje

0

@DIPENNN ile miał czekać. Jeśli są jakieś negocjacje to agenci na bank wiedzą że my wpierw musimy finanse odpalić. A czekać można do końca sierpnia.

1

@MateuszDoniec no to lewy w PSG. Inaczej każdy dziennikarz sportowy w Polsce zejdzie na zawał

1

Białystok czeka. Morawiecki miał rację

0

@Kondziubarca no przecież only Barca było :)

0

@Gaucho dla mnie święta krowa jest tylko TS. Reszta emerytów daje rade

1

@Pilka_jest_okragla na razie z katalonskich dziennikarzy jedyny widać że ma źródło. Obok Benka najpewniejsze źródło, tylko za dużo gwiazdorzenia przy tym

0

@MrPGG Helenka wstała zobaczyła kalendarz i myśli sobie, tak właśnie 15-ty to dobra data.

1

@Kgorecki2500 Ida ku upadłości jak zablokują współdzielenie. D+ hmax, to 25zl. Nf 50zl.

3

@Kondziubarca I temu Panu wierzę. A w szczególności że piszę, że ktoś chce a nie ze to zrobią.

0

@MateuszDoniec to coś mu nie wychodzi bo często mija się z prawdą

0

@doc a co ma powiedzieć? Musimy sprzedać? Wtedy zainteresowani będą wiedzieć że musimy i ciężko będzie z negocjacjami.

0

@Odcinkowy haczyk jest taki że my nic nie wiemy. Nikt z City nie powiedział ok, sam Bernardo nawet nie powiedzial że odchodzi.

0

@maatiixx przecież to ich gierka by lvp ich nie wydoil

0

@Odcinkowy wkoncu wypchną Umtitiego, a to będzie nowość

5

@Messibestplayerintheworld już nawet nie czytacie tego co wklejacie.

0

Najlepsze życzenia, zdrowia szczęścia i NOWYCH wyzwań po za strukturami FCB

1

Fabrizio się nie zna, wczoraj były z 3 nowe wg. MD i Niemieckich szmaciaków.

2

@Patrykl145 kogo proponujesz za tych panów?

0

@nuevojugador 1,2mld zadłużenia, z młodymi nie wychodzimy z grupy, ledwo lm mamy. Młodymi nic nie ugrasz, potrzebni są młodzi i doświadczeni. Skończcie z tym prdl że mamy 18 młodych co coś ugrają bo tak nie jest

12

@Fenelon tylko że my całość prawie lądujemy w zadłużenie. To nie 700 baniek na transfery

9

@jedrek7000 no patrz a ja myślałem że Lapcio z ekipą zaczną truskawki zbierać i cyk 1,2mld na zadłużenie zarobione

2

W drugim głosowaniu 100socios mniej głosowało. Parodia

1

@kkbarca może podpisać zawsze cvc na 50lat

0

@Kgorecki2500 nie brzmi bo my mamy 160baniek rocznie. Więc w 10 lat tracimy. Do tego to raczej będzie rosło

1

@Mario96w pewnie negocjacje, na pewno podpiszą, ale ile tro potrwa nie wiadomo

0

@Mario96w no ni mamy. Bo jak Lapcio powiedział nie mamy z nikim potwierdzonej umowy :)

1

Ale my nic jeszcze nie mamy. Negocjują, więc jeśli myślicie ze jutro lewy ficaldo, to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?