tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnnyBarca wiele ta kaucja?
1
@szymon6847 nunez 100baniek, czumarumba do RM 100baniek. My też 100baniek
1
@DonAndresFCB I wszystkim dał pensje z kosmosu. Razy dwa jak nie 3 vs rynek. Biznesmen kur. Taki Breit ma nawet nie wiadomo czemu taka pensje
0
@DIPENNN ile miał czekać. Jeśli są jakieś negocjacje to agenci na bank wiedzą że my wpierw musimy finanse odpalić. A czekać można do końca sierpnia.
1
@MateuszDoniec no to lewy w PSG. Inaczej każdy dziennikarz sportowy w Polsce zejdzie na zawał
1
Białystok czeka. Morawiecki miał rację
0
@Kondziubarca no przecież only Barca było :)
0
@Gaucho dla mnie święta krowa jest tylko TS. Reszta emerytów daje rade
1
@Pilka_jest_okragla na razie z katalonskich dziennikarzy jedyny widać że ma źródło. Obok Benka najpewniejsze źródło, tylko za dużo gwiazdorzenia przy tym
0
@MrPGG Helenka wstała zobaczyła kalendarz i myśli sobie, tak właśnie 15-ty to dobra data.
1
@Kgorecki2500 Ida ku upadłości jak zablokują współdzielenie. D+ hmax, to 25zl. Nf 50zl.
3
@Kondziubarca I temu Panu wierzę. A w szczególności że piszę, że ktoś chce a nie ze to zrobią.
0
@MateuszDoniec to coś mu nie wychodzi bo często mija się z prawdą
0
@doc a co ma powiedzieć? Musimy sprzedać? Wtedy zainteresowani będą wiedzieć że musimy i ciężko będzie z negocjacjami.
0
@Odcinkowy haczyk jest taki że my nic nie wiemy. Nikt z City nie powiedział ok, sam Bernardo nawet nie powiedzial że odchodzi.
0
@maatiixx przecież to ich gierka by lvp ich nie wydoil
0
@Odcinkowy wkoncu wypchną Umtitiego, a to będzie nowość
5
@Messibestplayerintheworld już nawet nie czytacie tego co wklejacie.
0
Najlepsze życzenia, zdrowia szczęścia i NOWYCH wyzwań po za strukturami FCB
1
Fabrizio się nie zna, wczoraj były z 3 nowe wg. MD i Niemieckich szmaciaków.
2
@Patrykl145 kogo proponujesz za tych panów?
0
@nuevojugador 1,2mld zadłużenia, z młodymi nie wychodzimy z grupy, ledwo lm mamy. Młodymi nic nie ugrasz, potrzebni są młodzi i doświadczeni. Skończcie z tym prdl że mamy 18 młodych co coś ugrają bo tak nie jest
12
@Fenelon tylko że my całość prawie lądujemy w zadłużenie. To nie 700 baniek na transfery
9
@jedrek7000 no patrz a ja myślałem że Lapcio z ekipą zaczną truskawki zbierać i cyk 1,2mld na zadłużenie zarobione
2
W drugim głosowaniu 100socios mniej głosowało. Parodia
1
@kkbarca może podpisać zawsze cvc na 50lat
0
@Kgorecki2500 nie brzmi bo my mamy 160baniek rocznie. Więc w 10 lat tracimy. Do tego to raczej będzie rosło
1
@Mario96w pewnie negocjacje, na pewno podpiszą, ale ile tro potrwa nie wiadomo
0
@Mario96w no ni mamy. Bo jak Lapcio powiedział nie mamy z nikim potwierdzonej umowy :)
1
Ale my nic jeszcze nie mamy. Negocjują, więc jeśli myślicie ze jutro lewy ficaldo, to nie