tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Polacy wiedzą że można grać na czas? Jakiś skurcz, wywrotki itd.?
0
@Wiktorek2002 to akurat nie jest wyczyn być lepszym od ts
1
@kamilos1214 a co zrobił? Ja go lubię
1
Obrona Częstochowy
0
@dniel no to wysłać na wakacje.
0
@aldewir a to sorki, myślałem że kilometr obok słupka
0
Lewy dziś nie gra bo ma mecz jakiś ligowy czy jak?
1
@Comfortable_ oj tęsknię za półfinałami lm, za majstrem już w lutym. Ale tak wiem, Xavi lepszy, wazne ze ślicznie gramy
2
K. Piątek top, 90 metrów obok słupka
2
@Kondziubarca dziś pozycja z Barcelony. Dlatego słabiej, ale ogólnie TOP.
0
Ale Memphis jest wyjaśniany.
1
@mindbender84 ale ty mówisz o kpo. A ja mówię o całej UE. Proszę cię, nie wrzucaj mi teraz tekstów w których UE wymaga od nas praworządności itd. Jesteśmy w UE nie tylko za czasów pis. A teraz mamy to co mamy tylko ze swojej głupoty
1
@marcin62 tylko ze ta żona, wydaje więcej niż mąż ma, bierze kredyty na swoje ciuszki, samochody i wycieczki, a mąż alkoholik nie ma jak spłacić
27
@cris2706 no to coś tu się nie spina, ulokować pieniądze, fajne lokaty obligacje, 100k jednak nie mam, to ile masz 10k to z 200zl zysku. Masz inflację z 13% teraz, firmy mają kosmiczny wzrost kosztów ze swoich kredytów bo stopy lecą, a ty chcech 20%. Pieprzonego chleba nie kupisz bo koszty będą piekarnie rujnować. No ale będziesz miał całe 150zl - 200zl. Milioner. A prawda jest taka że nie masz kredytu i myślałeś że dowalisz tym co mają, wysokie stopy walą we wszystkich
36
@cris2706 za 4k dobre wakacje. :) przykład człowieka który udaje że wie o co chodzi w ekonomii, ale wychodzi ze nie rozumie. A 100k w obligacji to chyba jak mamusia ci da. Rok w obligacjach. :)
0
@kkbarca prio to skrzydła obrony
1
@Nazio87 najlepsze że człowiek kupił, by była opcja dwóch kaw, by była opcja 15 kaw, robienia swojej, robienia nawet zmielonej, podrzegawania filiżanek. I tak po 2,5 roku nie potrzebne, najważniejsze dla mnie oprócz oczywiście parametrów, to a) czyszczenie by nic nie trzeba było robić oprócz odkamienienia i zmiany filtru, no i mieszadło do mleka, jest w nich zajebiście rozwiązane bo to oddzielny pojemnik, sam się czyści ciśnieniowo, zdejmujesz do lodówki. No poezja, no i smak kawy, zajebista, a kawoszem nie byłem
0
@Emhyr rozumiem że Sergio Roberto to start rewolucji?
1
@gregory9609 Ja mam de longi z serii Eletta. Za 2900 kupowałem. No poezja, sam wszystko czyści, wszystko przypomina, kawa no kur majstersztyk.
0
@msmsms możesz mi powiedzieć jak oni mają kupić Bernardo za 100baniek?
1
@martin3131 Pjanic wczoraj napisał że pieniądze to nie wszystko :)
0
@Encore mi też on dobrze wygląda w MC
0
@doc piętro niżej masz artykuł. Gavi bardzo blisko porozumienia. Więc jak może o niego chodzić?
29
@Hrzan Tak w skrócie, BI wypromowany dzięki stronie, bez niej nikt by o nim nie słyszał, ale strona wypromowana dzięki jego robocie. W skrócie obie strony to hipokryci. Czepiają się go, a sami wrzucają większość tych samych newsów :) większość czytam pretensje do BI za ego itd. Może i słusznie, ale później te same osoby kopiują nieudolnie newsy ze źródeł z których on korzysta :). A na koniec wisienka, BI nie dostaje przez rok nagrody i szeryf strony mówi że nie wiedzieli ze paczka przez rok nie doszła bo on nie powiedział :) nie wiedzieli ze nie wysłali :)
0
@clyde no tak bo redakcja te newsy zdobywa od źródła
0
@blazeq czyli czuje ze cvc podpiszą
1
@Emhyr Jeśli wpłacimy 500mln ( patrz spotkanie ocios 16.06 i kwestie sprzedaży praw telewizyjnych itd ) to możemy od sprzedaży wydać 100%. Czyli jak FDJ sprzedamy za 100 mln to 100 możemy wydać
0
@Emhyr Jakoś nie słychać by oprócz MU ktoś się nim interesował.
3
@Transu96 No nie można tu linków do meczy dodawać. To gdzie ma udostępnić? Wole link do meczu niż milion newsow od sportu od redakcji
1
https://www.instagram.com/reel/CegrcTcgwfL/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
I to jest frieak fight.