tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Nano22 wystawiłem auto za 18 tys. Koleś pisze dam 10tys :) napisałem mu czy ma kupon rabatowy na 40%. Nie odpisał
0
@Messibestplayerintheworld za wszy go kupimy. Jak słucham wojenki z Tebasem to mam wątpliwości czy damy radę
0
@Clue oglądałem ten mecz. Wynik jest mylny, pierwszy set w szczególności był bardzo wyrównany.
1
@Tomix_83 Już to widzę jak Pjanic obniża :)
1
@PatrykBarca ta wtedy wyjdzie 410zl i zostaje 90 dyszek na podbicie inflacji.
1
@Walker co ci po 500zl? Pampersy w miesiąc więcej kosztują. Więc jak ciebie czytam pewnie nie masz w ogóle dzieci
0
@KlimO ty podnosisz ceny bo rosna ci koszty. Gaz, prąd, media all. Jak rośnie ci kredyt czy na firmę czy hipoteczny też poniesiesz
0
@anxted dokładnie. Tylko socjal socjal socjal winny, a socjal w pl jest g. Warty vs zachód
0
@Mns21 daj argument. Zobacz co składa się inflację co drożeje. Albo nie dyskutuj
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28540826,o-11-konwencja-pis-w-markach-co-oglosi-kaczynski-bez-fajerwerkow.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=718&do_a=718&s=BoxNewsMT
Ciekawe co wymyślą. Chociaż pewnie powiedzą o kredytach i emerytach. Koniec. Więcej pomysłu brak
10
@Tomix_83 Patrząc ile chce Leeds. Zapomnieć, zreszta jakoś tak mnie nie przekonuje, więc neutralnie dla mnie
0
@marcin62 Daleko nie szukaj, ludzie twierdza ze najważniejszy problem inflacji u nas to 500+. Zabrać 500+ a inflacja zniknie. Nie wiem co głupsze ta pani czy ludzie którzy tak mysla
0
@Seba_89_ Zgadzam się, więc nie rozumiem komentarza ze odtrąciliśmy Łukaszenki. A co miał zachód zrobić.
3
@Peszko07 Putin krwawi, ale miał na to kasę odłożona a ona się kończy. Sankcje walą w obie strony, pytanie czy odpuścimy. Ropa kosztuje od początku wojny miedzy 100-120 Dolcow, Dolar wrócił do cen z przed wojny - a Benzyna wali z 5,50 na 8zł. Sam sobie odpowiedz kto nas doi. Banki potroiły zyski, słyszałeś o fali upadłości wielkich firm, albo o braku zysków bo ja nie. Na Wojnach zarabiają zawsze najbogatsi, wielkie korporacje i państwa.
0
@kris81 Talent nie znika, więc skoro u nas nie pasują, to gdzie indziej powinni błyszczeć a tak nie jest.
0
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28540801,niemcy-podwyzszaja-pensje-minimalna-najwiekszy-skok-placowy.html#s=BoxOpImg5
Przecież to podbije inflacje? Prawda LR? Ludziom trzeba podbić kredyty 4-krotnie i zabrać każde pieniądze i dać bankom wtedy nie będzie inflacji. A nie pomagać jeszcze.
2
@Peszko07 Kto osłabił gospodarki? USA czy Rosja? Kto zaczął grać surowcami USA czy Rosja? Tak można było nic nie robić, pozwolić brać UA, później pewnie nas i kraje Bałtyckie, ale zachód byłby tańszy to fakt. Tylko pytanie czy warto by było poświecić kraje Wschodu.
0
@Seba_89_ Olaliśmy wyniki wyborów. Poczekaj bo nie rozumiem. Były sfałszowane i co niby zachód miał zrobić?
0
Czyli jednak manager Gaviego miał racje, Lapcio krzyczał, a oferty oficjalnej nie było.
0
@Ascend Robił podchody, czyli co, znaki dymne wysłał? Fajnie sobie dodajecie :)
2
@kris81 Ja oglądam Barce 20lat, powód ostatnich problemów to kupowanie piłkarzy średnich, albo słabych. Dembele w ostatnim sezonie okazał się najlepszy z nich wszystkich i uważam ze do nas pasuje. Dest jest młody i szczerze to wielka nie wiadoma, ciężko go ocenić bo ma wieczne kontuzje. Grie jest to dobry piłkarz i tak grał u nas, poprawnie, nic więcej, dobrze. Cou to człowiek z baniakiem dzieciaka, jeden drybling z zejściem na prawo i jak są problemy to głowa w piasek. To nie są piłkarze wybitni, oprócz Dembele bo uważam ze po problemach z kontuzjami złapał formę u Xaviego i jak poprawić kilka aspektów to będzie wybitny skrzydłowy.
0
@MesQueUnClub96 Gowno a nie powoduje. Co to jest 500zł. Powoduje wzrost o kilka procent, a my mamy 14% a zaraz 20%, tylko i wylacznie przez surowce i kosmiczne koszty w każdej sferze mamy te problemy, mamy problemy przez Wojnę, sankcje, Chiny. 500+ ma marginalny wpływ na inflacje.
1
@kris81 I co zepsuliśmy go? Gdyby tylko chodzi nasz styl, słabych trenerów to w BM i AV by brylował, a tak nie jest.
1
@kris81 A co Cou sobie o tapecie zapomniał? Poszedł do BM słabo u nas Słabo, AV słabo. Może porostu był przehajpowany bo u Kloppa gra cały zespół a nie jeden piłkarz
1
@kris81 Odpowiedz mi na pytanie. Pokaz mi wielkich piłkarzy którzy od nas odeszli. Pokaz jak teraz lepiej grają.
0
@AdamaTraore Ma gowniany wpływ. Koszty wszystkiego są z kosmosu, więc wszyscy podnoszą ceny by się biznesy spinali. 500+ gowno ma do tego
0
@Seba_89_ Niby jak wepchnęliśmy Białoruś?
4
@kris81 Bo Coui grie odeszli i grają mega lepiej teraz. FDJ zagrał jeden dobry mecz w Holandii w ostatnim czasie, tez tak mówił jak grał słabo?
0
@PatrykBarca A nie są to jego prywatne sprawy?
0
@Kgorecki2500 To jest mega niski wzrost