tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakiś bramkarz na rynku który mógłby zastąpić TS? Ale mówię na rynku nie pisze o Tibo
0
@Adamski69 TS tyle przez pół sezonu nie miał
0
@kkbarca sport ale tak samo jak to że wczoraj Dembele miał potwierdzić odejście?
2
@ikar34 o ho standardzik narracja. Perez ma lepszych od nich, a nie czyści bo pomoc ta sama. My nie mamy nikogo lepszego od Pique, Busi, a Alba, to nie tu jest problem. Problemem jest za duża ilość przeciętnych piłkarzy, do tego ogromna ilość kontuzji, fatalne przygotowanie do sezonu. Zobaczymy następny sezon. Jestem optymistą że wrócimy do fazy pucharowej lm.
1
@P33ck ciężko to będzie zdobyć chodź 1 lm. Mamy ogromne problemy instytucjonalne, kadrowe, DNA jest z dupy na te czasy.
0
Komentarz usunięty
2
@Mathoue ale dobrze by nogami grał
0
@tomek8756 Laporta dużo mówił, Leo zostanie, przegrane mecze zostaną wyjaśnione itd
0
@Pawel13sz on gra dobrze nogami, a to najważniejsze
0
Pamiętajcie ze za Laporty oni nigdy LM nie zdobyli. A nie czekaj....
0
Miesiac temu LVP to by wygrał z 3-0, ostatnie 2 tygodnie to oni bez tlenu.
0
@Fan2005 Nie krytykuj go, a co on ma zrobić , wina obrony ze pozwala na 2 strzały w meczu.
0
Pokażcie mi polowe takiego meczu chociaż TS
0
@Marcelinho99 ważne że obiektywni kibice FCB tu są. Pajace i tyle, gówno grają i na gówno zalsuguja. Lvp musi coś wbić wkoncu
1
Dalej piszcie ze TS nie powinniśmy zmienić. Bramkarz jest kluczem by zdobywać trofea. Nie bramkarz który broni co może a bramkarz który robi różnicę. Ts zrobić jeden mecz, z Rss, on nam go wygrał. Ale to tylko jeden
0
@KrychaFCB w Barcelonie to jest ręcznik a nie bramkarz. Courtoua to kosmos dla niego
7
RM 0 strzałów, sytuacji, a i tak trzeba myśleć że mogą to wygrać. Chore
0
@Pilka_jest_okragla prawie cały rok kontuzji bez operacji itd. Parodia
8
No dobra LVP wiecie co zrobić. Nie tyle mi RM przeszkadza co później sranie się kibiców, dziennikarzy o wielkości, srosci, mentalach i innych badziewiach.
0
@barcelonaLM a powód? Dolar 20 gr wdol, ropa 115. Więc nie wybuchła
1
@takisobiektos ok, nie widziałem że kontuzja. Thx
0
Chinka 6-0, 3-0. Jak to w każdym wielkim szlemie zawsze ktoś gra turniej życia. Oby to nie była ona
12
@AdamaTraore Jaby napisała Real Madryt to miałbym focha co najmniej do poniedziałku. Ma szczęście
7
@DonAndrzejos niby co potwierdza? Przecież wygrała wielki szlem już
0
Tak to już u Kobitek jest. Zacięło się, pomysłu brak, nerwy itd.
0
@meteo100 wtedy napisze że wiedział że przegra
0
Oj Iga nie ma kompletnie teraz pomysłu.
2
A może by postawić sianko na tą rywalkę. Kurs kusi a gra Świątek też kusi
0
Iga dziś gra mecz jak przed RG. Miesiączka co gem i nie wiadomo co wymyśli
3
Iga prowadzi ale to nie jest jej dzień. :) Ale ona poziom podniosła.
Z drugiej strony Iga lubi sobie prowadzić 40-0 i umoczyć gem.