tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@meteo100 wtedy napisze że wiedział że przegra
0
Oj Iga nie ma kompletnie teraz pomysłu.
2
A może by postawić sianko na tą rywalkę. Kurs kusi a gra Świątek też kusi
0
Iga dziś gra mecz jak przed RG. Miesiączka co gem i nie wiadomo co wymyśli
3
Iga prowadzi ale to nie jest jej dzień. :) Ale ona poziom podniosła.
Z drugiej strony Iga lubi sobie prowadzić 40-0 i umoczyć gem.
0
@cyron1 Bo tak jest. Ale dziennikarze oczywiście muszą siać aferki
0
@gumaz Dla ciebie Kanada to USA?
2
@Ali3231 streszczę przed: piłkarze nie chcą odejść, Barca pracuje nad przedłużeniem Gaviego, próbuje poprawić finanse by dokonac nowych transferów oraz sprzedać kilku piłkarzy których skreśliła. Nie dziękujcie
1
@bartas97 m1 to przyszłość. Posprzątał Apple tym sprzętem.
1
@bartas97 Mój już zdycha bo ramu mało, a mam air więc nie da się rozbudować. Więc filmów na h265 nie obejrzę bo wtedy procek wyje. Bateria bardzo dobra, nadal 87% mocy. Na pewno zmienię na nowy z m1. Ogólnie nadal wszystko działa, ale po 8 latach czas na zmianę. Na pewno na maca
2
@bartas97 Mam swojego od 2014r. Najlepszy laps świata, a nowy procek m1 jest genialny. Nie jestem fanem Apple w telefonach, ale macbook jest zajeb. A nie gram, only użytkowanie codzienne. Spadł z 50 razy + bateria po 8 latach 87% mocy
0
Tak sobie uświadomiłem że lepsze idzie. Stroi klaunow więcej nie zobaczymy
0
@Emhyr Brzmi jak Klopp. On zawsze ma takie z pełnym szacunkiem wypowiedzi.
1
@Messibestplayerintheworld wczoraj planował z Lewym.
1
@Messibestplayerintheworld Obawiam sie ze nie mamy wyjscia. Chyba ze ta sprzedaz Barca studio starczy
1
@Gaucho Alemany TOP
1
@Messibestplayerintheworld Pewnie by zamknąć im mord...
0
@Messibestplayerintheworld Kupiony za 40, kolejny genialny ruch Bartka ale i Planesa, którego ludzie tu wielbia.
4
@Lucassito A co zrobił? Widziałeś?
0
@Nano22 Na trolli jest jeden sposób. Ignoruj, blokuj. Ułatwia życie.
41
Żenujace sa te ataki dziennikarzy na Pique
3
@Lionel_Messi10 to teraz wiemy dlaczego gra jak panienka jak z kobitka na siłownię chodzi
0
@Fan2005 Nie wiem bo tu piłki przyjąć nie potrafią, wkoncu gol wpadł, bo dwóch obrońców Arki się zderzyło. Jedno jest pewne lepiej niech oba zespoły zrezygnują z gry w ekstraklasie bo to blamaz piłkarski :)
1
Oglądam Arkę z nudów. Matko i córko, jak A Klasa ten mecz
0
@AdiKingu96 mialem go przed tym Panem o którym mówisz :)
1
@AdiKingu96 z końcem sezonu byli pewni że przedłuża. LL nie dała zielonego światła bez podpisu cvc. Całkowicie co innego. Jak już to z Suarezem bardzo słabo wyszło
2
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,28503592,mocne-wyzwanie-marcelo-bylem-tylko-piep-przykladem.html#do_w=91&do_v=419&fallback=true&do_st=RS&do_sid=765&do_a=765&s=BoxSportImg5
Kolejna legenda RM wywalona na zbity pysk. Skoro wiedzieli ze nie przedłuża to mogli dać mu się pożegnać w ostatnim meczu itd.
0
@Emhyr tebas bardziej święty od papieża to mamy co mamy
0
@PatrychoO A po miesiącu rozprawy wyrok. 50mln dla Deppa i Amber. Czyli na 0.ale kabaret dobry
0
@Emhyr Bartek Bartkiem ale Premiere League to niezle zyski.