tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Szykuje sie ciekawa paka.
0
@Emhyr No właśnie dziennikarskie. :) A ja im nie wierze.
0
@Kvothe07 Też bym wolał. Czas pokaże.
0
@kkbarca Aha, kochac można, ale jak nie wierzy w projekt to ma prawo iść gdzie chce. Nie wiemy też ile chca mu dać, bo jak taki Christiansen dostaje wiecej to ja bym sie wkur..
1
@doc To sport, każdy ich news to news by wzbudzić dyskusje.
21
@kkbarca A Gavi to co upośledzony? Araujo powiedział co chce i tak zrobili. Tu nie wiemy co chce Gavi, bo nigd sie nie wypowiedział o przedłużeniu kontraktu, tylko plotki dziennikarzy
0
@Kvothe07 Kasa kasa, ale czy nasz projekt jest lepszy od LVP. Mam watpliwosci, patrzac co zarzad wyprawia i jakie mamy problemy finansowe.
1
@Deeespacito Jak cię stać
0
Laporta mocno poirytowany w tych wypowiedziach.
0
@Bogan prezes tego cvc powiedział że FCB nie może być na innych warunkach niż pozostali. No chyba mu wierzyć można?
0
@Bogan wczoraj był termin cvc.
0
@football123 u nas jest zajeb ciężko o broń vs świat i niech tak zostanie
0
@Zoker nie wylądowali nie ze względu na kasę. Mówię o możliwościach finansowych i ffp.
2
@DaPidejpi co ty z tym wybieleniem.?
0
@football123 w Polsce łatwo?
0
@michal26 no to idź kup u nas broń. W USA to jak kupić pomidory. Po potężny biznes nic więcej, u nas oczywiście wiadomo kto chce, skrajne ugrupowanie.
3
@KrwawiaceoczyVEB a ja nie. Nie słyszałem wypowiedzi Gaviego że chce zostać. Więc nic nie wiemy tak naprawdę. Balde miał pewnie słabe propozycje, Gavi na bank ma dobre opcje na stole
0
@Messibestplayerintheworld tebas twierdzi że Barca nie może kupić Lewego, i moim zdaniem tak jest.
0
@Emhyr dlatego nie przedłuża? Ja Araujo słyszałem że chce, zawsze to mówił, Gaviego wypowiedzi nie kojarzę
1
@Comentateiro posłuchaj konfederaxji, to jest właśnie ich myślenie. Chrześcijanie, nie zabijaj, uzbroić ludność po szyję :)
1
@PatrychoO To Brando nie żyje!? Kiedy zmarł? Szok nie wiedziałem.
0
@against_modern_football ja blokuję każdego Madryckiego trola, trochę się ich zbiera już.
0
Nie dość że sezon chu.. Dla nas to i strona FCB zmienia się w śmietankowych. Co następne będzie? Oceniać będziemy występy piłkarzy RM?
2
@arasz1819 to się robi żenujące.
1
@Aveiro a my widzimy, chcecie się otworzyć na kibiców RM by zwiększyć ilość userow to zmieńcie sobie nazwę. Będzie chociaż jasne jaki kierunek jest strony
1
@DaPidejpi ja mam już 43 osoby zablokowane za bycie Madryciakiem
1
@Jestjakjest bo mówią że zajeb.
0
@Mns21 next few days. Wiele mówi, miliard komentarzy dziennikarzy zawsze zakłada few days, hours, itd
0
@matt121 źródło syf
0
@DaPidejpi O 14 śniadanie :D