1

@Pawel13sz Szykuje sie ciekawa paka.

0

@Emhyr No właśnie dziennikarskie. :) A ja im nie wierze.

0

@Kvothe07 Też bym wolał. Czas pokaże.

0

@kkbarca Aha, kochac można, ale jak nie wierzy w projekt to ma prawo iść gdzie chce. Nie wiemy też ile chca mu dać, bo jak taki Christiansen dostaje wiecej to ja bym sie wkur..

1

@doc To sport, każdy ich news to news by wzbudzić dyskusje.

21

@kkbarca A Gavi to co upośledzony? Araujo powiedział co chce i tak zrobili. Tu nie wiemy co chce Gavi, bo nigd sie nie wypowiedział o przedłużeniu kontraktu, tylko plotki dziennikarzy

0

@Kvothe07 Kasa kasa, ale czy nasz projekt jest lepszy od LVP. Mam watpliwosci, patrzac co zarzad wyprawia i jakie mamy problemy finansowe.

1

@Deeespacito Jak cię stać

0

Laporta mocno poirytowany w tych wypowiedziach.

0

@Bogan prezes tego cvc powiedział że FCB nie może być na innych warunkach niż pozostali. No chyba mu wierzyć można?

0

@Bogan wczoraj był termin cvc.

0

@football123 u nas jest zajeb ciężko o broń vs świat i niech tak zostanie

0

@Zoker nie wylądowali nie ze względu na kasę. Mówię o możliwościach finansowych i ffp.

2

@DaPidejpi co ty z tym wybieleniem.?

0

@football123 w Polsce łatwo?

0

@michal26 no to idź kup u nas broń. W USA to jak kupić pomidory. Po potężny biznes nic więcej, u nas oczywiście wiadomo kto chce, skrajne ugrupowanie.

3

@KrwawiaceoczyVEB a ja nie. Nie słyszałem wypowiedzi Gaviego że chce zostać. Więc nic nie wiemy tak naprawdę. Balde miał pewnie słabe propozycje, Gavi na bank ma dobre opcje na stole

0

@Messibestplayerintheworld tebas twierdzi że Barca nie może kupić Lewego, i moim zdaniem tak jest.

0

@Emhyr dlatego nie przedłuża? Ja Araujo słyszałem że chce, zawsze to mówił, Gaviego wypowiedzi nie kojarzę

1

@Comentateiro posłuchaj konfederaxji, to jest właśnie ich myślenie. Chrześcijanie, nie zabijaj, uzbroić ludność po szyję :)

1

@PatrychoO To Brando nie żyje!? Kiedy zmarł? Szok nie wiedziałem.

0

@against_modern_football ja blokuję każdego Madryckiego trola, trochę się ich zbiera już.

0

Nie dość że sezon chu.. Dla nas to i strona FCB zmienia się w śmietankowych. Co następne będzie? Oceniać będziemy występy piłkarzy RM?

2

@arasz1819 to się robi żenujące.

1

@Aveiro a my widzimy, chcecie się otworzyć na kibiców RM by zwiększyć ilość userow to zmieńcie sobie nazwę. Będzie chociaż jasne jaki kierunek jest strony

1

@DaPidejpi ja mam już 43 osoby zablokowane za bycie Madryciakiem

1

@Jestjakjest bo mówią że zajeb.

0

@Mns21 next few days. Wiele mówi, miliard komentarzy dziennikarzy zawsze zakłada few days, hours, itd

0

@matt121 źródło syf

0

@DaPidejpi O 14 śniadanie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?