0

@Suzu gdyby był w RM to Mbappe byłby pewnie najleoszy, a tak to średniak :)

0

@Asthylath Tak kiedyś było, przy terasie Barca silniejsza to ciężki temat, tylko utrudnia.

7

@Khajio No kozak. Ściągał do Monaco zajeb.. grajków.

0

@clyde zmniejszy się za tydzień jak wpierd. dostaną od LVP

2

@tomek8756 Jako kibic LaLigi domagam się odciąć wielkiego fana RM od rządzenia Ligą.

0

@KmN Nie mamy teras twierdzi, że nas na nikogo nie stać.

1

@Conradxc Ciężko znaleźć coś dobrego bo strony ci się pojeb.

0

@BialyMis poprostu powinniście nic nie mówić. Piłkarz powiedział nie, tyle. Ale poczytaj kolegów jak jadą teraz piłkarza, jak można wielkiemu RM odmówić. Za samą nazwę już powinien przyjść. No patrz nie przyszedł

0

@Kimirionum bo jest zajebisty

7

@tomek8756 on pisze jakby co najmniej negocjował tego Mbappe :))

0

@Virusk3 no patrz 2 brameczki RM ostatnio wrzucił. Faktycznie ogorom wrzuca

0

@Criss18Barca sprzedał, a gdzie on się sprzedał. Zrozumcie wkoncu on poprostu nie zmienia klubu.

4

@Emhyr pięknie wyjaśniony krecidlo

0

Kylian trójeczka. Słabiutki koleś

6

@Pogba pan kibic Realu Madryt. Zawsze nim był. Udaje obiektywnego jak zawsze

4

Jakby co to mam dobre streamy do meczy psg. Gdyby jakiś kibic RM chciał sobie Mbappe obejrzeć. Zgłoszenia na priv

2

@arasz1819 o czym teraz myśli wiemy poprzez skargę tebasa, pewnie się Perezik pożalił

0

@MrPGG nie bądź taki, na otarcie łez niech go biorą

0

Białasy jakby co Luuk De Jong jest wolny

4

@Danny Gaucho no ale dziś białasy piszą że on słaby jest :) za darmo nawet nie warty

0

@Encore hehe. A czy on kiedyś powiedział że przyjdzie do RM? Gdzie on fałszywy?

2

@bartekvisca bezradni a w ostatnich 3 latach byli w finale i półfinale lm. Faktycznie.

0

@Encore jedyne w czym te pajace mogą się pławić to kompleks i wielkie ego

18

@Worny banda debili, Figo i porównanie. Niby gdzie Mbappe zdradził? Poprostu im odmówił tyle. Może nie są tak wielcy jak im się wydaje. Raczej na pewno nie są.

0

@Peszko07 I kto ich ma przyjąć może?

33

@GeneralXavi szpaler mu. Brawa dla Madrytu, myślę że ogólnie to inne kluby powinny od razu walkower im dawać.

2

To co my mamy powiedzieć. Koleś zarabiał prawie najlepiej na świecie a grał jak zwykły średniak

0

@tristan87 z innych źródeł odpowiedź jest. Nie na sprzedaż a nie ze za niska cena

7

@bartas97 zniewaga to jest ten idiota który wierzy, że piłka nożna to nie biznes oraz układy.

0

"O bardzo dobrze! Nie chcemy szejkowskich pomyj w Realu! Jeśli dla niego ważniejsza jest kasa, to niech dalej będzie szejko ssaczem i DOŻYWOTNI ZAKAZ wstępu na teren Realu.

Naprawdę cieszę się, bo wg mnie małpka jest meeega przereklamowana, a teraz jeszcze okazuje się, że w głowie ma siekę!

Mamy dużo kasy, by wzmocnić Real i jest na to czas. Jeśli ktoś chce grać w Realu, to musi kochać Real i przechodzić od razu, gdy jest pierwszą okazja."

Ah te EGO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?