tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na stronie rywali okładki sa szybciej niz na naszej, wiec dzis pozwolilem sobie przeczytac u nich.
Reasumujac:
- Mbappe w RM, oburzenie że MD, Sport na głównej stronie pokazuja Lewego a nie Mbappe.
Ci to mają kompleksy i wielkie ego. Jak nie szpaler za to ze sa RM to już nawet dziennikarze mają pisać tylko o nich :D
Tak, że mi już wystarczy ich strona. :D
0
@Cule1234 Brazylia zawsze tworzyła wielkie gwiazdy w ataku. Więc 60 baniek, jak się okaże kozak, dlaczego nie. W 2025r może będziemy w końcu kasę mieć :D
1
@Cule1234 No ale to nie umowa z nami.
1
@arasz1819 Tez racja. Zobaczysz ilu tu przylezie przebierańców, się zesrają jak przy Hazardzie.
1
@arasz1819 no nic śmiechy hihy, ale jak dla mnie faktycznie zdecydował się na Madryt.
0
@kkbarca Ok, thx. Zapisane, bo mało ostatnio rzetelnych.
0
@Momals11 a co to za dziennikarz że taki rzetelny?
0
@DonMatteo901 Borek Tier 1. :) kabaret
3
The Głardjan, co może pójść nie tak :)
0
@JohnnyBarca my za takie pieniądze to z 4 piłkarzy możemy dać. Mamy kilku wybitnych w szczególności w obronie
1
@Destroyer_of_Worlds tylko ze prąd też rośnie :)
0
@paweldunajecfcb Wytłumaczę ci to po Polskiemu.
Hipokryzja jest głosowanie polityczne, na sąsiadów itd. - Głupi konkurs
Skandalem jest że Ukraina nie dała nam pkt a my im maks.
:D
2
@FCB24 Ten Eriksen to na jaka pozycje? Pedri, Gavi? Bo chyba nie FDJ.
0
@abram3k Dla mnie to jest pewne, że Mbappe wylatuje w RM. Inaczej szukali by innego napastnika, a tam jest spokój.
0
@Kidd Eh, ale to wtedy aferki nie bedzie. Prawda jednak jest słaba, wersja Ćwiąkały jest fajna, on jest fajny, aferka jest fajna. A tu jednak jest szacunek do piłkarza ale i do klubu
0
@Messibestplayerintheworld "Nie" bo szukaja nastepcy co logiczne w ich narracji by nie pokazać że pali im sie.
0
@Uukasz_93 nie chcieli robić 8zl na ropę to sobie podnieśli Benzynę cholera go wie dlaczego skoro ropa i dolar kosztują tyle co miesiąc temu :)
2
@Medium a wnioski wyciągasz bo 5 jury nie dało nam pkt do grania do kotleta
0
@barcelonaLM Będą dymy, oj będą
0
@Dieselzor W tym meczu aspirowaliśmy do 2 miejsca. Bardzo mądre podejście, zobacz kto był w linii obrony, po cholerę ryzykować?
2
@Pawel13sz Dobra opinia.
8
Celem był remis i o to chodzi. Dobrze ze graliśmy bezpiecznie. Brawa dla Xaviego. Vice majster to coś w co ciężko było uwierzyć w Listopadzie.
0
@Gwyn rozumiesz ze jak tu przegramy i za tydzień to oni będą mieć pkt więcej?
0
@SinMistico od dwóch lat tak gra. Więc nic się nie stało, taki to wielki bramkarz z niego
0
Villareaal prowadzi. Katastrofalne wyniki dla nas jak tu pkt nie zdobędziemy
0
@Gwyn nie mamy. Dziś przegrywamy za tydzień przegrywamy i mamy 3 miejsce
1
Niestety AM prowadzi. Zły wynik dla nas. Grać ten pazdziesz do końca by ten pkt utrzymać
0
Nie liczę z tym skladem na wielki mecz. Ważne po 1 pkt. Fajna brameczki Ansu i rewolucja na przyszły sezon czas start.
0
@okiemtypera_lucaxx95 pieniążków to oni nie mają
1
Wisła pierwsza liga. Jurek Brzęczek co mogło pójść nie tak :)