2

Na stronie rywali okładki sa szybciej niz na naszej, wiec dzis pozwolilem sobie przeczytac u nich.
Reasumujac:
- Mbappe w RM, oburzenie że MD, Sport na głównej stronie pokazuja Lewego a nie Mbappe.

Ci to mają kompleksy i wielkie ego. Jak nie szpaler za to ze sa RM to już nawet dziennikarze mają pisać tylko o nich :D
Tak, że mi już wystarczy ich strona. :D

0

@Cule1234 Brazylia zawsze tworzyła wielkie gwiazdy w ataku. Więc 60 baniek, jak się okaże kozak, dlaczego nie. W 2025r może będziemy w końcu kasę mieć :D

1

@Cule1234 No ale to nie umowa z nami.

1

@arasz1819 Tez racja. Zobaczysz ilu tu przylezie przebierańców, się zesrają jak przy Hazardzie.

1

@arasz1819 no nic śmiechy hihy, ale jak dla mnie faktycznie zdecydował się na Madryt.

0

@kkbarca Ok, thx. Zapisane, bo mało ostatnio rzetelnych.

0

@Momals11 a co to za dziennikarz że taki rzetelny?

0

@DonMatteo901 Borek Tier 1. :) kabaret

3

The Głardjan, co może pójść nie tak :)

0

@JohnnyBarca my za takie pieniądze to z 4 piłkarzy możemy dać. Mamy kilku wybitnych w szczególności w obronie

1

@Destroyer_of_Worlds tylko ze prąd też rośnie :)

0

@paweldunajecfcb Wytłumaczę ci to po Polskiemu.
Hipokryzja jest głosowanie polityczne, na sąsiadów itd. - Głupi konkurs
Skandalem jest że Ukraina nie dała nam pkt a my im maks.

:D

2

@FCB24 Ten Eriksen to na jaka pozycje? Pedri, Gavi? Bo chyba nie FDJ.

0

@abram3k Dla mnie to jest pewne, że Mbappe wylatuje w RM. Inaczej szukali by innego napastnika, a tam jest spokój.

0

@Kidd Eh, ale to wtedy aferki nie bedzie. Prawda jednak jest słaba, wersja Ćwiąkały jest fajna, on jest fajny, aferka jest fajna. A tu jednak jest szacunek do piłkarza ale i do klubu

0

@Messibestplayerintheworld "Nie" bo szukaja nastepcy co logiczne w ich narracji by nie pokazać że pali im sie.

0

@Uukasz_93 nie chcieli robić 8zl na ropę to sobie podnieśli Benzynę cholera go wie dlaczego skoro ropa i dolar kosztują tyle co miesiąc temu :)

2

@Medium a wnioski wyciągasz bo 5 jury nie dało nam pkt do grania do kotleta

0

@barcelonaLM Będą dymy, oj będą

0

@Dieselzor W tym meczu aspirowaliśmy do 2 miejsca. Bardzo mądre podejście, zobacz kto był w linii obrony, po cholerę ryzykować?

2

@Pawel13sz Dobra opinia.

8

Celem był remis i o to chodzi. Dobrze ze graliśmy bezpiecznie. Brawa dla Xaviego. Vice majster to coś w co ciężko było uwierzyć w Listopadzie.

0

@Gwyn rozumiesz ze jak tu przegramy i za tydzień to oni będą mieć pkt więcej?

0

@SinMistico od dwóch lat tak gra. Więc nic się nie stało, taki to wielki bramkarz z niego

0

Villareaal prowadzi. Katastrofalne wyniki dla nas jak tu pkt nie zdobędziemy

0

@Gwyn nie mamy. Dziś przegrywamy za tydzień przegrywamy i mamy 3 miejsce

1

Niestety AM prowadzi. Zły wynik dla nas. Grać ten pazdziesz do końca by ten pkt utrzymać

0

Nie liczę z tym skladem na wielki mecz. Ważne po 1 pkt. Fajna brameczki Ansu i rewolucja na przyszły sezon czas start.

0

@okiemtypera_lucaxx95 pieniążków to oni nie mają

1

Wisła pierwsza liga. Jurek Brzęczek co mogło pójść nie tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?