tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 dobrze masz rację, chodziło mi o piłkarzy z ligi portugalskiej.
0
@FCB24 uważam że obaj się przekonamy. Dużo świetnych Portgulaczykow zaczynało w słabej lidze portugalskiej i po za są świetni. Prawda?
4
@Janiama no a teraz pokaż statystykę skuteczności interwencji. Strzał w bramkę vs utracona bramka
0
@Emhyr dodam tylko ze 55 kosztował nas Ferran
0
Światek wygrała tylko 2 swoje podania :DDD
0
@blazeq Bardzo dziekuje, tyle warte te pitolenie czasem dziennikarzy by tylko podbijać swoje newsy.
5
Światek 5-3. Co ta dziewczyna ma za chwile to głowa mała :D
0
13:24 Według dziennika Ara Barça wciąż musi zamortyzować 65 milionów z transferu De Jonga, więc, żeby transfer był opłacalny, musi go sprzedać za znacznie wyższą kwotę.
Po 3 latach to mozliwe?
0
Światek ma ogromny problem ze swoim podaniem, wczoraj troche tez tak było. Ciekawe o co chodzi.
0
Światek krwawi, oby sie obudziła.
1
@YouTuber Pytanie kto by chciał TS.
1
I tak nie mógł grac w sobote.
0
@Herbert A to sorki, myślałem ze oni wygrali 1-0.
0
@Maysterme Chcieli go operować. Chłopak sie nie dał. I gra
11
@Kidd Dlaczego cięzko? Co daje statystycznie teraz Ts?
1
Podsumowanie naszego sztabu. Przypominam, że nowy sztab juz sie opiekował Ansu. Chłopak poszedł leczyć sie do Madrytu. Fizycznie źle wyglądamy na końcówce zespołu, ale wiadomo tu problemem był pewnie okres przygotowawczy.
8
Matsa to ja bym w promocji nawet oddał. Mam dość od dwóch lat tego jego wypieprzania piłki pod nogi rywali. Nawet ostatni mecz, w 100% on źle podaje do Araujo i macha łapami do Araujo, w 1 minucie dokładnie to samo zrobił i co? I pretensje do obrońcy. Statystyki obronionych strzałów ma jedne z gorszych w lidze, tak jest to równiez wina obrońców ale jednak.
17
@Herbert bezpośredni bilans się liczy. Mamy lepszy
1
@RonnieVEB prezes tego funduszu potwierdzał. Barca nie może mieć innych warunków niż pozostałe kluby. Tak tylko dodam.
0
@Pilka_jest_okragla Kto lepszy w zamian. Lepszy, nie słabszy.
0
@maniak33333 A jakie to kluby się biją. ?
0
@Pogba nie Xavi mówi ze chce by FDJ został, by dembele został, ale puchy są i szukamy wyprzedaży.
0
@PatriBarca Albo będzie plackiem jak Gomes lub Ferran
1
No to kolejne wzmocnienie to powrót Luis Suareza może :D
0
@Borry Może MC oddamy Ferrara i wtedy Bernardo :D
0
A właśnie Sergi Roberto podobno w pomocy jest znacznie lepszy niż w obronie. To wiemy kto zastąpi FDJ.
0
@BartqRKO Dla mnie Fabregas u nas grał piach
0
@Jakchcesz CVC to nie as w rekawie. Cytując Lapcia, nikt nie może być ponad klub, dlatego nie podpisał CVC. To co się zmieniło ?
0
Przypominam ze my mamy spora amortyzację pewnie jeszcze za niego :) oraz 1/4 tylko do przeznaczenia :D Przedłużamy SR :) Zostajemy z Busim, pisze się ze do ataku Fati to wzmocnienie. Sponsoring ze Spotify chyba nie taki cudowny, ukryte szczegóły :D Ale nie krytykuje, zobaczymy jaki maja pomysł, jak bez wzmocnień i myślenie że z LM się kogoś awansuje, to mamy przejeb.
0
@michal26 Zabranie ludziom pieniądze to tylko spowoduje biedę, można ograniczyć socjale, ale nie których to ty zabijesz. Trzeba spowodować by ludzie chcieli oszczędzać, maja PKO, niech walą lokaty na wysokich poziomach, ale długoterminowe, zachęcenie do kupna obligacji, itd. No i Orlen, PGNIGe, Energię itd państwowe spółki, muszą obniżyć koszty prowadzenia firmy, bo firmy podnoszą ceny wyrobów bo ich koszty zabijają.