tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle wart ten konkurs :) Wojna Rusko - Ukraińska
0
Za co Serbia dostała 200 pkt to chyba tylko Ruscy wiedza :D
0
@Essos A to nie wiedziałem. thx
2
@HighestInTheRoom Patrząc ilu teraz emigrantów to bardziej niż pewne
1
@arasz1819 wyjątkowo na tej Eurowizji mało jakiś dziwactw
0
Ten kawałek nie ma szansy na 5 miejsce. Ale TOP 10 będzie dobre moim zdaniem.
0
@Essos Pożegnał się jak Lewy ? :)
0
@BART97 W tym sezonie? Dawaj statystyki
2
@AmigoBlancos Gorszy od Benzemy nie jest.
0
Szkoda ze karnych Leo nie strzela w PSG. Hattrick by się trafił
7
Leo dziś napastnik i od razu bramki lecą. A nie jak wcześniej, nie wiem w sumie, jako pomocnik ofensywny
0
Słabiutko wyglada ten Liverpool
0
@vangoor Jeśli to lekkie kontuzje, to 2 tygodnie przerwy im się przyda.
0
@qbuteq Przecież VVD gra.
0
Ten nasz Duńczyk to jakaś kontuzja?
0
Finał LM to co innego, ale jednak LVP już taki mocny jak w środku sezonu nie jest
72
A ja uważam ze 79%
0
@Lionel_Messi10 podobny jest słaby :)
0
@ŁukaszNidzica ale ja się do tego nie odnoszę. Odnoszę się do głupiego wpisu że rezerwami grają. Co do kontuzji, Real widać że końcówkę sezonu ma dobrze fizycznie, zrobili robotę widać w okresie przygotowawczym
0
@ŁukaszNidzica piszesz ze grają rezerwami, piszę że pierwszy garnitur to odpisujesz Perez. Jak nie nadajesz się do dyskusji to tego nie rób.
0
@ŁukaszNidzica ostatni mecz. Real pierwszy garnitur, wszyscy zdrowi
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Ali094 nie nie musimy. Pokaz mi zdobywcę lm który gra tylko młodzieżą
1
@Dieselzor no tak, Leo wypier bo nie biegasz. Napastnik nie musi u nas biegać :) jesteście zajeb.
1
@Pawel13sz skoro nie jest to po Inieste dzwońcie. Pierdolety, oczywiście że jest. Tak może i przesunęły się możliwości fizyczne, ale o rok, max dwa. 34 latek, 3 lata kontrakt, nie. Max 2
0
@Emhyr odp Putina. I Will find you, and i Kill jou.
0
Buzi sobie z Alemanym dali na koniec ustnego porozumienia
1
@Messibestplayerintheworld w Barcelonie są osoby które wierzą ze jest szansa że podpiszemy Lewego. Mogę być dziennikarzem, tyle warty ten news
0
@Destroyer_of_Worlds Najlepsze to będzie jak RM do 90 minuty będzie prowadzić 2-1 i umocza w kilka minut 2-3. Ten ich mental, blablabla