1

Tyle wart ten konkurs :) Wojna Rusko - Ukraińska

0

Za co Serbia dostała 200 pkt to chyba tylko Ruscy wiedza :D

0

@Essos A to nie wiedziałem. thx

2

@HighestInTheRoom Patrząc ilu teraz emigrantów to bardziej niż pewne

1

@arasz1819 wyjątkowo na tej Eurowizji mało jakiś dziwactw

0

Ten kawałek nie ma szansy na 5 miejsce. Ale TOP 10 będzie dobre moim zdaniem.

0

@Essos Pożegnał się jak Lewy ? :)

0

@BART97 W tym sezonie? Dawaj statystyki

2

@AmigoBlancos Gorszy od Benzemy nie jest.

0

Szkoda ze karnych Leo nie strzela w PSG. Hattrick by się trafił

7

Leo dziś napastnik i od razu bramki lecą. A nie jak wcześniej, nie wiem w sumie, jako pomocnik ofensywny

0

Słabiutko wyglada ten Liverpool

0

@vangoor Jeśli to lekkie kontuzje, to 2 tygodnie przerwy im się przyda.

0

@qbuteq Przecież VVD gra.

0

Ten nasz Duńczyk to jakaś kontuzja?

0

Finał LM to co innego, ale jednak LVP już taki mocny jak w środku sezonu nie jest

72

A ja uważam ze 79%

0

@Lionel_Messi10 podobny jest słaby :)

0

@ŁukaszNidzica ale ja się do tego nie odnoszę. Odnoszę się do głupiego wpisu że rezerwami grają. Co do kontuzji, Real widać że końcówkę sezonu ma dobrze fizycznie, zrobili robotę widać w okresie przygotowawczym

0

@ŁukaszNidzica piszesz ze grają rezerwami, piszę że pierwszy garnitur to odpisujesz Perez. Jak nie nadajesz się do dyskusji to tego nie rób.

0

@ŁukaszNidzica ostatni mecz. Real pierwszy garnitur, wszyscy zdrowi

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Ali094 nie nie musimy. Pokaz mi zdobywcę lm który gra tylko młodzieżą

1

@Dieselzor no tak, Leo wypier bo nie biegasz. Napastnik nie musi u nas biegać :) jesteście zajeb.

1

@Pawel13sz skoro nie jest to po Inieste dzwońcie. Pierdolety, oczywiście że jest. Tak może i przesunęły się możliwości fizyczne, ale o rok, max dwa. 34 latek, 3 lata kontrakt, nie. Max 2

0

@Emhyr odp Putina. I Will find you, and i Kill jou.

0

Buzi sobie z Alemanym dali na koniec ustnego porozumienia

1

@Messibestplayerintheworld w Barcelonie są osoby które wierzą ze jest szansa że podpiszemy Lewego. Mogę być dziennikarzem, tyle warty ten news

0

@Destroyer_of_Worlds Najlepsze to będzie jak RM do 90 minuty będzie prowadzić 2-1 i umocza w kilka minut 2-3. Ten ich mental, blablabla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?