tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Bez wsparcia NATO, UE , Ukraina by przegrała. Nie ma co ukrywać, ale wszyscy obrywają gospodarczo i to powinien zrozumieć Zelensky, wsparcie ma ogromne, ale i ogromnym kosztem. Skoro można zakończyć wojnę to jakieś ustępstwo musi być. Z drugiej strony Ruskim ufać?
5
Zobaczcie jak giełdy zareagowały dziś na zielono. Nasza giełda +7%. Pytanie co się zmieniło, może to że USA gada z Rosja pierwszy raz od startu wojny. A nasza waluta znowu w pizd... :D
W końcu Banki dziś odpaliły lokaty. 6% to już nawet spoko oferty na 6, 3 miesięce. Najciekawsze jest jedno. Większość banków zrobiło to w 1 dzień. :D Uważam że skoro Banki doją z wiboru, a podniesienie stop ma z natury powodować wyższe lokaty to banki ustawowo powinny mieć obowiązek podnoszenia lokat, a nie ze czekają sobie ile chcą. Bo temu tez ma to służyć, byśmy oszczędzali a nie wydawali
2
@DLFCB Piłka to piękny sport, nerwowy, wkurw. ale piękny
1
@tristan87 Ale to ze my z Lewym jesteśmy dogadani to dawno wiemy, nie ma tu info kiedy dogadamy się z Bayernem
0
@KacperVEB Tez to mi przeszkadza. 2 Lata może da radę, potrzebujemy takiej 9-tki
1
@Kurkmen Ale trochę racji ma. Co w Szwecji się dzieje z Arabami to katastrofa
0
@Emhyr ludzie nie zrozumieją ze 90% to strzelanie dziennikarskie by powielać tweety
0
@Pilka_jest_okragla jeden i drugi jakiś cudowny to nie jest.
1
@Pawel13sz dobry chłopak jest. Ja z chęcią bym go u nas widział
0
No to xavi zostanie z identyczna kadra jak obecnie. Bo kasy brak
0
@Objectivo przepraszam, nie wolno powiedzieć jak jest. Walnij jeszcze tekstem ze myślę że się skończyła i blablabla
0
@Emhyr ta miliard.
0
@Barcanajlepszyteam trzeci mecz identyczny. Przegrywa większość swoich podań. O czym ty piszesz :) pewnie w drugim znowu zmiecie rywalkę, ale co ona ma z tym pierwszym serem i porażkami swoich podań.
1
Iga jest fatalna z tym swoim podaniem. Ciężko to zrozumieć. Jedna wielka miesiączka
3
@urbipl fajne dupy zawsze są
3
Kompletnie inna narracja. Czyli jak uzbieramy kasę to odejdzie do nas
1
@KacperVEB Wnioski wyssane na podstawie gadania dziennikarza. A najlepsze jak czytam , to przyjaciel, otoczneie, kolega :D itd
0
@Emhyr Sevilla nam nie grozi a AM.
0
@kewin tylko pytanie czy Laporcie to powiedział, czy to nie plotka dziennikarska
0
@DamianBarcaCule wicemistrzostwa jeszcze nie mamy. Villarreal z nami będzie walczymy o le, a są w formie. A Getafe łatwe nie jest, patrząc na naszą kadrę, nawet ten 1pkt łatwy nie jest. Am gra u siebie, a Sevilla pod forma
3
@Abominacja AM podpisało główny kontrakt z firma Krypto.
0
@Gaucho Raz oglądałem i był bardzo średni, nawet gdy zespół gra słabo to jak ktoś jest kozak to chociaz raz widac że robi różnice. Zdjeli go w 60 minucie, ale to tylko 1 mecz.
4
@Peroso36 pierwszy mecz za Koemana 3-0. Pamiętam ten mecz, z połowy nie wychodzili. Mieliśmy 12 celnych strzałów. Jeden z nielicznych który za rudego był miłym dla oka.
5
@Vincent__Vega I żyjcie sobie w tym swoim świecie. Będzie bardziej bolec.
Myślę ze LVP powinien w ogóle zrezygnować z finału, oddać go walkowerem na część i chwałę RM szpaler już przed meczem.
1
@Cule1234 Ale co robią tło do maila?Czy jakiś obrazek dodają?
0
@VbamboeB Robimy to bo do 30.05 musimy finanse poprawić. Inaczej na przyszły sezon lecimy na minusie wynagrodzeń
0
@Peciak W trakcie i po meczu z AM. Pustki były
0
Real tu dziś z 5 wrzuci
0
@Rewolucja123 Dlatego my musimy z Getafe 1pkt wytargać. Bo Villareal będzie grał o życie
0
@Homeopata8989 Neymar, Leo, Suarez to była paka. Ehhhh