1

@Kgorecki2500 Bez wsparcia NATO, UE , Ukraina by przegrała. Nie ma co ukrywać, ale wszyscy obrywają gospodarczo i to powinien zrozumieć Zelensky, wsparcie ma ogromne, ale i ogromnym kosztem. Skoro można zakończyć wojnę to jakieś ustępstwo musi być. Z drugiej strony Ruskim ufać?

5

Zobaczcie jak giełdy zareagowały dziś na zielono. Nasza giełda +7%. Pytanie co się zmieniło, może to że USA gada z Rosja pierwszy raz od startu wojny. A nasza waluta znowu w pizd... :D

W końcu Banki dziś odpaliły lokaty. 6% to już nawet spoko oferty na 6, 3 miesięce. Najciekawsze jest jedno. Większość banków zrobiło to w 1 dzień. :D Uważam że skoro Banki doją z wiboru, a podniesienie stop ma z natury powodować wyższe lokaty to banki ustawowo powinny mieć obowiązek podnoszenia lokat, a nie ze czekają sobie ile chcą. Bo temu tez ma to służyć, byśmy oszczędzali a nie wydawali

2

@DLFCB Piłka to piękny sport, nerwowy, wkurw. ale piękny

1

@tristan87 Ale to ze my z Lewym jesteśmy dogadani to dawno wiemy, nie ma tu info kiedy dogadamy się z Bayernem

0

@KacperVEB Tez to mi przeszkadza. 2 Lata może da radę, potrzebujemy takiej 9-tki

1

@Kurkmen Ale trochę racji ma. Co w Szwecji się dzieje z Arabami to katastrofa

0

@Emhyr ludzie nie zrozumieją ze 90% to strzelanie dziennikarskie by powielać tweety

0

@Pilka_jest_okragla jeden i drugi jakiś cudowny to nie jest.

1

@Pawel13sz dobry chłopak jest. Ja z chęcią bym go u nas widział

0

No to xavi zostanie z identyczna kadra jak obecnie. Bo kasy brak

0

@Objectivo przepraszam, nie wolno powiedzieć jak jest. Walnij jeszcze tekstem ze myślę że się skończyła i blablabla

0

@Emhyr ta miliard.

0

@Barcanajlepszyteam trzeci mecz identyczny. Przegrywa większość swoich podań. O czym ty piszesz :) pewnie w drugim znowu zmiecie rywalkę, ale co ona ma z tym pierwszym serem i porażkami swoich podań.

1

Iga jest fatalna z tym swoim podaniem. Ciężko to zrozumieć. Jedna wielka miesiączka

3

@urbipl fajne dupy zawsze są

3

Kompletnie inna narracja. Czyli jak uzbieramy kasę to odejdzie do nas

1

@KacperVEB Wnioski wyssane na podstawie gadania dziennikarza. A najlepsze jak czytam , to przyjaciel, otoczneie, kolega :D itd

0

@Emhyr Sevilla nam nie grozi a AM.

0

@kewin tylko pytanie czy Laporcie to powiedział, czy to nie plotka dziennikarska

0

@DamianBarcaCule wicemistrzostwa jeszcze nie mamy. Villarreal z nami będzie walczymy o le, a są w formie. A Getafe łatwe nie jest, patrząc na naszą kadrę, nawet ten 1pkt łatwy nie jest. Am gra u siebie, a Sevilla pod forma

3

@Abominacja AM podpisało główny kontrakt z firma Krypto.

0

@Gaucho Raz oglądałem i był bardzo średni, nawet gdy zespół gra słabo to jak ktoś jest kozak to chociaz raz widac że robi różnice. Zdjeli go w 60 minucie, ale to tylko 1 mecz.

4

@Peroso36 pierwszy mecz za Koemana 3-0. Pamiętam ten mecz, z połowy nie wychodzili. Mieliśmy 12 celnych strzałów. Jeden z nielicznych który za rudego był miłym dla oka.

5

@Vincent__Vega I żyjcie sobie w tym swoim świecie. Będzie bardziej bolec.
Myślę ze LVP powinien w ogóle zrezygnować z finału, oddać go walkowerem na część i chwałę RM szpaler już przed meczem.

1

@Cule1234 Ale co robią tło do maila?Czy jakiś obrazek dodają?

0

@VbamboeB Robimy to bo do 30.05 musimy finanse poprawić. Inaczej na przyszły sezon lecimy na minusie wynagrodzeń

0

@Peciak W trakcie i po meczu z AM. Pustki były

0

Real tu dziś z 5 wrzuci

0

@Rewolucja123 Dlatego my musimy z Getafe 1pkt wytargać. Bo Villareal będzie grał o życie

0

@Homeopata8989 Neymar, Leo, Suarez to była paka. Ehhhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?