1

@Kidd wygrać też się nie da kur.

0

@Emhyr cały świat transferów u nas. Na końcu w czerwcu siada papcio i Alemany i zrobią losowanie, kogo biorą jednak. To są kozaki

4

@Herato zapomniałes chyba dodać że u nich dobrze działa wynajem tzw. Państwowych mieszkań. Zobacz ile u nas państwo buduję.

3

@GeneralXavi ja tu już czytam że Bernardo podobny do Leo jest :)))))

2

Sport twierdzi że Galan, a MD że Grimaldo. Hmm

0

@michal26 ci co szczepią się też chcą żyć normalnie. I nie mają parcia by światu mówić jak to jest po szczepieniu. Ja nie brałem 3 dawki. I co mam teraz wszędzie pisać o tym? Nie chcesz nie bierz. Daj żyć tym co chca

0

@barcelonaLM bardziej anty eksperci. Na 50 newsów o Covid, 49 to jaka to bzdura, jakie złe są szczepienia itd. Ci co wierzą, co szczepią się, zazwyczaj siedzą cicho, bo mają w dupie Tych co mają z tym problem

0

@Cule1234 jak to było. Nikt nie może być ponad klub

0

Jaka paka, śmiech na sali.

0

@Explode zabierz mu karne

0

@Explode A Depay jaki był w tym sezonie jak nie szklany, połowę przeleżał u lekarzy.

5

@ranger3120 te same ordo co pilnowalo wyborów na Węgrzech? To samo które sponsoring jest od Ruskich?

0

@busquets5 potęgi, to mocne słowo.

0

@Lionel_Messi10 Cudowny projekt się szykuje

5

@maniachp srentalu. Jak 4-0 w piz.. dostali tez mieli metal?

0

@21bart Na LE jak znalazł

0

@michal26 przechodzisz jakaś metamorfozę?

1

@FCB24 nie ma tematu. Zwykła plota

0

@taris nie stawiaj na Barcę ok. Na Real sobie i chatę postaw. Na Barcę zabraniam Ci :)

0

@Xwowrak kurs rubla przy ich wycięciu z obcych walut w Rosji to nie wiadomo jaki jest faktycznie

0

@Cule1234 gdzie mu będzie lepiej. Kasy ma do dyspozycji najwięcej, a do tego nie ma bury za wyniki. Nie mówię że są złe, ale jednak tej lm w city przy takiej kasie brakuje.

3

Na giełdzie gorzej niż przy starcie wojny. Sankcje na swiecie zaczynają uderzać w gospodarki i spitalaja od nas inwestorzy.

0

@Kgorecki2500 konfederację, 2szt. Styka by być wtyka Ruskich w rządzie

0

@Kamiloza91 stawiaj ile się da

8

@Destroyer_of_Worlds nie ma gorzej pasującego piłkarza jak Dybała do nas.

0

Ferran ten był kotem. Jaracie się a to wszytko ploteczki Mundo nic więcej

0

@Cule1234 A przyjdzie Sergi Roberto, Memphis Depay

2

@MatLMG "el ploteczki " to wiecie wszystko powiedzą by mówić. Z drugiej strony Suarez czy chciałby wrócić, pewnie tak. Ale czy Barca chce. Moim zdaniem nie

0

@FireBarca1899 no to teraz zerknij w tych latach po ile leciał dolar. Drugie sobie sprawdź jak wyglądały koszty, koszty pracownicze itd w latach o których piszesz vs obecne. W raporcie o inflacji masz że największy wzrost 29% to energia, gaz itd. Żywność 4%.

0

@against_modern_football ciężko się nie zgodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?