tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999 24.02 euro bylo po 4.60 i był pik do prawie 5zł i spadło do 4.70 - 4.60. Tak oglądam wykresy.
0
@FireBarca1899 Sory nie znam się. Dobrze ze ty się znasz i w sumie potwierdziłeś, powinny przyhamować ceny a nie zastopować. Czyli samo podnoszenie stóp gówno nam da. Chodzi mi o rope, energie itd, podniesienie stóp nie spowoduje że Ropa i energia spadnie, na złotówkę ma wpływ dużo więcej czynników niż tylko stopy procentowe, patrz wojna w szczególności i inflacje na całym świecie, w Chinach też jest kosmos z Covidem. Reasumując sama walka z inflacja tylko stopami to sobie poczekamy aż inflacja spadnie.
2
@PatriBarca Był artykuł, 2,5k biletów tylko sprzedali kibice, 27,5k klub poprzez różne firmy które sprzedają za nich bilety. Więc nie była to taka ogromna skala naszych kibiców, patrząc ze na stadionie było 75k
5
@Pewex Szpaler mu zrób.
0
@priest9999 Z chwila wybuchu wojny nie spadliśmy z waluta poniżej 4.60, więc sorry ale się mylisz.
2
@tomek8756 Na Tuska i Niemcy
0
@tobiasson92 No to zobacz jak wyglada zloty po dzisiejszym podniesieniu stop do rekordów 25-letnich. Znowu się osłabia, masz racje mocniejszy złoty to i ceny, ale ze złotym rząd nic nie robi, jak był słaby tak jest
0
@fart Ale nie obniża inflacji, tzn, powinno ale samo w sobie z nia nie wygra
2
@Przemek2323 inflacja jest najwyższa na kosztach surowców a nie zakupach ludzi. Podniesienie stop, to podniesienie kredytów również firma. A oni wtedy podnoszą ceny. Podniesienie stop to czyste złoto dla banków, ale w zamiarze oni powinni teraz odpalać lokaty by ludzie nie wydawali a oszczędzali, widzisz gdzieś fajne lokaty największych banków? Bo ja nie. Skończcie z tym pitoleniem ze inflację pokonamy dobijaniem zwykłych ludzi z kredytem bo to nie ma szansy by wystarczyło
3
@Lionel_Messi10 Nie ma źródła, ale zawsze PSG bierze od nas co chce.
0
@taris albo Azpi, albo Alonso
0
@kibicsportu wyszło bo to zajeb moment dla dziennikarza który to wrzucił, teraz cała Europa chuczy, dementuje itd.
1
@Ascend konfederację, sam im pomogę.
0
@chosenone destabilizować Real :) a co ma to do finału?
17
@kibicsportu a niby co celowe takie fake newsy miałyby im dać? Raczej zaszkodzić
1
@Ascend czyli po stronie Rosyjskiej. Wybić to gówno z naszego kraju
0
@Emhyr można budzić respekt, można
0
@BartqRKO no ale przecież real wybitnie dobrze grał 90 minut. To jak oni wyszli?
0
Ale giełda w dupe dostaje.
4
@GeneralXavi Wynika to z faktu ilości wielbicieli RM, w szczególności wśród dziennikarzy. Ja PL nie oglądam zawsze na angielskiej i nie słucham tego wycia na każde dotknięcie piłki przez RM. Teraz LVP ma w 20 dni 6 meczy a RM, bedzie rotował. Ale to finał i może być różnie, obie drużyny maja doświadczenie w finałach.
0
@Herato U nas jak nie ma wyników, nie ma opcji by nawet Pep został. Wyniki sa ponad wszystko.
1
@ViscaBarca123 I w 100% sie z toba zgadzam. Świetnie sie zapowiada, ale jednak LL to inny świat. Życze nam wszystkim by odpalił, piszę, że mocno pompują media.
0
@Zoker Jak Lapcio był prezesem, RM nigdy LM nie wygrał. Tyle warte te pierdolety
3
@Lionel_Messi10 Pompowanie balona z kosmosu. Na razie to on grał w 2 lidze.
0
@Pogba Ile ja już tych Rudigerów widziałem co mieli być potworami, a po transferze - dupa blada.
1
@talizmo Dogrywka to blamaż MC. Taktyka wrzucania piłki na jednego piłkarza MC, gdzie fizycznie słabi, zamiast grac piłką i iść na pojedynki. Dramatyczna to była dogrywka Pepa
3
@MesQueUnClub96 W Finale nie ma wygranego. No musi to być podwójne zwycięstwo.
0
@Bykunn Oni sprzedaja online. Przypominam ze zamkneli sie na Ukrainie i Rosji, wiec tez ma wpływ, a zysk zapierdziela.
0
Od lutego do kwietnia 2022 r. przychody LPP wyniosły 3,41 mld zł i były o 45 proc. wyższe r/r. Zysk operacyjny wzrósł o 136 proc. do 205 mln zł, wynika ze wstępny danych zarządu.
Marża brutto spółki spadła o 1,9 pkt proc. do 53,6 proc.
Zobaczcie na marże :D Inlfacja pikuje jak opętana, a spółki zyski maja o 136% wyższe :D Wszystko z nawiązką przekładają na klientów. I gdzie tu koszty tej energii itd.
5
@Zawsze_Wierny Nie przebijesz się na LR przez następny min tydzień. Tu już połowa to kibice RM i pseudo obiektywni kibice FCB. RM zagrał cudownie, fantastycznie, przepięknie itd. Wszystko to mental, który był szykowany dokładnie na 90 minute, gdzie oddali pierwszy celny strzał.