tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 To znaczy ze my z kasa mamy taka pustelnie, ze musimy osłabiać by zabezpieczyć obronę.
1
@tomek8756 Oj przy nowym zarządzie, ma dobre wejścia.
0
@Pawel13sz Jestem bardziej niż pewien ze PSG go nam zgarnia. Zawsze nam osłabiają, robią co chcą.
0
@kiper09 Sevilla u siebie przegrała chyba 2 mecze. Remisem śmierdzi tam, Sevilla musi pilnować tyłów bo im Betis wjedzie.
0
@michal26 Obecnie wzrost inflacji jest po za kontrola. Czy ta akcja wsparcia ludzi z hipoteka będzie czy nie, nie wpłynie do czasu kiedy Europa nie wymyśli co zrobić z opłatami za ogrzewania, ropy, gazy, metale, pszenice, żywność itd. Kosmicznie rosną koszty.
2
@Freudysta My zaczęliśmy :D
1
@Deviler Haha a wszyscy czekają jak na Mbappe normalnie. :D
0
@michal26 Sam musiałem przeczytać. Pewnie tam nie ma wsparcia bo i raty znacznie niższe to nawet 100% nie wpływa aż tak. Za chwile chwilówki okażą się najlepszym kredytem :D
1
@Deviler Romero powie ze jest ciepły, wielkie halo.
0
@Worny Wydawał się w porządku. Powodzenia dla niego.
0
@michal26 Masz racje tam tez o wibor, tzn jak się ma zmienne.
0
ciekawe za co te ponad 7 minut doliczone. :D Sevilla już nam 2 nie zabierze. Czekać na remis AM :D
0
@michal26 Gotówkowym nie rośnie oprocentowanie z Wiborem. Karty kredytowe chyba ze.
2
@michal26 Banki będą musiały kapitał + marże przenieść na koniec kredytu. Czyli stracą to co teraz jest darmowa dla nich nadwyżka z wibor, czyli druga część ich oprocentowania. Cały system kredytowy u nas jest z dupy, banki teraz maja kosmiczne zyski za nic nie robienie. A państwo na to pozwoliło w rozumieniu KNF. A teraz to zwykła ustawka przed wyborami
0
@Pawel13sz Ja teraz to załapalem, co to znaczy mógłby :D
0
@Pawel13sz W pitolenie sportu nie uwierzę. Ale niech mnie zaskoczą
0
@masik86 przepraszam to może kogoś na wózku zatrudnijmy. Ważne że mało będzie zarabiał. Człowieku to Barca, tu się gra o najwyższe cele a nie ze ktoś za friko gra
0
@Ferran cou odchodzi, tyle w temacie
22
Długo mu zeszło by zrozumieć że jest maskotka
1
@Janiama Troche sie meczy.
0
@Jestjakjest Ile meczy tego pana widziałeś?
0
@Knurinho Przeciez on do połowy stycznia od poczatku Grudnia leciał na kontuzji.
0
@Bogan Majorka walczy o życie
1
@maciar https://www.sofascore.com/football/2022-05-10
Alves, Alba, w takiej kolejności.
0
@Pilka_jest_okragla Mamy podobne przemyślenia. Ale dobrze, że wygraliśmy.
1
Dwa remisy, albo 1 wygrana daje nam 2 miejsce. Mimo wszystko patrząc na absencje w sobotę i to że Villareal zagra z nami jak o finał LM, łatwo nie będzie.
0
@taris Zobaczymy, kontrakt ma do Czerwca, póżniej będzie sytuacja jak z Leo, czyli nie przedłużenie a nowy kontrakt, a to wtedy będzie jeszcze trudniej bo mamy limity. Jedni jest pewne szybko po sezonie się dowiemy co dalej.
2
@barcelonaLM Nie wiem czy przepisowo może grać. Jak po szpitalu to chyba musi mieć wolne. Ale mogę się mylić
0
@Messibestplayerintheworld Nie ma szans by został, za dużo wzmocnień mamy do zrobienia.
0
@tristan87 No to 1-1 bo po jego wylewie straciliśmy bramkę.