1

@Rewolucja123 To znaczy ze my z kasa mamy taka pustelnie, ze musimy osłabiać by zabezpieczyć obronę.

1

@tomek8756 Oj przy nowym zarządzie, ma dobre wejścia.

0

@Pawel13sz Jestem bardziej niż pewien ze PSG go nam zgarnia. Zawsze nam osłabiają, robią co chcą.

0

@kiper09 Sevilla u siebie przegrała chyba 2 mecze. Remisem śmierdzi tam, Sevilla musi pilnować tyłów bo im Betis wjedzie.

0

@michal26 Obecnie wzrost inflacji jest po za kontrola. Czy ta akcja wsparcia ludzi z hipoteka będzie czy nie, nie wpłynie do czasu kiedy Europa nie wymyśli co zrobić z opłatami za ogrzewania, ropy, gazy, metale, pszenice, żywność itd. Kosmicznie rosną koszty.

2

@Freudysta My zaczęliśmy :D

1

@Deviler Haha a wszyscy czekają jak na Mbappe normalnie. :D

0

@michal26 Sam musiałem przeczytać. Pewnie tam nie ma wsparcia bo i raty znacznie niższe to nawet 100% nie wpływa aż tak. Za chwile chwilówki okażą się najlepszym kredytem :D

1

@Deviler Romero powie ze jest ciepły, wielkie halo.

0

@Worny Wydawał się w porządku. Powodzenia dla niego.

0

@michal26 Masz racje tam tez o wibor, tzn jak się ma zmienne.

0

ciekawe za co te ponad 7 minut doliczone. :D Sevilla już nam 2 nie zabierze. Czekać na remis AM :D

0

@michal26 Gotówkowym nie rośnie oprocentowanie z Wiborem. Karty kredytowe chyba ze.

2

@michal26 Banki będą musiały kapitał + marże przenieść na koniec kredytu. Czyli stracą to co teraz jest darmowa dla nich nadwyżka z wibor, czyli druga część ich oprocentowania. Cały system kredytowy u nas jest z dupy, banki teraz maja kosmiczne zyski za nic nie robienie. A państwo na to pozwoliło w rozumieniu KNF. A teraz to zwykła ustawka przed wyborami

0

@Pawel13sz Ja teraz to załapalem, co to znaczy mógłby :D

0

@Pawel13sz W pitolenie sportu nie uwierzę. Ale niech mnie zaskoczą

0

@masik86 przepraszam to może kogoś na wózku zatrudnijmy. Ważne że mało będzie zarabiał. Człowieku to Barca, tu się gra o najwyższe cele a nie ze ktoś za friko gra

0

@Ferran cou odchodzi, tyle w temacie

22

Długo mu zeszło by zrozumieć że jest maskotka

1

@Janiama Troche sie meczy.

0

@Jestjakjest Ile meczy tego pana widziałeś?

0

@Knurinho Przeciez on do połowy stycznia od poczatku Grudnia leciał na kontuzji.

0

@Bogan Majorka walczy o życie

1

@maciar https://www.sofascore.com/football/2022-05-10

Alves, Alba, w takiej kolejności.

0

@Pilka_jest_okragla Mamy podobne przemyślenia. Ale dobrze, że wygraliśmy.

1

Dwa remisy, albo 1 wygrana daje nam 2 miejsce. Mimo wszystko patrząc na absencje w sobotę i to że Villareal zagra z nami jak o finał LM, łatwo nie będzie.

0

@taris Zobaczymy, kontrakt ma do Czerwca, póżniej będzie sytuacja jak z Leo, czyli nie przedłużenie a nowy kontrakt, a to wtedy będzie jeszcze trudniej bo mamy limity. Jedni jest pewne szybko po sezonie się dowiemy co dalej.

2

@barcelonaLM Nie wiem czy przepisowo może grać. Jak po szpitalu to chyba musi mieć wolne. Ale mogę się mylić

0

@Messibestplayerintheworld Nie ma szans by został, za dużo wzmocnień mamy do zrobienia.

0

@tristan87 No to 1-1 bo po jego wylewie straciliśmy bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?