1

@Janiama myślę że dziś 1-1

1

@Pawel13sz nie wydaje mi się

0

@Suzu bo Ty wiesz co FDJ chce

1

Dla nas chyba lepiej by city wygrało. Manu w le to szansa na FDJ w manu. Lvp może odpuścić i odpocząć przed finałem z RM.

11

@Cule1234 srasta. Gadanie, wpierw chcą znaleźć następcę i tyle.

1

@KrwawiaceoczyVEB Tylko ten news nie mówi ze my chcemy, a ze mógłby się sprawdzić za Albę.

0

@Roobo Chodzi mi o hipokryzje Bayernu. Zawsze tak działają. Tak samo jak mówią ze nie wolno negocjować z piłkarzem skoro ma aktywny kontrakt jeszcze. A dokładnie tak samo działają, lewy przeszedł za darmo, BVB go nie puściła i poczekali do końca kontraktu Pamietam jak mówili ze chore jest płacenie za piłkarzy a sami obrońcę ściągnęli za 80 baniek.

0

@kkbarca Ma w 100% racji. I pewnie tak samo mówi jak sprowadzają piłkarzy z aktywnym kontraktem z innych klubów?

2

@Pawel13sz On naprawdę tak powiedział?

2

@Danny Gaucho Jeszcze drugiego nie mamy. A po drugie nie mamy szansy na taka sama ilość pkt jak w sezonie poprzednim. Więc 2 miejsce jest bardziej wynikiem rywali.

0

@msmsms Za tydzien gramy z Villarealem, który walczy z RSSS o LE. I są w bardzo dobrej formie.

1

@msmsms musimy 1pkt zgarnąć. Brak drugiego miejsca to strata min12 baniek w superpucharze. Więc nie o pietruchę

6

@Fan2005 gdzie moja odesłać?

0

@Spoko_Hala_Fan Maksa podobno

0

@Maciux7 Bo maja w dup. ten cały konkurs. Akurat piosenka Niemiecka mi się podobała. 0 pkt. :D

0

@damianex10 Tak myślałem. Pytanie co to za Żyri tam siedziało

1

@OBSERWATOR2021 Myślę że gdyby mieli oddać wygrana Eurowizji za wszystkich poległych to by zrobili. Człowieku to konkurs tylko.

0

@Mr8lack Nie bo, mówi się ze każdy bez wyjątku ma biegać. Każdy.

1

@michal26 Tyle samo pkt dała nam Litwa, Łotwa, Czechy, Słowenia, Estonia, Finlandia. Tyle warci po sąsiedzku jesteśmy.

0

@FCMichalo Głosowanie publiczności było z apki. Dodaj sobie sam czy VPN nie można było cisnąć z różnych krajów

2

@pax Wytłumaczę ci to po piłkarsku.
Leo to stary dziad, który nie biega, a to w nowej Barcelonie nie do przyjęcia, każdy musi pressowej bez wyjątku.
Lewy to stary dziad, ale to 9-tka, a 9-tka u nas nie musi biegać i pressować.

Takie podsumowanie LR

0

@FCMichalo Ruscy wiedza

0

@clyde Te 0 pkt było od jury. Ukraina nie wiemy ile głosów dala jako publiczność

0

@BART97 Myślę ze najbardziej zasłużone wyniki dla Serbii. Cudowna piosenka

1

@vangoor Kacapy cisnęły na bank.

0

@zmiana_plana Jutro Morawiecki ogłosi że wycofujemy pomoc Ukrainie bo dali nam 0 w konkursie wycia do mikrofona.

0

@taris Nie wiemy na kogo głosowali w Eurowizji

0

@clyde My im 12, oni nam 0 :D

1

Serbia i Ukraina najwiecej pkt. Hmmm w ogóle nie jest to przypadek. Kacapy pewnie na VPN cisnęli na Serbów.

0

@Messi1000000 Miejsce 12 to dobre miejsce jak na nasze ostatnie występy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?