tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama myślę że dziś 1-1
1
@Pawel13sz nie wydaje mi się
0
@Suzu bo Ty wiesz co FDJ chce
1
Dla nas chyba lepiej by city wygrało. Manu w le to szansa na FDJ w manu. Lvp może odpuścić i odpocząć przed finałem z RM.
11
@Cule1234 srasta. Gadanie, wpierw chcą znaleźć następcę i tyle.
1
@KrwawiaceoczyVEB Tylko ten news nie mówi ze my chcemy, a ze mógłby się sprawdzić za Albę.
0
@Roobo Chodzi mi o hipokryzje Bayernu. Zawsze tak działają. Tak samo jak mówią ze nie wolno negocjować z piłkarzem skoro ma aktywny kontrakt jeszcze. A dokładnie tak samo działają, lewy przeszedł za darmo, BVB go nie puściła i poczekali do końca kontraktu Pamietam jak mówili ze chore jest płacenie za piłkarzy a sami obrońcę ściągnęli za 80 baniek.
0
@kkbarca Ma w 100% racji. I pewnie tak samo mówi jak sprowadzają piłkarzy z aktywnym kontraktem z innych klubów?
2
@Pawel13sz On naprawdę tak powiedział?
2
@Danny Gaucho Jeszcze drugiego nie mamy. A po drugie nie mamy szansy na taka sama ilość pkt jak w sezonie poprzednim. Więc 2 miejsce jest bardziej wynikiem rywali.
0
@msmsms Za tydzien gramy z Villarealem, który walczy z RSSS o LE. I są w bardzo dobrej formie.
1
@msmsms musimy 1pkt zgarnąć. Brak drugiego miejsca to strata min12 baniek w superpucharze. Więc nie o pietruchę
6
@Fan2005 gdzie moja odesłać?
0
@Spoko_Hala_Fan Maksa podobno
0
@Maciux7 Bo maja w dup. ten cały konkurs. Akurat piosenka Niemiecka mi się podobała. 0 pkt. :D
0
@damianex10 Tak myślałem. Pytanie co to za Żyri tam siedziało
1
@OBSERWATOR2021 Myślę że gdyby mieli oddać wygrana Eurowizji za wszystkich poległych to by zrobili. Człowieku to konkurs tylko.
0
@Mr8lack Nie bo, mówi się ze każdy bez wyjątku ma biegać. Każdy.
1
@michal26 Tyle samo pkt dała nam Litwa, Łotwa, Czechy, Słowenia, Estonia, Finlandia. Tyle warci po sąsiedzku jesteśmy.
0
@FCMichalo Głosowanie publiczności było z apki. Dodaj sobie sam czy VPN nie można było cisnąć z różnych krajów
2
@pax Wytłumaczę ci to po piłkarsku.
Leo to stary dziad, który nie biega, a to w nowej Barcelonie nie do przyjęcia, każdy musi pressowej bez wyjątku.
Lewy to stary dziad, ale to 9-tka, a 9-tka u nas nie musi biegać i pressować.
Takie podsumowanie LR
0
@FCMichalo Ruscy wiedza
0
@clyde Te 0 pkt było od jury. Ukraina nie wiemy ile głosów dala jako publiczność
0
@BART97 Myślę ze najbardziej zasłużone wyniki dla Serbii. Cudowna piosenka
1
@vangoor Kacapy cisnęły na bank.
0
@zmiana_plana Jutro Morawiecki ogłosi że wycofujemy pomoc Ukrainie bo dali nam 0 w konkursie wycia do mikrofona.
0
@taris Nie wiemy na kogo głosowali w Eurowizji
0
@clyde My im 12, oni nam 0 :D
1
Serbia i Ukraina najwiecej pkt. Hmmm w ogóle nie jest to przypadek. Kacapy pewnie na VPN cisnęli na Serbów.
0
@Messi1000000 Miejsce 12 to dobre miejsce jak na nasze ostatnie występy