tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten Raphinha to straszny średniak. Kolejny mecz jego oglądam i nie wiem co my w nim widzimy
0
Thiago kontuzja :)
2
@kejdzi w f1, nikt bez auta nic nie zrobi. Taki sport.
9
@Lionel_Messi10 chłop powinien zakończyć u nas karierę. Mam nadzieję że tak będzie
0
@kkbarca Wyglada to bardzo słabo patrząc po nazwiskach, z perspektywy kasy to już inna sprawa. Dwóch ostatnich za free.
0
Linette miała piękne piłki na przełamanie. No niestety
0
@Transu96 wpisz w google, w sekundę wyskoczy
5
@Cadafaz Chyba oprócz Ćwiakal to wszyscy dziennikarze to fan boje RM. I to Fanboje u których obiektywizmu nie masz co szukać. Zrezygnowałem z eleven, C+ swego czasu bo nie da się oglądać meczy przy ich komentarzach. Wole stream Angielski.
8
@Emhyr Ta w szczególności walka o Haalanda, olewka lewego i teraz udawanie głupiego.
0
@Yoshi94 pokaż mi dziennikarzy, działaczy którzy jada po Dembele. Pokaz mi kibiców w takiej skali jak RM którzy jadą po Dembele, chce niech idzie, tyle, koniec kontraktu ma prawo decydować.
0
@Emhyr Ney to taki piłkarz że gdyby RM się zainteresował to bez skrupułów on by tam poszedł.
4
@Worny urazona duma :)
4
@Kondziubarca żenujące pajace. Mówią że są tak wielcy że do tak wielkiego klubu mogą przyjść tylko ci co chca, a jak ktoś nie chce to jechanie po bandzie. Bez wyjątku, dziennikarze w pl, Hiszpanii, kibice, działacze, teraz piłkarze RM, ogromny ból bo ktoś powiedział nie. Żenada klub
4
@Bagsik88 wszyscy zapominają ze główny sponsor RM to Emiraty :)
0
@Image a dlaczego nas ma boleć to że Benzema ma problem ze kolega z zespołu wybral PSG.? Hipokryzja wali to że Benzema wrzuca teksty o zdradzie. Nieprawdaż?
0
@DonAndrzejos z jednej stronie masakra w chu.. Z drugiej idź pan w ch.. Z reforma
3
@Image Benzemy na kadrze nie powinno być za jego szantaż kolegi.
0
@Geble a gdzie on powiedział że był dogadany? Matka jego nawet potwierdziła że ma dwie oferty na stole i musi zdecydować.
0
@Marcelinho99 Realowi się nie odmawia.
0
@AmigoBlancos City tego nie odda, bez szans.
1
@Rewolucja123 pewnie i Tier 10. Słabe źródło
1
[ @gbsans] | Dembele’s contract renewal is still stuck and Barca are PESSIMISTIC. #fcblive
Zaraz się zacznie. Leci na kasę itd :)
2
@cules100pro Ja się odnoszę do zachowania piłkarzy i rynku, a nie skąd kasa. Przypominam, że głównym sponsorem RM są Emiraty :D Tu hajs nie śmierdzi
0
@Luciano99 Poprawione
44
RM kiedyś kupowało piłkarzy pobijając własne rekordy transferowe. Teraz ktoś ma więcej od kilku lat i futbol upada :D Bo przecież kiedyś to piłkarze nie przychodzili dla kasy tylko wielkiego RM, a rekordy były przypadkiem :)
Nowa narracja. Tamte czasy byty ok, te czasy nie są ok. Zawsz piłkarze szli za kasa, nic się nie zmieniło. figo nie spierd dla projektu a dla pieprzonej kasy i to uciekł z wielkiego klubu.
A jeszcze jedno, Vini był dogadany z FCB, na ostatnim gwizdku RM położył więcej kasy, skoro RM taki wielki to dlaczego nie przyszedł z taka sama propozycja co dała FCB, a musiał dać więcej? To było ok?
3
@clyde jak RM robiło galacticos to za darmo piłkarzy ściągali, dawali najniższe pensje itd. Co Ty gadasz, zawsze kasa była, tylko zawsze była z RM i FCB. Teraz inni płacą i płacz, że piłka się zmienia, nic się nie zmieniło. @Archolos a w ostatnich 5 latach jak to było RM, psg też taka różnica? Bo co Mbappe interesuje co było 10 lat temu.
0
@Rewolucja123 co to jest?
4
@robsesh najlepsze że czytam, że Mbappe będzie oglądał lm w TV. A gdzie był RM jak oni ostatnio byli w 1/2 i finale. Ego, kompleksy, uraz fanatyków rozmiar księżyca. @clyde skad możesz wiedzieć czy on w ogóle kiedyś powiedział tak RM? Kontener pieniędzy dało też mu RM.
11
@clyde Mbappe nadal jest idolem chłopaków. Poprostu nie jest idolem fanboi RM. naprawdę są inne kluby niż RM i piłkarze mają prawo nie chcieć do nich przyjść.
7
@Comentateiro kiedyś nie było tu tony kibiców RM. Płaczą tu jak bachory to mamy z tego ubaw. Kibic Barcy nic się nie zmienił.