5

Ten Raphinha to straszny średniak. Kolejny mecz jego oglądam i nie wiem co my w nim widzimy

0

Thiago kontuzja :)

2

@kejdzi w f1, nikt bez auta nic nie zrobi. Taki sport.

9

@Lionel_Messi10 chłop powinien zakończyć u nas karierę. Mam nadzieję że tak będzie

0

@kkbarca Wyglada to bardzo słabo patrząc po nazwiskach, z perspektywy kasy to już inna sprawa. Dwóch ostatnich za free.

0

Linette miała piękne piłki na przełamanie. No niestety

0

@Transu96 wpisz w google, w sekundę wyskoczy

5

@Cadafaz Chyba oprócz Ćwiakal to wszyscy dziennikarze to fan boje RM. I to Fanboje u których obiektywizmu nie masz co szukać. Zrezygnowałem z eleven, C+ swego czasu bo nie da się oglądać meczy przy ich komentarzach. Wole stream Angielski.

8

@Emhyr Ta w szczególności walka o Haalanda, olewka lewego i teraz udawanie głupiego.

0

@Yoshi94 pokaż mi dziennikarzy, działaczy którzy jada po Dembele. Pokaz mi kibiców w takiej skali jak RM którzy jadą po Dembele, chce niech idzie, tyle, koniec kontraktu ma prawo decydować.

0

@Emhyr Ney to taki piłkarz że gdyby RM się zainteresował to bez skrupułów on by tam poszedł.

4

@Worny urazona duma :)

4

@Kondziubarca żenujące pajace. Mówią że są tak wielcy że do tak wielkiego klubu mogą przyjść tylko ci co chca, a jak ktoś nie chce to jechanie po bandzie. Bez wyjątku, dziennikarze w pl, Hiszpanii, kibice, działacze, teraz piłkarze RM, ogromny ból bo ktoś powiedział nie. Żenada klub

4

@Bagsik88 wszyscy zapominają ze główny sponsor RM to Emiraty :)

0

@Image a dlaczego nas ma boleć to że Benzema ma problem ze kolega z zespołu wybral PSG.? Hipokryzja wali to że Benzema wrzuca teksty o zdradzie. Nieprawdaż?

0

@DonAndrzejos z jednej stronie masakra w chu.. Z drugiej idź pan w ch.. Z reforma

3

@Image Benzemy na kadrze nie powinno być za jego szantaż kolegi.

0

@Geble a gdzie on powiedział że był dogadany? Matka jego nawet potwierdziła że ma dwie oferty na stole i musi zdecydować.

0

@Marcelinho99 Realowi się nie odmawia.

0

@AmigoBlancos City tego nie odda, bez szans.

1

@Rewolucja123 pewnie i Tier 10. Słabe źródło

1

[ @gbsans] | Dembele’s contract renewal is still stuck and Barca are PESSIMISTIC. #fcblive

Zaraz się zacznie. Leci na kasę itd :)

2

@cules100pro Ja się odnoszę do zachowania piłkarzy i rynku, a nie skąd kasa. Przypominam, że głównym sponsorem RM są Emiraty :D Tu hajs nie śmierdzi

0

@Luciano99 Poprawione

44

RM kiedyś kupowało piłkarzy pobijając własne rekordy transferowe. Teraz ktoś ma więcej od kilku lat i futbol upada :D Bo przecież kiedyś to piłkarze nie przychodzili dla kasy tylko wielkiego RM, a rekordy były przypadkiem :)

Nowa narracja. Tamte czasy byty ok, te czasy nie są ok. Zawsz piłkarze szli za kasa, nic się nie zmieniło. figo nie spierd dla projektu a dla pieprzonej kasy i to uciekł z wielkiego klubu.

A jeszcze jedno, Vini był dogadany z FCB, na ostatnim gwizdku RM położył więcej kasy, skoro RM taki wielki to dlaczego nie przyszedł z taka sama propozycja co dała FCB, a musiał dać więcej? To było ok?

3

@clyde jak RM robiło galacticos to za darmo piłkarzy ściągali, dawali najniższe pensje itd. Co Ty gadasz, zawsze kasa była, tylko zawsze była z RM i FCB. Teraz inni płacą i płacz, że piłka się zmienia, nic się nie zmieniło. @Archolos a w ostatnich 5 latach jak to było RM, psg też taka różnica? Bo co Mbappe interesuje co było 10 lat temu.

0

@Rewolucja123 co to jest?

4

@robsesh najlepsze że czytam, że Mbappe będzie oglądał lm w TV. A gdzie był RM jak oni ostatnio byli w 1/2 i finale. Ego, kompleksy, uraz fanatyków rozmiar księżyca. @clyde skad możesz wiedzieć czy on w ogóle kiedyś powiedział tak RM? Kontener pieniędzy dało też mu RM.

11

@clyde Mbappe nadal jest idolem chłopaków. Poprostu nie jest idolem fanboi RM. naprawdę są inne kluby niż RM i piłkarze mają prawo nie chcieć do nich przyjść.

7

@Comentateiro kiedyś nie było tu tony kibiców RM. Płaczą tu jak bachory to mamy z tego ubaw. Kibic Barcy nic się nie zmienił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?