0

@Pilka_jest_okragla Lapoeta powiedział przyszły tydzień. To dziennikarze wymyślają ze za inne

0

@VegetaPolska po co Matka miałaby kłamać?

5

@KrwawiaceoczyVEB lepiej niech powie jak mu ll przychodami upada.

0

@hayek raczej RM. Takie trochę uzasadnienie wyboru. Dla mnie on przyjdzie do RM. Ogólnie to mam w du. Co i kto idzie do śmietankowych. W sumie PSG jest jeszcze gorsze to tym bardziej.

0

@GeneralXavi Po pierwszym meczu już będzie sprzedany. Po drugim będzie wielbiony i tak co kilka meczy zamiana.

1

4 dni temu czytam Mbappe w RM, teraz PSG, Od roku już z 18 razy wajcha w każdą stronę. W niedziele oficjalny płacz dopiero RM. Strona Lay na czarno powinna zmienić w końcu tu RM na kilogramy.

0

@Image Takie troche podsumowanie dziennikarzy :D

1

@Joe_Pesci Mam to samo.

4

Bardzo skromny jest Ronald. Bardzo skromny.

1

@Semafor80 ja bym wrzucił cały juvenil a, b, Barcę B i grał dziećmi. To powinniśmy robić

3

@Homeopata8989 mental, srental nie mental. Taka taktykę ktoś im wpaja. A wynik poprzedniego meczu mówi że otwarty futbol to 10-0. Takie mają możliwości

0

@Fabik87 Wątpie by szli na takie układy. No ale nigdy nie wiadomo.

2

@Emhyr Valencia potrzebuje siana. Wątpię by chcieli wymiany.

3

@Zoker My pewnie juz ok 20% vs UE 7,5%

0

@Jarema2000 Tam Ruskich bedzie na kilogramy a było zawsze dużo. Nie ma opcji bym zaryzykował z rodziną z awanturami z nimi. Sama Turcja ma bardzo dobre Hotele, najwyzsza kasa do ceny.

3

@Vebrol Po za skale wylądował. :D

12

@Peszko07 Niech nie zapomną nam podnieść cen na stacjach paliw

0

@Endek1918 biedny poseł leci na darmowym oprogramowaniu. Może zrzutka

0

@Borneo import czego

9

@Emhyr nie wiem czemu. Ludzie mają obsesję by grać tylko juniorami.

0

@escarabajo w Londynie dużo Polaków, pewnie oni :)

1

@baczekk13 Kounde to pójdzie do PL. Sporo Sevilla na nim zarobi.

0

@Bobo25 Diesla nie chcieli podnosić bo drogi to sobie Benzynę podnieśli. Doją jak mogą.

2

@Pawel13sz czyli cvc albo sprzedaż bs.

0

@adamt1996 za mało kasy dałeś to masz za swoje

1

@Rocky_Bilbao Niech sobie bedzie, ale prawo o Barcie pisać maja? Czy nie?

33

MD wie ile minimum ile maksimum, negocjacje ogłaszam za zamkniete.

2

@Corr Ferran go godnie zastapi. Drybling, sprint, strzał, skuteczność - ma wszystko

1

@OsamaDembele Jestem w trasie, nudziło mi się. Najlepsze, nie komentują MArcy, Asa itd, tylko katalońskie bo pisza o Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?