tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Lapoeta powiedział przyszły tydzień. To dziennikarze wymyślają ze za inne
0
@VegetaPolska po co Matka miałaby kłamać?
5
@KrwawiaceoczyVEB lepiej niech powie jak mu ll przychodami upada.
0
@hayek raczej RM. Takie trochę uzasadnienie wyboru. Dla mnie on przyjdzie do RM. Ogólnie to mam w du. Co i kto idzie do śmietankowych. W sumie PSG jest jeszcze gorsze to tym bardziej.
0
@GeneralXavi Po pierwszym meczu już będzie sprzedany. Po drugim będzie wielbiony i tak co kilka meczy zamiana.
1
4 dni temu czytam Mbappe w RM, teraz PSG, Od roku już z 18 razy wajcha w każdą stronę. W niedziele oficjalny płacz dopiero RM. Strona Lay na czarno powinna zmienić w końcu tu RM na kilogramy.
0
@Image Takie troche podsumowanie dziennikarzy :D
1
@Joe_Pesci Mam to samo.
4
Bardzo skromny jest Ronald. Bardzo skromny.
1
@Semafor80 ja bym wrzucił cały juvenil a, b, Barcę B i grał dziećmi. To powinniśmy robić
3
@Homeopata8989 mental, srental nie mental. Taka taktykę ktoś im wpaja. A wynik poprzedniego meczu mówi że otwarty futbol to 10-0. Takie mają możliwości
0
@Fabik87 Wątpie by szli na takie układy. No ale nigdy nie wiadomo.
2
@Emhyr Valencia potrzebuje siana. Wątpię by chcieli wymiany.
3
@Zoker My pewnie juz ok 20% vs UE 7,5%
0
@Jarema2000 Tam Ruskich bedzie na kilogramy a było zawsze dużo. Nie ma opcji bym zaryzykował z rodziną z awanturami z nimi. Sama Turcja ma bardzo dobre Hotele, najwyzsza kasa do ceny.
3
@Vebrol Po za skale wylądował. :D
12
@Peszko07 Niech nie zapomną nam podnieść cen na stacjach paliw
0
@Endek1918 biedny poseł leci na darmowym oprogramowaniu. Może zrzutka
0
@Borneo import czego
9
@Emhyr nie wiem czemu. Ludzie mają obsesję by grać tylko juniorami.
0
@escarabajo w Londynie dużo Polaków, pewnie oni :)
1
@baczekk13 Kounde to pójdzie do PL. Sporo Sevilla na nim zarobi.
0
@Bobo25 Diesla nie chcieli podnosić bo drogi to sobie Benzynę podnieśli. Doją jak mogą.
2
@Pawel13sz czyli cvc albo sprzedaż bs.
0
@adamt1996 za mało kasy dałeś to masz za swoje
1
@Rocky_Bilbao Niech sobie bedzie, ale prawo o Barcie pisać maja? Czy nie?
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1000564/niepewna-przyszlosc-sousy-brazylijskie-media-juz-pisza-o-jego-nastepcy
Jak bardzo mi nie szkoda i jego i Flamengo. :)_
33
MD wie ile minimum ile maksimum, negocjacje ogłaszam za zamkniete.
2
@Corr Ferran go godnie zastapi. Drybling, sprint, strzał, skuteczność - ma wszystko
1
@OsamaDembele Jestem w trasie, nudziło mi się. Najlepsze, nie komentują MArcy, Asa itd, tylko katalońskie bo pisza o Barcy :D