La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

0

Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska, poinformowała, że Polska dostarczy Ukrainie ponad 33 mln litrów benzyny.

Koszt (wg cen hurtowych PKN Orlen) wyniesie prawie 130 mln zł.

12

@Peszko07 Niech nie zapomną nam podnieść cen na stacjach paliw

1

@Peszko07 To dużo litrów benzyny.

3

@Peszko07 To fajna marza jak hurt 4 zlote za litr a detal prawie 8 za chwile.

6

@Peszko07 Czyli w hurcie poniżej 4 zł/litr, super

konto usunięte

2

@Peszko07 "polaczki" zapłacą.

konto usunięte

0

@Kurkmen Ty to musisz mieć ból tyłka, że tak Ukraińcom pomagamy. Co chwila widać takie twoje głupie komentarze gdy okaże pomoc Ukraińcom. A szkoda bo Ukraińcy są nie wiarygodnie nam wdzięczni. Znamienne, że nie piszesz nic o miliardowych stratach przez głupotę PiS czy wały Morawieckiego ale boli cie ciągle ta pomoc, które zwróci się w relacjach z Ukrainą. Nie odpowiadaj bo nie masz nic mądrego do przekazania.

0

@Peszko07 Kiepska minister klimatu i środowiska.

konto usunięte

1

@Endek1918 w dupie mam co tam sobie uważasz. Moje zdanie, moja sprawa, twoje, twoja, elo.

konto usunięte

0

@Kurkmen Wiem, że masz i żadne argumenty nie trafiają do twojej głowy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?