1

@barcelonaLM weźcie ich tam powkurw trochę. Wiecznie siedzą u nas to niech poczują jak to jest

0

@blazeq cichodeyka hehe :)

0

@DonAndrzejos a na co on im?

1

@Roobo okienko się nawet nie zaczęło jeszcze.

0

@Emhyr szanse miał 50%. Było wielu co pisało że RM to jeszcze nie jest pewne.

0

@Cule1234 muszą bo nie mają z przodu wystarczająca ilość grajków.

1

@PatrykBarca też się mu nie dziwię nawet szpaler im nie chcą robić za tą wielkość

1

@KrwawiaceoczyVEB chyba dopiero co go znowu wybrali.

1

@esem91 ta nie udało się, a teraz wielcy wyznawcy kontraktów do końca. Sami wiecznie podpierdzielaja piłkarzy z kontraktem z Bundesligi

0

@Ferran wtedy prawdopodobne, bo pewnie Dembele czeka czy będzie oferta z psg. Jak Mbappe zostaje to większe szanse że Dembele u nas też.

3

@Emhyr przespali okres nowej oferty co było słabe.

0

@MesQueUnClub96 a z BM to w finale nie przegrali czasem? To gdzie ten RM lepszy w ostatnich latach? Gdzie ta przepaść się pytam?

2

@GeneralXavi ten klub rentierow więcej ugrał niż najlepszy klub świata w lidze i lm w ostatnich 3 latach. Ale co tam, chwała Madrit, kłaniać się przed bogami. :)

5

@AmigoBlancos widzisz gdzieś tu fete? Bo ja nie. Widzę jedynie wysryf kibiców białych.

0

@taris lewy zawsze był za RM. Ale ogólnie tam jest Benzema, raczej inny profil szuka RM

0

@AmigoBlancos Bo powiedział, ogólnie chłopak zmienia zdanie poprostu bo cały czas są kontr oferty.

23

@BialyMis my to chociaż robimy to na swojej stronie. Wy przyłazicie i ten syf robicie jeszcze u konkurencji. Nie wiem co głupsze.

16

Kibice RM w ostatnim tygodniu.
Mbappe a chu... Ci... W... Dup... Nie to nie. Do RM chce się przyjść, a nie na siłę, w PSG ch... Ugrasz miernoto.

Mbappe gdy info ze Mbappe przychodzi, ale zajeb.. To jest kocur, ale mamy trio w napadzie, jeeeeeezuuuuuu.

0

@tomek8756 w ostatnich 3 sezonach dalej zaszli niż RM. No ale tak, nic nie wygra, psg takie słabe ze z grupy lm nie wychodzą

0

@Benz a co on może podpisać? Piłkarz chce albo nie. Skoro nie ma informacji oficjalnej to nie podpisał.

1

@barcelonaLM tylko co jest powodem. Dolar w tydzień 10 groszy spadł, ropa na zero.

2

Rok go prawie nie ma przez kontuzje. Kretyński pomysł

0

@Kgorecki2500 oni są uzależnieni od Ruskich. Nie moga od tak się odciąć

0

@endriuuu2 cała ta scena polityczna to ściek.

0

@endriuuu2 no to sobie zobacz ilu komuchow masz w pis. Ba w trybunale siedzi jeden nawet. Szukanie z dupy jakby w pozostałych komuchow nie było

4

@Hubsao w ostatnich latach PSG było w ćwierćfinale, półfinale i finale lm. Nawet RM ma gorszy bilans. Ale tak zrujnuje sobie karierę w psg.

0

@Rekker Next pomocnik :D Obrońców niech produkują

2

@LloretDeMar Wypadnięcie z LM to wypadnięcie jak np. Milan. Ludzie myślą ze 18,19-latkami będziemy walczyć, nie, nie ma takiej opcji potrzeba doświadczenia i młodości, pomysł jest dobry, piłkarze tez. Ale wzmocnienia to obowiązek i tylko tak mozemy się odbudować. Za CVC to ja bym nie był mimo wszystko.

7

@talizmo bez wyników nie odrobisz 1,2mld długu.

2

@Jestjakjest sporo świetnych młodzików u nas się szykuje. Trzeba dbać o rozwój dzieciaków by nie uciekli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?