tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM weźcie ich tam powkurw trochę. Wiecznie siedzą u nas to niech poczują jak to jest
0
@blazeq cichodeyka hehe :)
0
@DonAndrzejos a na co on im?
1
@Roobo okienko się nawet nie zaczęło jeszcze.
0
@Emhyr szanse miał 50%. Było wielu co pisało że RM to jeszcze nie jest pewne.
0
@Cule1234 muszą bo nie mają z przodu wystarczająca ilość grajków.
1
@PatrykBarca też się mu nie dziwię nawet szpaler im nie chcą robić za tą wielkość
1
@KrwawiaceoczyVEB chyba dopiero co go znowu wybrali.
1
@esem91 ta nie udało się, a teraz wielcy wyznawcy kontraktów do końca. Sami wiecznie podpierdzielaja piłkarzy z kontraktem z Bundesligi
0
@Ferran wtedy prawdopodobne, bo pewnie Dembele czeka czy będzie oferta z psg. Jak Mbappe zostaje to większe szanse że Dembele u nas też.
3
@Emhyr przespali okres nowej oferty co było słabe.
0
@MesQueUnClub96 a z BM to w finale nie przegrali czasem? To gdzie ten RM lepszy w ostatnich latach? Gdzie ta przepaść się pytam?
2
@GeneralXavi ten klub rentierow więcej ugrał niż najlepszy klub świata w lidze i lm w ostatnich 3 latach. Ale co tam, chwała Madrit, kłaniać się przed bogami. :)
5
@AmigoBlancos widzisz gdzieś tu fete? Bo ja nie. Widzę jedynie wysryf kibiców białych.
0
@taris lewy zawsze był za RM. Ale ogólnie tam jest Benzema, raczej inny profil szuka RM
0
@AmigoBlancos Bo powiedział, ogólnie chłopak zmienia zdanie poprostu bo cały czas są kontr oferty.
23
@BialyMis my to chociaż robimy to na swojej stronie. Wy przyłazicie i ten syf robicie jeszcze u konkurencji. Nie wiem co głupsze.
16
Kibice RM w ostatnim tygodniu.
Mbappe a chu... Ci... W... Dup... Nie to nie. Do RM chce się przyjść, a nie na siłę, w PSG ch... Ugrasz miernoto.
Mbappe gdy info ze Mbappe przychodzi, ale zajeb.. To jest kocur, ale mamy trio w napadzie, jeeeeeezuuuuuu.
0
@tomek8756 w ostatnich 3 sezonach dalej zaszli niż RM. No ale tak, nic nie wygra, psg takie słabe ze z grupy lm nie wychodzą
0
@Benz a co on może podpisać? Piłkarz chce albo nie. Skoro nie ma informacji oficjalnej to nie podpisał.
1
@barcelonaLM tylko co jest powodem. Dolar w tydzień 10 groszy spadł, ropa na zero.
2
Rok go prawie nie ma przez kontuzje. Kretyński pomysł
0
@Kgorecki2500 oni są uzależnieni od Ruskich. Nie moga od tak się odciąć
0
@endriuuu2 cała ta scena polityczna to ściek.
0
@endriuuu2 no to sobie zobacz ilu komuchow masz w pis. Ba w trybunale siedzi jeden nawet. Szukanie z dupy jakby w pozostałych komuchow nie było
4
@Hubsao w ostatnich latach PSG było w ćwierćfinale, półfinale i finale lm. Nawet RM ma gorszy bilans. Ale tak zrujnuje sobie karierę w psg.
0
@Rekker Next pomocnik :D Obrońców niech produkują
2
@LloretDeMar Wypadnięcie z LM to wypadnięcie jak np. Milan. Ludzie myślą ze 18,19-latkami będziemy walczyć, nie, nie ma takiej opcji potrzeba doświadczenia i młodości, pomysł jest dobry, piłkarze tez. Ale wzmocnienia to obowiązek i tylko tak mozemy się odbudować. Za CVC to ja bym nie był mimo wszystko.
7
@talizmo bez wyników nie odrobisz 1,2mld długu.
2
@Jestjakjest sporo świetnych młodzików u nas się szykuje. Trzeba dbać o rozwój dzieciaków by nie uciekli