tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@football123 u nas jest zajeb ciężko o broń vs świat i niech tak zostanie
0
@Zoker nie wylądowali nie ze względu na kasę. Mówię o możliwościach finansowych i ffp.
2
@DaPidejpi co ty z tym wybieleniem.?
0
@football123 w Polsce łatwo?
0
@michal26 no to idź kup u nas broń. W USA to jak kupić pomidory. Po potężny biznes nic więcej, u nas oczywiście wiadomo kto chce, skrajne ugrupowanie.
3
@KrwawiaceoczyVEB a ja nie. Nie słyszałem wypowiedzi Gaviego że chce zostać. Więc nic nie wiemy tak naprawdę. Balde miał pewnie słabe propozycje, Gavi na bank ma dobre opcje na stole
0
@Messibestplayerintheworld tebas twierdzi że Barca nie może kupić Lewego, i moim zdaniem tak jest.
0
@Emhyr dlatego nie przedłuża? Ja Araujo słyszałem że chce, zawsze to mówił, Gaviego wypowiedzi nie kojarzę
1
@Comentateiro posłuchaj konfederaxji, to jest właśnie ich myślenie. Chrześcijanie, nie zabijaj, uzbroić ludność po szyję :)
1
@PatrychoO To Brando nie żyje!? Kiedy zmarł? Szok nie wiedziałem.
0
@against_modern_football ja blokuję każdego Madryckiego trola, trochę się ich zbiera już.
0
Nie dość że sezon chu.. Dla nas to i strona FCB zmienia się w śmietankowych. Co następne będzie? Oceniać będziemy występy piłkarzy RM?
2
@arasz1819 to się robi żenujące.
1
@Aveiro a my widzimy, chcecie się otworzyć na kibiców RM by zwiększyć ilość userow to zmieńcie sobie nazwę. Będzie chociaż jasne jaki kierunek jest strony
1
@DaPidejpi ja mam już 43 osoby zablokowane za bycie Madryciakiem
1
@Jestjakjest bo mówią że zajeb.
0
@Mns21 next few days. Wiele mówi, miliard komentarzy dziennikarzy zawsze zakłada few days, hours, itd
0
@matt121 źródło syf
0
@DaPidejpi O 14 śniadanie :D
0
@Barca_Big_Moment Było info czy Thiago sie wykuruje?
2
@KrystianR Socios lepsi, kompletna wyjeb w klub
0
@Lionel_Messi10 Spoko - 50 baniek i idziesz. Barca mozemy dac Lengleta, Trincao.
2
@martin3131 Teraz to sie nie liczy, liczy sie ze miał kiedys kontuzje, ze 3 lata temu grał w PS-a.
2
@Patrykl145 Ja obejrzałem tylko 3 mecze. W każdym z nich dla mnie zwykły średniak. Ale to tylko 3 mecze. Mam wrażenie że jest mocno tu podbijany jako kozak bo kilka osób tak napisało. Statystyki w Leeds ma dobre.
0
@ViscaBarca123 Dzieki wielkie. Pojawia sie widze coraz wiecej znowu u nas perełek, ale brakuje Napastników, albo obrońców.
0
@Cule1234 No patrz, cały swiat jednak nie kibicuje RM.
0
@ViscaBarca123 Jaka jest jego pozycja? Nadaje sie na skrzydło ? :)
2
@martin3131 Bo czesc tu osób to jak kibice śmietankowych. Nie chce koles przedłużyć to trzeba gnoić, obniżać poziom piłkarski, gdyby przedłużył, to by były ahy ohy.
1
@LloretDeMar To samo moge powiedziec o Perezie.
0
@zibiku Ciekawe, bo w tym sezonie gra praktycznie od Grudnia każdy mecz. W porównaniu do połowy naszego zespołu. Nie słyszałem by się spóźniał za Xaviego @Kondziubarca śmieszny piłkarz, ciekawe bo nasz jedyny skrzydłowy który w każdym meczu robił robote. To jak nazwac pozostałych naszych grajków.