0

@pyra92 Ta Modric w szczegolnosci, junior

1

@Kondziubarca W koncu chociaz sie wyjasni jedno.

3

@gumaz Czyli spotkanie bedzie tak wygladało:
Xavi potwierdzam to co Sport pisze, lepiej wiedza niz ja.

0

@KrwawiaceoczyVEB Monitoruje :)

0

@sevs Może VPN w operze zmień, albo go wyłącz. Albo najlepsze rozwiązanie, odinstaluj i zainstaluj

20

@Mow_mi_Douglas zobacz ilu dziennikarzy kibicuje białym. W Polsce zdecydowanie więcej jest kibiców RM niż FCB. Ba nawet są kibice FCB którzy mają problem z Leo teraz. Kiedyś nie bo trofea nam zdobywał, teraz już tak

2

@Sysia11 W 3 secie Chinka nie była jakaś mega mocna, a Polka dużo waliła po za linie oraz w siatke. Chinka, Chinka, ale to nie był jakiś wybitny mecz Igi, ale wygrała i to najważniejsze. Może sie Iga gotuje jak gra z rywalkami co ja atakują.

0

@sevs Działa. znaków pińcet

0

@DonMatteo901 myślę że 15-tki nie dostała.

1

@Krystian1588 to fake jest

1

@Peciak Tylko to opinia, zgadzam się z nią, ale jednak. RM, lm, Villarreal półfinał, AM ćwierćfinał

1

@Sau_Ron spróbował sił w innym miejscu, w BM zdobył wszystko co mógł.

0

@Sau_Ron Słuchajac jego wypowiedzi to raczej w BM to on nie ma juz czego szukac. średnia atmosfera bedzie jak zostanie

10

@gumaz Z czego pewnie 3/4 to chłopy.

3

@Kapitan hawk Chcesz moja liste, na razie skromne 43 osoby z RM zablokowane

16

@Pilka_jest_okragla Pique zagrał swietny sezon, Alba tez. Możesz ich wywalać, ale oni powinni być dodatkiem do składu a sa podstawa składu bo nie ma lepszych i tu jest problem.

0

Ciekawe jak wygladaja statystyki niewymuszonych błędów.

0

@lukkobe Lapcio cos podpisze, stawiam na prawa praw telewizyjnych. Po to robi spotkanie socios online za 2 tygodnie by dostac zielone swiatło.

0

@verdant Jezus mi chodzi o gre, nie zwyciestwa, czy juz nie mozna nic napisac o Idze? Przed RG wygrywała wszystko, ale czesto traciła swoje podania, o to mi chodzi. Nic wiecej.

3

Chinka ledwo człapie.

0

@Kgorecki2500 poczekajmy to bardzo słabe źródło

0

@MesQueUnClub96 gdzie napisałem tak? Napisałem że wróciła nierówna Iga, czyli mieszana forma tyle, dopisz jeszcze ze napisałem że się skończyła

0

Widzę że wróciły ciemności Igi. Ogromne problemy ze stabilnością. No życie, ale może jeszcze to ugra

0

@Herato mogli rok temu myśleć

8

@Cule1234 no właśnie jednokierunkowa, to gdzie oni byli rok temu jak chciał kontrakt przedłużyć?

0

@Jestjakjest Bedzie jak ze sponsorem, dajcie nam zgode sprzedac ale nie powiemy za ile.

2

@tomek8756 Wejherowo ( stolica małego 3miasta) ma być jutro 13 stopni, dzis tez 13 stopni

0

@Janek_7 Auba to nie 9-tka która możemy walczyć na 3 polach. Potrzebujemy 9-tki, to obok obrony to najważniejsze pozycje. Na skrzydła mamy Ferrana, Abde i Fatiego. I mam nadzieje ze jeszcze ktoś.

19

@Janek_7 Mane to nie 9-tka, a my potrzebujemy czystej 9-tki. Starczy już tych 10-tek które nie wiadomo czy to srodek, skrzydło czy Pomoc. Kazdy u nas na tym sie wysypuje.

0

@GeneralXavi Chciałbym się tak mylić jak Perez i zgarniać LL i Lm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?