tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdamaTraore Ma gowniany wpływ. Koszty wszystkiego są z kosmosu, więc wszyscy podnoszą ceny by się biznesy spinali. 500+ gowno ma do tego
0
@Seba_89_ Niby jak wepchnęliśmy Białoruś?
4
@kris81 Bo Coui grie odeszli i grają mega lepiej teraz. FDJ zagrał jeden dobry mecz w Holandii w ostatnim czasie, tez tak mówił jak grał słabo?
0
@PatrykBarca A nie są to jego prywatne sprawy?
0
@Kgorecki2500 To jest mega niski wzrost
0
@ObiektywnyKibic121 No to jak taki wybitny to 100mln i każdego
0
@AdamaTraore No tak bo te 200zl więcej to inflacja +milion. Cały czas twardo myślicie ze za 500+ mamy inflacje. A te 500+ nic nie znaczy obecnie.
0
@AdamaTraore Chyba sondaże za bardzo lecą na pysk
0
Nadal to wielki sportowiec, zobaczcie wtedy kiedy trzeba wkoncu swoje dowiózł :)
0
No to set pewnie dla Niemca. Nadal swojego podania jeszcze nie wygrał :)
0
https://www.money.pl/gospodarka/prezes-zwiazku-bankow-polskich-zjedlismy-w-ostatnich-latach-troche-obiadow-na-kredyt-trzeba-powiedziec-stop-6775469107300960a.html
No tak teraz na 20 lat walenie wszystkich w normalności :)
0
@MarFan zysk orlen. Tajemnica spółki :) przypomnę, Dolar potaniał o 20 gr. Ropa capy tydzień jeden przedział. Doją strasznie
0
Grają 2,5h a to dopiero poczatel drugiego seta. Mega
29
@Tomix_83 Kupi Lengleta za 300mln
0
@Kondziubarca Bardzo dobrze ze dziobia te mln.
0
@ViscaBarca123 Dobry jest?
1
@Kondziubarca Chyba 0 :D
0
@Encore Mysle że musimy sprzedać FDJ, ale klub oczywiscie zaprzecza by nie było, że przez finanse piłkarzy wypychamy z klubu.
0
@Kondziubarca Bardzo dobrze dla nas. Zagrał świetny sezon
0
Po transferach. Ogólnie dobrze robią, ale nie wierze by dali rade zarejstrowac nowych piłkarzy bez LL, a LL teraz walnie focha.
0
@monsterrize oficjalnie ja nie słyszałem, tylko info od dziennikarzy
0
Ten RDT dobrze gra na 9-ce. Wiem ze Espanyol, ale jednak dla mnie spoko opcja
7
Olmo do nas pasuje, takie drewno idealne
5
@AdamaTraore ta wszędzie tu pedały, wszędzie w tej UE geje itd, z szafy wypadają normalnie
0
@Tomix_83 a na Bravo sport mówią o 15
0
MD i wszystko jasne.
0
@Fenelon zysk Orlenu, nie możemy powiedzieć, tajemnica firmy. Dodam państwowej firmy.
2
@Rekker skoro cvc nie podpisują to faktycznie może być opcja
5
@Rekker wkoncu strojów klaunow nie będzie. Poprzednie to była katatrofa
0
@Cvzx ale gra bardzo ofensywnie. To będzie ciekawy finał, bo nie wierzę by dziś przegrała