0

@AdamaTraore Ma gowniany wpływ. Koszty wszystkiego są z kosmosu, więc wszyscy podnoszą ceny by się biznesy spinali. 500+ gowno ma do tego

0

@Seba_89_ Niby jak wepchnęliśmy Białoruś?

4

@kris81 Bo Coui grie odeszli i grają mega lepiej teraz. FDJ zagrał jeden dobry mecz w Holandii w ostatnim czasie, tez tak mówił jak grał słabo?

0

@PatrykBarca A nie są to jego prywatne sprawy?

0

@Kgorecki2500 To jest mega niski wzrost

0

@ObiektywnyKibic121 No to jak taki wybitny to 100mln i każdego

0

@AdamaTraore No tak bo te 200zl więcej to inflacja +milion. Cały czas twardo myślicie ze za 500+ mamy inflacje. A te 500+ nic nie znaczy obecnie.

0

@AdamaTraore Chyba sondaże za bardzo lecą na pysk

0

Nadal to wielki sportowiec, zobaczcie wtedy kiedy trzeba wkoncu swoje dowiózł :)

0

No to set pewnie dla Niemca. Nadal swojego podania jeszcze nie wygrał :)

0

@MarFan zysk orlen. Tajemnica spółki :) przypomnę, Dolar potaniał o 20 gr. Ropa capy tydzień jeden przedział. Doją strasznie

0

Grają 2,5h a to dopiero poczatel drugiego seta. Mega

29

@Tomix_83 Kupi Lengleta za 300mln

0

@Kondziubarca Bardzo dobrze ze dziobia te mln.

0

@ViscaBarca123 Dobry jest?

1

@Kondziubarca Chyba 0 :D

0

@Encore Mysle że musimy sprzedać FDJ, ale klub oczywiscie zaprzecza by nie było, że przez finanse piłkarzy wypychamy z klubu.

0

@Kondziubarca Bardzo dobrze dla nas. Zagrał świetny sezon

0

Po transferach. Ogólnie dobrze robią, ale nie wierze by dali rade zarejstrowac nowych piłkarzy bez LL, a LL teraz walnie focha.

0

@monsterrize oficjalnie ja nie słyszałem, tylko info od dziennikarzy

0

Ten RDT dobrze gra na 9-ce. Wiem ze Espanyol, ale jednak dla mnie spoko opcja

7

Olmo do nas pasuje, takie drewno idealne

5

@AdamaTraore ta wszędzie tu pedały, wszędzie w tej UE geje itd, z szafy wypadają normalnie

0

@Tomix_83 a na Bravo sport mówią o 15

0

MD i wszystko jasne.

0

@Fenelon zysk Orlenu, nie możemy powiedzieć, tajemnica firmy. Dodam państwowej firmy.

2

@Rekker skoro cvc nie podpisują to faktycznie może być opcja

5

@Rekker wkoncu strojów klaunow nie będzie. Poprzednie to była katatrofa

0

@Cvzx ale gra bardzo ofensywnie. To będzie ciekawy finał, bo nie wierzę by dziś przegrała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?