tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Bareca sie interesuje wszystkimi wg. dziennikarzy.
0
Źródła - Record, Sport, MD, Quotidiano Roma :D
0
@Clue Barca&Frjends.com
0
@arasz1819 O klientów trzeba dbać. Nisza u nich na stronie to redakcja ściąga. Biznes kolego
0
@Fan2005 A to głupie jest.
1
@D10SLEO Może kolor biały mu przeszkadza jak i mi.
0
@cris2706 Nikt za 1300zł nie przezyje, wiec do pracy i tak pojdzie. Moze chodzi by wybrac miejsce zamieszkania, placic tam podatki, placic w sklepach itd. Nie wiem.
0
@Comentateiro Religia = Wojny. Historia świata zawsze była o to oparta.
0
@Kengo Tyle warte te newsy
8
@Kurkmen Obie strony sa do wyjebania z tego świata.
0
Kasa szału nie robi. Ale w naszej sytuacji każda banka się przyda
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 dziwi cie to. Skrajne ugrupowanie i ideologia to rak tego świata
29
@misiek12319 Byłaby to najgłupsza wymiana pod słońcem. Ale w Barcelonie nic mnie nie zdziwi
0
Nie te progi. Przeciętny koleś
0
@kkbarca Tylko 18 tyś euro?
0
@taris wszystkich traktuj tak samo. Takie Rayo Vallecano i FCB, tak samo, przecież dla sponsorów to nie ma różnicy. :) debil
1
@Ferran to prawda, te newsy to ściek inaczej tego nazwać nie można
0
@Kondziubarca przecież była środa, w środę się nie udało przyszły tydzień. Wcześniej były też różne terminy. Dziennikarskie badziewie
0
@PatrychoO Depp dobry aktor swoją drogą :)
3
To będzie patologia, nie gra minuty a i tak chce zostać. Koleś ma w ch.. Siana poprzez biznesy. Zero ambicji
0
Dziwne że tylko w tym. Ja od 2,3 lat mam dość Niemca
0
@blazeq nie mam problemu z tym w jakiej sytuacji jesteśmy finansowej, nie jest to wina obecnego zarządu. Ale te pierdolety polityczne lapcia mnie zawsze wkurzają
0
@masq ze sprzedaży 1/4 tylko. Kogo ty kupisz za 20baniek jak sprzedaż FDJ za 80?
0
@blazeq skoro nic nie moga zrobić to wyklucza czy nie? Z Leo też zganial na LL. Fakty są teraz takie ffp nie do przejścia chyba że podpiszą cvc, albo opchną piłkarzy i transfery ze sprzedaży.
0
Wiem że to towarzyski, ale te nasze wylewy w obronie, mam wrażenie że dwóch piłkarzy robi co chce z 4 i zawsze dochodza do sytuacji strzeleckiej.
5
Odnosząc się do Laporty.
- pytanie dziennikarza do Xaviego, czy możesz liczyć na wzmocnienia w przyszłym sezonie, tak zarząd potwierdził ze to możliwe.
Laporta dziś - nie możemy nic zrobić bo FFP nam na to nie pozwala.
Agent Gaviego - nie mamy oferty przedluzeniowej.
Laporta - nie rozumiem dlaczego agent porównuję oferty które złożyliśmy za Gaviego
Nie ufam temu człowieku, z Leo było to samo. Swoją drogą LL nas szantażuje i to widać, chcą wymusić na nas cvc co jest żałosne. Źle to wygląda, bardzo źle.
0
@Cule1234 Syf dookoła zarzadu nigdy sie nie skonczy. Możemy mówic o Kasie Arabów itd, ale opcja zarzadzania przez socios itd to coś czego chyba nie da sie naprawić. Sprzedać do inwestorów, ci zatrudnia osoby, które nie beda mogły źle zarzadzac bo to bedzie ich biznes.
1
@Kondziubarca Idzie sie załamać.
1
@GeneralXavi Julka pisała że bedzie dziś.