6

@Cule1234 Ile lat jeszcze będą gadać te pierdolety?

1

@taris Sporo piłkarzy odejdzie, pytanie jak pozostali. Po drugie komu się maja pożegnać, jak kibice wyszli i się im nie dziwie.

24

Miernoty bez ambicji. Więcej niż klub to oni maja w portfelu. Dzisiaj człowiek obejrzał kilka meczy i nigdzie nie widziałem takiego braku zaangażowania jak w naszym wykonaniu. Laporta mówił, że przegrane mecze będą rozliczone, ale Laporta dużo mówił. Dla większości tutaj to mecz o pietruchy, a dla mnie jako kibica każdy mecz to kiedyś była gratka, bez względu czy sparing czy nie.

2

Staliśmy się pośmiewiskiem własnego stadionu.

2

Nasi schodzą powolutku, przecież wynik jest super.

2

@Emhyr To tylko pokazuje twoje ambicje. Musimy o cos grać? A kibice? A kibice którzy kupują bilety?

6

@AdamaTraore No tak, ruscy zaatakowali bo Ukraina prowokowała. Debil skończony

1

@YouTuber Z chwila gdy się chłopaki zaczęli kumplować, tak nowy Xavi forma pion w dół.

1

@Image Nic, chciał się podzielić że wie do kiedy ma kontrakt :D

4

@Sau_Ron Dobrze ze za bilet nie płacisz. Ludzie raczej nie idą na mecz by obejrzeć porażkę.

28

Od 6 miesięcy to on jest w PSG.

4

Najtrudniejszy z sezonów jakie pamietam. A oglądam Barce prawie 20 lat. Ciężko jest bez wirtuozów, chociażby trochę magii itd. Nie wiem co Laporta wymyśli, ale my potrzebujemy dużej ilości jakościowych piłkarzy. Dobrze ze sezon się kończy oraz dobrze ze zakończyliśmy go na 2 miejscu.

0

@Jakchcesz On dawno już się spalił.

3

strzał = gol, Te nasze statystyki

1

@KrwawiaceoczyVEB gdyby strzelił spadłaby Majorka

1

Granada spada, zajeb.. :)

3

@Roobo bardziej chodzi o brak propozycji przedłużenia kontraktu.

0

Niestety Cadiz się utrzyma. Majorka na razie utrzymana, ale Granada bramka i Majorka odpadnie.

5

Dembele kolejny mecz nie gra. Moim zdaniem jest już po za FCB.

0

@doc w życiu nas na niego nie stać. Nie jest to nasza opcja i nie była

1

@Pilka_jest_okragla trzeba szanować oddanie dla klubu.

0

@Emhyr Słyszałem że Mbappe dobry jest i nie lubi Realu Madryt, może jego do nas sprowadzić.

1

@Nano22 Kwartet LVP wygrywa z RM w finale.

2

Gundogana do nas za FDJ.

7

@KrychaFCB A jego agent później podbiega całuje herb PSG i mówi ze odchodzi :D

0

Jak nam opłaca 90% jego pensji to może byśmy dali radę :D

0

Te ostatnie mecze lvp nie napawają optymizmem przed meczem z RM. Chyba sobie odpuszczę oglądanie finału, jak znowu te pajace z Madrytu wygrają to z rok będą pierdziec o wielkości. Szpalerach itd

0

@doc Ja tam jestem jakiś taki neutralny. Oglądam kolesia trzeci mecz i jakiś wybitny to on nie jest.

0

@FCB24 w tym sezonie sporo meczy wycisnęliśmy na końcówce.

0

@LukaszFan Do Dembele to ten chłopak ma daleka drogę. Przepaść bym powiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?