tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://transfery.info/aktualnosci/psg-sie-dopiero-rozkreca-przygotowuje-oferte-na-45-milionow-euro-za-rozchwytywanego-napastnika/166681
Zamiast Lewego?
2
@Kitek1640 poziom kolegów. Słabo
1
@Kondziubarca jeśli tak lewy zdecyduje jego sprawa. Myślę że nie z wyzywamy go za to że RM wybierze. Ma prawo
0
@Kondziubarca no i jest to prawda, ale co z tego? Chciał grać dla RM to znaczy nienawidził Barcy?
0
@takisobiektos rynek czy nie, ale Arabskie siano
1
@MESSIah16 Dodajmy że główny ich sponsor to Emiraty :D
0
@Cule1234 Musi byc rewolucja. Mam wrażenie, że nie którzy po prostu kochaja miasto, klub, ale ambicje sportowe to już dawno minęły. Patrz Ter Stegen.
0
@Gall Alemany nie jest głupi. mozna się domyśleć jaka jest droga Dembele.
6
@Hubsao Wczoraj miał naprawde kilka świetnych rajdów, tylko każdy kończy się taka samą wrzutką do nikogo, no może oprócz bramki dla Villareal, podał perfekcyjnie pod nóżke.
0
@Recha_0684 Rywal wczoraj nie miał znaczenia. Wystarczy zobaczyć nasze zaangażowanie.
0
@doc Alemany już to wczoraj potwierdził.
2
@LloretDeMar Poczytaj ile biletów kibice sprzedali. Stadion to 90k ludzi, a biletów od kibiców poszło 5k. Rozumiem wrzucajmy wszystkich do jednego worka?
1
@Emhyr Przyda mu sie gierka.
0
@BarcaInfo Światek Porsche też jeszcze nie otrzymała. Cierpliwości
0
@Destroyer_of_Worlds A Dembele ?
4
@Recha_0684 Mogli to kibicom powiedzieć, zagrali by przy pustym stadionie.
O nic tez grał np Arsenal - zobacz wynik.
0
@gaucho104 TS może warto przedłużyć zasługuje, za wpisy na Instagramie.
0
@Czajka90 Formę trzyma to jak nie przedłużać.
2
@Kgorecki2500 Dzieje sie to co było ryzykiem na start wojny Ruskich. Wtedy USA mocno odsunie sie od tego co u nas sie dzieje.
4
@Kgorecki2500 Nie mam zdania o nim. Strasznie chaotyczny, nieskuteczny, ale też to pierwsze pół sezonu i młody. Zobaczymy w przyszłej kampanii.
0
@Rewolucja123 Oni maja cos zwiazanego ze stadionem.
2
@Limit_l3ss Nie rozumiem jak można porównywac kadre np Enrique do obecnej. To jakby porównać potencjał Barcy do Rakowa Czestochowa.
2
@Maker0 Posłuchajmy narracje Xaviego od dłuższego czasu. Uratowaliśmy sezon itd. Jemu tez już sie nie chciało. Wszyscy czekamy na rewolucje w Barcelonie w okienku.
5
@Rocky_Bilbao Messi to ma to w d.... Jestem pewien ze za rok odejdzie albo do USA, albo może do nas na rok.
3
@VamosGirl obrażeni wszyscy schodzili bo to Australii jeszcze trzeba lecieć, a plaża czeka
6
@Destroyer_of_Worlds I dlatego nie podjeść do trybuny która z nimi była?
0
@Destroyer_of_Worlds mi nie chodzi już o wyniki. Ale wszystko co dookoła się działo na końcówce. Jak można kibicom nie podziękować? Nikt?
20
Jeszcze wracając do wczorajszego meczu.
Skoro ambicji piłkarze nie mają, skoro i tak nie planowali podziękować kibicom na końcu to po jaka cholere Xavi wystawiał taki skład, mógł wrzucić Barcę B chociaż by dzieciaki pograli. Laporta, Xavi wiele obiecali w zmianie mentalu, ale widzę że u nas nadal to raczej praca aniżeli oddanie dla klubu. Nikt od nas odchodzić nie chce, miasto piękne, kasa piękna, piękna pogoda.
73 pkt w poprzednich sezonach nie dałoby nam 2 miejsca, to bardziej słabość ligi je nam dało. Jestem zawiedziony końcem sezonu, ale nie miejscem na końcu. Dobrze że sezon się skończył bo był to najgorszy sezon jaki pamiętam, nie tylko stylem ale w szczególności tym co się działo, zmiana Koemana, brak Leo, porażki w pucharach, Eintracht itd.
0
@robsoNele 90% biletów poszło z kas klubowych. Pinat sprzedali kibice
0
@PatrychoO no i tego Xavi właśnie nie zmienił w ostatnich tygodniach. To są kolesie którzy u nas pracują a nie walczą za klub.